Wyniki 2012/2013

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.

herb

Sokół Sokołów Małopolski

bz 26 55 17 4 5 69 - 33 +36
2.

herb

Bratek Bratkowice

bz 26 53 16 5 5 97 - 46 +51
3.

herb

Piast Nowa Wieś

bz 26 53 15 8 3 77 - 27 +50
4.

herb

Korona Rzeszów

bz 26 48 14 6 6 64 - 31 +33
5.

herb

GKS Niebylec

bz 26 45 14 3 9 50 - 32 +18
6.

herb

Granit Wysoka Strzyżowska

plus 26 44 13 5 8 61 - 39 +22
7.

herb

LKS Hermanowa

minus 26 43 13 4 9 54 - 40 +14
8.

herb

Plon Klęczany

bz 26 32 10 2 14 59 - 87 -28
9.

herb

KP Zabajka

bz 26 30 9 3 14 42 - 55 -13
10.

herb

Zimowit Rzeszów

bz 26 27 7 6 13 35 - 63 -28
11.

herb

Czarni Czudec

bz 26 26 6 8 12 33 - 56 -23
12.

herb

Victoria Budy Głogowskie

bz 26 26 8 2 16 34 - 78 -44
13.

herb

Iskra Zgłobień

bz 26 18 5 3 18 31 - 66 -35
14.

herb

Sokół Grodzisko

bz 26 16 5 1 20 30 - 83 -53

26

2013-06-30 Sokół Grodzisko 0:2 Czarni Czudec zobacz ›
26 2013-06-30 Piast Nowa Wieś 10:0 Zimowit Rzeszów zobacz ›
26 2013-06-30 Granit Wysoka Strzyżowska 6:0 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
26 2013-06-30 KP Zabajka 5:0 Iskra Zgłobień zobacz ›
26 2013-06-30 GKS Niebylec 1:2 Bratek Bratkowice zobacz ›
26 2013-06-30 Plon Klęczany 1:4 Korona Rzeszów zobacz ›
26 2013-06-30 Victoria Budy Głogowskie 3:2 LKS Hermanowa zobacz ›
25 2013-06-23 Czarni Czudec 1:1 GKS Niebylec relacja ›
25 2013-06-23 Bratek Bratkowice 7:2 Plon Klęczany zobacz ›
25 2013-06-23 Iskra Zgłobień 1:2 Sokół Grodzisko zobacz ›
25 2013-06-23 Sokół Sokołów Małopolski 1:1 KP Zabajka zobacz ›
25 2013-06-23 Zimowit Rzeszów 2:2 Granit Wysoka Strzyżowska zobacz ›
25 2013-06-23 Victoria Budy Głogowskie 1:7 Piast Nowa Wieś zobacz ›
25 2013-06-23 LKS Hermanowa 1:4 Korona Rzeszów zobacz ›
24 2013-05-26 Plon Klęczany 4:3 Czarni Czudec relacja ›
24 Granit Wysoka Strzyżowska 5:2 Victoria Budy Głogowskie zobacz ›
24 KP Zabajka 3:1 Zimowit Rzeszów zobacz ›
24 Sokół Grodzisko 0:1 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
24 GKS Niebylec 3:0 Iskra Zgłobień zobacz ›
24 Korona Rzeszów 4:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
24 Piast Nowa Wieś 4:1 LKS Hermanowa zobacz ›
23 2013-05-19 Czarni Czudec 1:0 Korona Rzeszów relacja ›
23 Iskra Zgłobień 3:2 Plon Klęczany zobacz ›
23 Sokół Sokołów Małopolski 1:2 GKS Niebylec zobacz ›
23 Zimowit Rzeszów 4:1 Sokół Grodzisko zobacz ›
23 Victoria Budy Głogowskie 1:4 KP Zabajka zobacz ›
23 Piast Nowa Wieś 6:1 Granit Wysoka Strzyżowska zobacz ›
23 LKS Hermanowa 2:2 Bratek Bratkowice zobacz ›
22 2013-05-12 Bratek Bratkowice 9:0 Czarni Czudec relacja ›
22 KP Zabajka 1:1 Piast Nowa Wieś zobacz ›
22 Sokół Grodzisko 3:0 Victoria Budy Głogowskie zobacz ›
22 GKS Niebylec 1:1 Zimowit Rzeszów zobacz ›
22 Plon Klęczany 4:4 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
22 Korona Rzeszów 2:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
22 Granit Wysoka Strzyżowska 2:0 LKS Hermanowa zobacz ›
21 2013-05-05 LKS Hermanowa 5:2 Czarni Czudec relacja ›
21 Iskra Zgłobień 3:3 Bratek Bratkowice zobacz ›
21 Sokół Sokołów Małopolski 4:2 Korona Rzeszów zobacz ›
21 Zimowit Rzeszów 3:5 Plon Klęczany zobacz ›
21 Victoria Budy Głogowskie 0:3 GKS Niebylec zobacz ›
21 Piast Nowa Wieś 6:1 Sokół Grodzisko zobacz ›
21 Granit Wysoka Strzyżowska 0:2 KP Zabajka zobacz ›
20 2013-05-01 Czarni Czudec 1:0 Iskra Zgłobień relacja ›
20 Sokół Grodzisko 0:4 Granit Wysoka Strzyżowska zobacz ›
20 GKS Niebylec 2:1 Piast Nowa Wieś zobacz ›
20 Plon Klęczany 4:3 Victoria Budy Głogowskie zobacz ›
20 Korona Rzeszów 5:1 Zimowit Rzeszów zobacz ›
20 Bratek Bratkowice 3:2 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
20 KP Zabajka 1:1 LKS Hermanowa zobacz ›
19 2013-04-28 Sokół Sokołów Małopolski 4:1 Czarni Czudec relacja ›
19 Zimowit Rzeszów 1:7 Bratek Bratkowice zobacz ›
19 Victoria Budy Głogowskie 0:7 Korona Rzeszów zobacz ›
19 Piast Nowa Wieś 2:0 Plon Klęczany zobacz ›
19 Granit Wysoka Strzyżowska 1:0 GKS Niebylec zobacz ›
19 KP Zabajka 1:2 Sokół Grodzisko zobacz ›
19 LKS Hermanowa 3:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
18 2013-04-21 Czarni Czudec 1:1 Zimowit Rzeszów relacja ›
18 GKS Niebylec 0:3 KP Zabajka zobacz ›
18 Plon Klęczany 5:2 Granit Wysoka Strzyżowska zobacz ›
18 Korona Rzeszów 1:1 Piast Nowa Wieś zobacz ›
18 Bratek Bratkowice 7:1 Victoria Budy Głogowskie zobacz ›
18 Iskra Zgłobień 0:2 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
18 Sokół Grodzisko 1:3 LKS Hermanowa zobacz ›
17 2013-04-14 Victoria Budy Głogowskie 1:0 Czarni Czudec relacja ›
17 Zimowit Rzeszów 1:2 Iskra Zgłobień zobacz ›
17 Piast Nowa Wieś 2:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
17 Granit Wysoka Strzyżowska 1:2 Korona Rzeszów zobacz ›
17 KP Zabajka 2:3 Plon Klęczany zobacz ›
17 Sokół Grodzisko 0:5 GKS Niebylec zobacz ›
17 LKS Hermanowa 0:2 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
16 2013-06-16 Czarni Czudec 1:1 Piast Nowa Wieś relacja ›
16 2013-06-16 GKS Niebylec 3:0 LKS Hermanowa zobacz ›
16 2013-06-16 Plon Klęczany 5:2 Sokół Grodzisko zobacz ›
16 2013-06-16 Korona Rzeszów 4:1 KP Zabajka zobacz ›
16 2013-06-16 Bratek Bratkowice 3:6 Granit Wysoka Strzyżowska zobacz ›
16 2013-06-16 Iskra Zgłobień 1:2 Victoria Budy Głogowskie zobacz ›
16 2013-06-16 Sokół Sokołów Małopolski 2:0 Zimowit Rzeszów zobacz ›
15 2013-06-09 Granit Wysoka Strzyżowska 1:0 Czarni Czudec relacja ›
15 2013-06-09 Victoria Budy Głogowskie 0:6 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
15 2013-06-09 Piast Nowa Wieś 2:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
15 2013-06-09 KP Zabajka 1:5 Bratek Bratkowice zobacz ›
15 2013-06-09 GKS Niebylec 3:2 Plon Klęczany zobacz ›
15 2013-06-09 LKS Hermanowa 5:1 Zimowit Rzeszów zobacz ›
15 2013-06-09 Sokół Grodzisko 0:3 Korona Rzeszów zobacz ›
14 2013-06-02 Czarni Czudec 4:0 KP Zabajka relacja ›
14 2013-06-02 LKS Hermanowa 4:1 Plon Klęczany zobacz ›
14 2013-06-02 Korona Rzeszów 1:0 GKS Niebylec zobacz ›
14 2013-06-02 Bratek Bratkowice 7:0 Sokół Grodzisko zobacz ›
14 2013-06-02 Iskra Zgłobień 1:2 Granit Wysoka Strzyżowska zobacz ›
14 2013-06-02 Sokół Sokołów Małopolski 0:1 Piast Nowa Wieś zobacz ›
14 2013-03-27 Zimowit Rzeszów 1:0 Victoria Budy Głogowskie zobacz ›
13 2012-11-11 Czarni Czudec 1:3 Sokół Grodzisko relacja ›
13 2012-11-11 LKS Hermanowa 5:0 Victoria Budy Głogowskie zobacz ›
13 2012-11-11 Korona Rzeszów 5:0 Plon Klęczany zobacz ›
13 2012-11-11 Bratek Bratkowice 2:3 GKS Niebylec zobacz ›
13 2012-11-11 Iskra Zgłobień 3:5 KP Zabajka zobacz ›
13 2012-11-11 Sokół Sokołów Małopolski 1:1 Granit Wysoka Strzyżowska zobacz ›
13 2012-11-11 Zimowit Rzeszów 1:1 Piast Nowa Wieś zobacz ›
12 2012-11-04 GKS Niebylec 2:2 Czarni Czudec relacja ›
12 2012-11-04 Korona Rzeszów 0:0 LKS Hermanowa zobacz ›
12 2012-11-04 Piast Nowa Wieś 7:2 Victoria Budy Głogowskie zobacz ›
12 2012-11-04 Granit Wysoka Strzyżowska 0:2 Zimowit Rzeszów zobacz ›
12 2012-11-04 KP Zabajka 0:4 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
12 2012-11-04 Sokół Grodzisko 0:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
12 2012-11-04 Plon Klęczany 1:3 Bratek Bratkowice zobacz ›
11 2012-10-28 Czarni Czudec 3:3 Plon Klęczany relacja ›
11 2012-10-28 LKS Hermanowa 3:1 Piast Nowa Wieś zobacz ›
11 2012-10-28 Bratek Bratkowice 3:3 Korona Rzeszów zobacz ›
11 2012-10-28 Iskra Zgłobień 0:3 GKS Niebylec zobacz ›
11 2012-10-28 Sokół Sokołów Małopolski 8:2 Sokół Grodzisko zobacz ›
11 2012-10-28 Zimowit Rzeszów 2:0 KP Zabajka zobacz ›
11 2012-10-28 Victoria Budy Głogowskie 3:1 Granit Wysoka Strzyżowska zobacz ›
10 2012-10-21 Korona Rzeszów 3:1 Czarni Czudec relacja ›
10 2012-10-21 Bratek Bratkowice 3:0 LKS Hermanowa zobacz ›
10 2012-10-21 Granit Wysoka Strzyżowska 0:0 Piast Nowa Wieś zobacz ›
10 2012-10-21 KP Zabajka 2:1 Victoria Budy Głogowskie zobacz ›
10 2012-10-21 Sokół Grodzisko 1:2 Zimowit Rzeszów zobacz ›
10 2012-10-21 GKS Niebylec 1:2 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
10 2012-10-21 Plon Klęczany 2:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
9 2012-10-14 Czarni Czudec 0:2 Bratek Bratkowice relacja ›
9 2012-10-14 LKS Hermanowa 2:0 Granit Wysoka Strzyżowska zobacz ›
9 2012-10-14 Iskra Zgłobień 1:0 Korona Rzeszów zobacz ›
9 2012-10-14 Sokół Sokołów Małopolski 5:2 Plon Klęczany zobacz ›
9 2012-10-14 Zimowit Rzeszów 3:1 GKS Niebylec zobacz ›
9 2012-10-14 Victoria Budy Głogowskie 3:1 Sokół Grodzisko zobacz ›
9 2012-10-14 Piast Nowa Wieś 2:0 KP Zabajka zobacz ›
8 2012-10-07 Czarni Czudec 2:2 LKS Hermanowa relacja ›
8 2012-10-07 KP Zabajka 1:0 Granit Wysoka Strzyżowska zobacz ›
8 2012-10-07 Sokół Grodzisko 3:5 Piast Nowa Wieś zobacz ›
8 2012-10-07 GKS Niebylec 2:1 Victoria Budy Głogowskie zobacz ›
8 2012-10-07 Plon Klęczany 2:1 Zimowit Rzeszów zobacz ›
8 2012-10-07 Korona Rzeszów 2:3 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
8 2012-10-07 Bratek Bratkowice 5:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
7 2012-09-30 Iskra Zgłobień 2:2 Czarni Czudec relacja ›
7 2012-09-30 LKS Hermanowa 3:1 KP Zabajka zobacz ›
7 2012-09-30 Sokół Sokołów Małopolski 2:3 Bratek Bratkowice zobacz ›
7 2012-09-30 Zimowit Rzeszów 1:5 Korona Rzeszów zobacz ›
7 2012-09-30 Victoria Budy Głogowskie 0:4 Plon Klęczany zobacz ›
7 2012-09-30 Piast Nowa Wieś 2:1 GKS Niebylec zobacz ›
7 2012-09-30 Granit Wysoka Strzyżowska 5:0 Sokół Grodzisko zobacz ›
6 2012-09-23 Czarni Czudec 0:4 Sokół Sokołów Małopolski relacja ›
6 2012-09-23 Iskra Zgłobień 4:1 LKS Hermanowa zobacz ›
6 2012-09-23 Sokół Grodzisko 1:3 KP Zabajka zobacz ›
6 2012-09-23 GKS Niebylec 1:4 Granit Wysoka Strzyżowska zobacz ›
6 2012-09-23 Plon Klęczany 0:8 Piast Nowa Wieś zobacz ›
6 2012-09-23 Korona Rzeszów 1:2 Victoria Budy Głogowskie zobacz ›
6 2012-09-23 Bratek Bratkowice 3:0 Zimowit Rzeszów zobacz ›
5 2012-09-16 Zimowit Rzeszów 1:2 Czarni Czudec relacja ›
5 2012-09-16 LKS Hermanowa 4:0 Sokół Grodzisko zobacz ›
5 2012-09-16 Sokół Sokołów Małopolski 7:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
5 2012-09-16 Victoria Budy Głogowskie 2:2 Bratek Bratkowice zobacz ›
5 2012-09-16 Piast Nowa Wieś 2:2 Korona Rzeszów zobacz ›
5 2012-09-16 Granit Wysoka Strzyżowska 5:0 Plon Klęczany zobacz ›
5 2012-09-16 KP Zabajka 0:3 GKS Niebylec zobacz ›
4 2012-09-09 Czarni Czudec 0:3 Victoria Budy Głogowskie relacja ›
4 2012-09-09 Sokół Sokołów Małopolski 1:0 LKS Hermanowa zobacz ›
4 2012-09-09 GKS Niebylec 3:0 Sokół Grodzisko zobacz ›
4 2012-09-09 Plon Klęczany 4:3 KP Zabajka zobacz ›
4 2012-09-09 Korona Rzeszów 1:1 Granit Wysoka Strzyżowska zobacz ›
4 2012-09-09 Bratek Bratkowice 1:1 Piast Nowa Wieś zobacz ›
4 2012-09-09 Iskra Zgłobień 0:4 Zimowit Rzeszów zobacz ›
3 2012-09-02 Piast Nowa Wieś 2:0 Czarni Czudec relacja ›
3 2012-09-02 Zimowit Rzeszów 0:0 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
3 2012-09-02 Victoria Budy Głogowskie 2:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
3 2012-09-02 Granit Wysoka Strzyżowska 6:3 Bratek Bratkowice zobacz ›
3 2012-09-02 KP Zabajka 0:1 Korona Rzeszów zobacz ›
3 2012-09-02 Sokół Grodzisko 5:1 Plon Klęczany zobacz ›
3 012-09-02 LKS Hermanowa 1:0 GKS Niebylec zobacz ›
2 2012-08-26 Czarni Czudec 1:1 Granit Wysoka Strzyżowska relacja ›
2 2012-08-26 Korona Rzeszów 1:1 Sokół Grodzisko zobacz ›
2 2012-08-26 Zimowit Rzeszów 0:3 LKS Hermanowa zobacz ›
2 2012-08-26 Plon Klęczany 1:3 GKS Niebylec zobacz ›
2 2012-08-26 Bratek Bratkowice 6:1 KP Zabajka zobacz ›
2 2012-08-26 Iskra Zgłobień 1:1 Piast Nowa Wieś zobacz ›
2 2012-08-26 Sokół Sokołów Małopolski 1:0 Victoria Budy Głogowskie zobacz ›
1 2012-08-19 KP Zabajka 1:2 Czarni Czudec relacja ›
1 2012-08-19 Victoria Budy Głogowskie 1:1 Zimowit Rzeszów zobacz ›
1 2012-08-19 Piast Nowa Wieś 1:2 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
1 2012-08-19 Granit Wysoka Strzyżowska 4:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
1 2012-08-19 Sokół Grodzisko 1:4 Bratek Bratkowice zobacz ›
1 2012-08-19 GKS Niebylec 3:1 Korona Rzeszów zobacz ›
1 2012-08-19 Plon Klęczany 1:3 LKS Hermanowa zobacz ›

Lp.

Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Zaremba Mateusz bramkarz 25 0 0 0 1 0 2206 89
2. Noga Daniel bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Brzyski Dariusz obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Paluch Krzysztof obrońca 21 3 0 0 1 0 1759 84
5. Żybura Mirosław obrońca 25 3 0 0 2 0 2157 87
6. Gorzelany Konrad obrońca 4 0 0 0 0 0 37 10
7. Leśniak Andrzej obrońca 3 0 0 0 0 0 166 56
8. Małek Mariusz obrońca/pomocnik 18 0 0 0 4 0 1403 78
9. Błażej Dominik obrońca/pomocnik 2 0 0 0 0 0 180 90
10. Gątarski Łukasz obrońca/pomocnik 9 0 0 0 1 0 485 54
11. Stawarz Rafał obrońca/pomocnik 24 0 0 0 5 0 2083 87
12. Domino Dawid pomocnik 22 2 0 0 5 1 1822 83
13. Kucharzyk Mateusz pomocnik 17 0 0 0 2 0 1252 74
14. Machnica Dominik pomocnik 6 0 0 0 2 0 345 58
15. Pietrzyk Mirosław pomocnik 2 0 0 0 0 0 67 34
16. Stawarz Dominik pomocnik 22 2 0 0 5 0 1624 74
17. Rzepka Mariusz pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Pszonka Bartłomiej pomocnik 13 1 0 0 0 0 374 29
19. Niedziałek Wojciech pomocnik 2 0 0 0 1 0 13 7
20. Kasiarz Michał pomocnik/napastnik 5 0 0 0 0 0 14 3
21. Kusztyb Maciej pomocnik/napastnik 9 0 0 0 0 0 207 23
22. Dudek Sławomir pomocnik/napastnik 17 4 0 0 1 0 602 36
23. Mliczek Paweł pomocnik/napastnik 14 2 0 0 3 0 936 67
24. Kazimierski Mateusz pomocnik/napastnik 10 1 0 0 1 0 592 60
25. Stawarz Mateusz pomocnik/napastnik 24 1 0 0 1 0 1521 64
26. Piątek Damian pomocnik/napastnik 25 4 0 0 2 0 1356 55
27. Rożek Damian pomocnik/napastnik 14 2 0 0 2 0 687 50
28. Błażej Tomasz napastnik 20 1 0 0 3 0 1212 61
29. Wiater Marcin napastnik 14 0 0 0 1 0 953 69
30. Magnuszewski Artur napastnik 10 0 0 0 0 0 625 63

Sztab szkoleniowy

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Tłuczek Piotr trener
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?