Wyniki 2010/2011

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.

herb

Orzeł Lubla

plus 24 56 18 2 4 76 - 28 +48
2.

herb

Sokół Grodzisko

plus 24 55 17 4 3 73 - 26 +47
3.

herb

Czarni Czudec

minus 24 54 17 3 4 83 - 24 +59
4.

herb

Płomień Zagorzyce

minus 24 52 16 4 4 66 - 35 +31
5.

herb

Diament Pstrągowa

bz 24 37 11 4 9 54 - 41 +13
6.

herb

Huragan Kozłówek

plus 24 36 10 6 8 51 - 47 +4
7.

herb

Korona Dobrzechów

minus 24 34 9 7 8 43 - 49 -6
8.

herb

Aramix Niebylec

bz 24 28 7 7 10 38 - 38 0
9.

herb

Grom Mogielnica

bz 24 26 7 5 12 42 - 46 -4
10.

herb

Start Lubenia

bz 24 24 7 3 14 53 - 66 -13
11.

herb

Albatros Szufnarowa

plus 24 15 4 3 17 33 - 70 -37
12.

herb

LKS II Hermanowa

minus 24 13 4 1 19 27 - 100 -73
13.

herb

Skarbek Gogołów

minus 24 12 3 3 18 40 - 109 -69
14.

Pauza

bz 0 0 0 0 0 0 - 0 0

26

2011-06-26 Sokół Grodzisko 3:0 Czarni Czudec relacja ›
26 2011-06-26 Grom Mogielnica 6:1 Skarbek Gogołów zobacz ›
26 2011-06-26 Orzeł Lubla 4:2 Aramix Niebylec zobacz ›
26 2011-06-26 Start Lubenia 6:3 LKS II Hermanowa zobacz ›
26 2011-06-26 Korona Dobrzechów 4:4 Diament Pstrągowa zobacz ›
26 2011-06-26 Huragan Kozłówek 1:0 Albatros Szufnarowa zobacz ›
26 Płomień Zagorzyce 17:00
25 2011-06-19 Czarni Czudec 2:0 Grom Mogielnica relacja ›
25 2011-06-19 Płomień Zagorzyce 2:2 Huragan Kozłówek zobacz ›
25 2011-06-19 Albatros Szufnarowa 2:0 Korona Dobrzechów zobacz ›
25 2011-06-19 Diament Pstrągowa 2:0 Start Lubenia zobacz ›
25 2011-06-19 LKS II Hermanowa 0:5 Orzeł Lubla zobacz ›
25 2011-06-19 Aramix Niebylec 1:3 Sokół Grodzisko zobacz ›
25 Skarbek Gogołów 17:00
24 2011-06-12 Skarbek Gogołów 2:5 Czarni Czudec relacja ›
24 2011-06-12 Grom Mogielnica 1:1 Aramix Niebylec zobacz ›
24 2011-06-12 Sokół Grodzisko 6:1 LKS II Hermanowa zobacz ›
24 2011-06-12 Orzeł Lubla 3:1 Diament Pstrągowa zobacz ›
24 2011-06-12 Start Lubenia 1:3 Albatros Szufnarowa zobacz ›
24 2011-06-12 Korona Dobrzechów 1:4 Płomień Zagorzyce zobacz ›
24 Huragan Kozłówek 17:00
23 2011-06-05 Czarni Czudec pauza ---
23 2011-06-05 Huragan Kozłówek 2:0 Korona Dobrzechów zobacz ›
23 2011-06-05 Płomień Zagorzyce 2:1 Start Lubenia zobacz ›
23 2011-06-05 Albatros Szufnarowa 1:5 Orzeł Lubla zobacz ›
23 2011-06-05 Diament Pstrągowa 1:5 Sokół Grodzisko zobacz ›
23 2011-06-05 LKS II Hermanowa 0:5 Grom Mogielnica zobacz ›
23 2011-06-05 Aramix Niebylec 0:3 Skarbek Gogołów zobacz ›
22 2011-05-29 Korona Dobrzechów pauza ---
22 2011-05-29 Czarni Czudec 1:0 Aramix Niebylec relacja ›
22 2011-05-29 Skarbek Gogołów 5:0 LKS II Hermanowa zobacz ›
22 2011-05-29 Grom Mogielnica 0:1 Diament Pstrągowa zobacz ›
22 2011-05-29 Sokół Grodzisko 4:0 Albatros Szufnarowa zobacz ›
22 2011-05-29 Orzeł Lubla 5:3 Płomień Zagorzyce zobacz ›
22 2011-05-29 Start Lubenia 2:4 Huragan Kozłówek zobacz ›
21 2011-05-22 LKS II Hermanowa 0:4 Czarni Czudec relacja ›
21 2011-05-22 Korona Dobrzechów 2:2 Start Lubenia zobacz ›
21 2011-05-22 Huragan Kozłówek 2:2 Orzeł Lubla zobacz ›
21 2011-05-22 Płomień Zagorzyce 5:3 Sokół Grodzisko zobacz ›
21 2011-05-22 Albatros Szufnarowa 2:4 Grom Mogielnica zobacz ›
21 2011-05-22 Diament Pstrągowa 8:1 Skarbek Gogołów zobacz ›
21 Aramix Niebylec 17:00
20 2011-05-15 Czarni Czudec 4:1 Diament Pstrągowa relacja ›
20 2011-05-15 Aramix Niebylec 7:1 LKS II Hermanowa zobacz ›
20 2011-05-15 Skarbek Gogołów 2:2 Albatros Szufnarowa zobacz ›
20 2011-05-15 Grom Mogielnica 0:3 Płomień Zagorzyce zobacz ›
20 2011-05-15 Sokół Grodzisko 2:0 Huragan Kozłówek zobacz ›
20 2011-05-15 Orzeł Lubla 1:3 Korona Dobrzechów zobacz ›
20 Start Lubenia 17:00
19 2011-05-08 Albatros Szufnarowa 2:2 Czarni Czudec relacja ›
19 2011-05-08 Start Lubenia 1:5 Orzeł Lubla zobacz ›
19 2011-05-08 Korona Dobrzechów 0:4 Sokół Grodzisko zobacz ›
19 2011-05-08 Huragan Kozłówek 3:1 Grom Mogielnica zobacz ›
19 2011-05-08 Płomień Zagorzyce 2:0 Skarbek Gogołów zobacz ›
19 2011-05-08 Diament Pstrągowa 1:2 Aramix Niebylec zobacz ›
19 LKS II Hermanowa 17:00
18 2011-05-01 Czarni Czudec 0:2 Płomień Zagorzyce relacja ›
18 2011-05-01 Diament Pstrągowa 1:0 LKS II Hermanowa zobacz ›
18 2011-05-01 Aramix Niebylec 2:1 Albatros Szufnarowa zobacz ›
18 2011-05-01 Skarbek Gogołów 2:8 Huragan Kozłówek zobacz ›
18 2011-05-01 Grom Mogielnica 3:3 Korona Dobrzechów zobacz ›
18 2011-05-01 Sokół Grodzisko 3:0 Start Lubenia zobacz ›
18 Orzeł Lubla 17:00
17 2011-04-17 Diament Pstrągowa pauza ---
17 2011-04-17 Huragan Kozłówek 1:3 Czarni Czudec relacja ›
17 2011-04-17 Orzeł Lubla 1:3 Sokół Grodzisko zobacz ›
17 2011-04-17 Start Lubenia 1:5 Grom Mogielnica zobacz ›
17 2011-04-17 Korona Dobrzechów 4:1 Skarbek Gogołów zobacz ›
17 2011-04-17 Płomień Zagorzyce 1:0 Aramix Niebylec zobacz ›
17 2011-04-17 Albatros Szufnarowa 5:2 LKS II Hermanowa zobacz ›
16 2011-04-10 Sokół Grodzisko -:- zobacz ›
16 2011-04-10 Czarni Czudec 8:2 Korona Dobrzechów relacja ›
16 2011-04-10 Diament Pstrągowa 2:0 Albatros Szufnarowa zobacz ›
16 2011-04-10 LKS II Hermanowa 2:1 Płomień Zagorzyce zobacz ›
16 2011-04-10 Aramix Niebylec 2:1 Huragan Kozłówek zobacz ›
16 2011-04-10 Skarbek Gogołów 2:4 Start Lubenia zobacz ›
16 2011-04-10 Grom Mogielnica 0:1 Orzeł Lubla zobacz ›
15 2011-04-03 Albatros Szufnarowa pauza ---
15 2003-04-03 Start Lubenia 3:6 Czarni Czudec relacja ›
15 2003-04-03 Sokół Grodzisko 0:0 Grom Mogielnica zobacz ›
15 2003-04-03 Orzeł Lubla 4:2 Skarbek Gogołów zobacz ›
15 2003-04-03 Korona Dobrzechów 1:1 Aramix Niebylec zobacz ›
15 2003-04-03 Huragan Kozłówek 3:0 LKS II Hermanowa zobacz ›
15 2003-04-03 Płomień Zagorzyce 2:2 Diament Pstrągowa zobacz ›
14 2011-03-27 Grom Mogielnica 00:00
14 2011-03-27 Czarni Czudec 3:1 Orzeł Lubla relacja ›
14 2011-03-27 Skarbek Gogołów 2:2 Sokół Grodzisko zobacz ›
14 2011-03-27 Aramix Niebylec 3:0 Start Lubenia zobacz ›
14 2011-03-27 LKS II Hermanowa 2:2 Korona Dobrzechów zobacz ›
14 2011-03-27 Diament Pstrągowa 1:1 Huragan Kozłówek zobacz ›
14 2011-03-27 Albatros Szufnarowa 0:3 Płomień Zagorzyce zobacz ›
13 2010-10-31 Czarni Czudec 4:0 Sokół Grodzisko relacja ›
13 2010-10-31 Skarbek Gogołów 5:3 Grom Mogielnica zobacz ›
13 2010-10-31 Aramix Niebylec 0:3 Orzeł Lubla zobacz ›
13 2010-10-31 LKS II Hermanowa 0:1 Start Lubenia zobacz ›
13 2010-10-31 Diament Pstrągowa 0:3 Korona Dobrzechów zobacz ›
13 2010-10-31 Albatros Szufnarowa 1:3 Huragan Kozłówek zobacz ›
13 2010-10-31 Płomień Zagorzyce -:- Pauza zobacz ›
12 2010-10-24 Grom Mogielnica 0:3 Czarni Czudec relacja ›
12 2010-10-24 Huragan Kozłówek 3:1 Płomień Zagorzyce zobacz ›
12 2010-10-24 Korona Dobrzechów 3:0 Albatros Szufnarowa zobacz ›
12 2010-10-24 Start Lubenia 1:4 Diament Pstrągowa zobacz ›
12 2010-10-24 Orzeł Lubla 5:0 LKS II Hermanowa zobacz ›
12 2010-10-24 Sokół Grodzisko 3:0 Aramix Niebylec zobacz ›
12 2010-10-24 Skarbek Gogołów -:- Pauza zobacz ›
11 2010-10-17 Czarni Czudec 14:1 Skarbek Gogołów relacja ›
11 2010-10-17 Aramix Niebylec 1:1 Grom Mogielnica zobacz ›
11 2010-10-17 LKS II Hermanowa 2:10 Sokół Grodzisko zobacz ›
11 2010-10-17 Diament Pstrągowa 0:4 Orzeł Lubla zobacz ›
11 2010-10-17 Albatros Szufnarowa 2:2 Start Lubenia zobacz ›
11 2010-10-17 Płomień Zagorzyce 2:0 Korona Dobrzechów zobacz ›
11 2010-10-17 Huragan Kozłówek -:- Pauza zobacz ›
10 2010-10-10 Czarni Czudec pauza ---
10 2010-10-10 Korona Dobrzechów 1:1 Huragan Kozłówek zobacz ›
10 2010-10-10 Start Lubenia 0:2 Płomień Zagorzyce zobacz ›
10 2010-10-10 Orzeł Lubla 3:0 Albatros Szufnarowa zobacz ›
10 2010-10-10 Sokół Grodzisko 1:0 Diament Pstrągowa zobacz ›
10 2010-10-10 Grom Mogielnica 5:1 LKS II Hermanowa zobacz ›
10 2010-10-10 Skarbek Gogołów 2:2 Aramix Niebylec zobacz ›
9 2010-10-03 Aramix Niebylec 0:0 Czarni Czudec relacja ›
9 2010-10-03 LKS II Hermanowa 3:0 Skarbek Gogołów zobacz ›
9 2010-10-03 Diament Pstrągowa 2:0 Grom Mogielnica zobacz ›
9 2010-10-03 Albatros Szufnarowa 0:1 Sokół Grodzisko zobacz ›
9 2010-10-03 Płomień Zagorzyce 1:4 Orzeł Lubla zobacz ›
9 2010-10-03 Huragan Kozłówek 4:3 Start Lubenia zobacz ›
9 2010-10-03 Korona Dobrzechów -:- Pauza zobacz ›
8 2010-09-26 Czarni Czudec 8:0 LKS II Hermanowa relacja ›
8 2010-09-26 Start Lubenia 3:3 Korona Dobrzechów zobacz ›
8 2010-09-26 Orzeł Lubla 6:1 Huragan Kozłówek zobacz ›
8 2010-09-26 Sokół Grodzisko 1:2 Płomień Zagorzyce zobacz ›
8 2010-09-26 Grom Mogielnica 3:0 Albatros Szufnarowa zobacz ›
8 2010-09-26 Skarbek Gogołów 0:7 Diament Pstrągowa zobacz ›
8 2010-09-26 Aramix Niebylec -:- Pauza zobacz ›
7 2010-09-19 Diament Pstrągowa 0:2 Czarni Czudec relacja ›
7 19-09-2010 LKS II Hermanowa 1:4 Aramix Niebylec zobacz ›
7 19-09-2010 Albatros Szufnarowa 8:2 Skarbek Gogołów zobacz ›
7 19-09-2010 Płomień Zagorzyce 2:2 Grom Mogielnica zobacz ›
7 19-09-2010 Huragan Kozłówek 2:2 Sokół Grodzisko zobacz ›
7 19-09-2010 Korona Dobrzechów 0:3 Orzeł Lubla zobacz ›
7 19-09-2010 Start Lubenia -:- Pauza zobacz ›
6 2010-09-12 Czarni Czudec 5:0 Albatros Szufnarowa relacja ›
6 2010-09-12 Orzeł Lubla 4:1 Start Lubenia zobacz ›
6 2010-09-12 Sokół Grodzisko 3:0 Korona Dobrzechów zobacz ›
6 2010-09-12 Grom Mogielnica 2:1 Huragan Kozłówek zobacz ›
6 2010-09-12 Skarbek Gogołów 3:5 Płomień Zagorzyce zobacz ›
6 2010-09-12 Aramix Niebylec 0:0 Diament Pstrągowa zobacz ›
6 2010-09-12 LKS II Hermanowa -:- Pauza zobacz ›
5 2010-09-05 Płomień Zagorzyce 1:1 Czarni Czudec relacja ›
5 2010-09-05 Diament Pstrągowa 6:0 LKS II Hermanowa zobacz ›
5 2010-09-05 Albatros Szufnarowa 0:6 Aramix Niebylec zobacz ›
5 2010-09-05 Huragan Kozłówek 4:0 Skarbek Gogołów zobacz ›
5 2010-09-05 Korona Dobrzechów 1:0 Grom Mogielnica zobacz ›
5 2010-09-05 Start Lubenia 2:5 Sokół Grodzisko zobacz ›
5 2010-09-05 Orzeł Lubla -:- Pauza zobacz ›
4 2010-09-01 Czarni Czudec 6:1 Huragan Kozłówek relacja ›
4 2010-09-01 Sokół Grodzisko 1:1 Orzeł Lubla zobacz ›
4 2010-09-01 Grom Mogielnica 0:7 Start Lubenia zobacz ›
4 2010-09-01 Skarbek Gogołów 1:4 Korona Dobrzechów zobacz ›
4 2010-09-01 Aramix Niebylec 1:3 Płomień Zagorzyce zobacz ›
4 2010-09-01 LKS II Hermanowa 5:1 Albatros Szufnarowa zobacz ›
4 2010-09-01 Diament Pstrągowa -:- Pauza zobacz ›
3 2010-08-29 Korona Dobrzechów 1:0 Czarni Czudec relacja ›
3 2010-08-29 Albatros Szufnarowa 2:3 Diament Pstrągowa zobacz ›
3 2010-08-29 Płomień Zagorzyce 7:0 LKS II Hermanowa zobacz ›
3 2010-08-29 Huragan Kozłówek 1:1 Aramix Niebylec zobacz ›
3 2010-08-29 Start Lubenia 5:1 Skarbek Gogołów zobacz ›
3 2010-08-29 Orzeł Lubla 3:0 Grom Mogielnica zobacz ›
3 2010-08-29 Sokół Grodzisko pauza ---
2 2010-08-22 Czarni Czudec 0:3 Start Lubenia relacja ›
2 2010-08-22 Grom Mogielnica 1:2 Sokół Grodzisko zobacz ›
2 2010-08-22 Skarbek Gogołów 1:3 Orzeł Lubla zobacz ›
2 2010-08-22 Aramix Niebylec 1:2 Korona Dobrzechów zobacz ›
2 2010-08-22 LKS II Hermanowa 3:0 Huragan Kozłówek zobacz ›
2 2010-08-22 Diament Pstrągowa 3:4 Płomień Zagorzyce zobacz ›
2 2010-08-22 Albatros Szufnarowa -:- Pauza zobacz ›
1 15-08-2010 Orzeł Lubla 0:2 Czarni Czudec relacja ›
1 15-08-2010 Płomień Zagorzyce 6:1 Albatros Szufnarowa zobacz ›
1 15-08-2010 Huragan Kozłówek 2:4 Diament Pstrągowa zobacz ›
1 15-08-2010 Korona Dobrzechów 3:1 LKS II Hermanowa zobacz ›
1 15-08-2010 Start Lubenia 4:1 Aramix Niebylec zobacz ›
1 15-08-2010 Sokół Grodzisko 6:1 Skarbek Gogołów zobacz ›
1 15-08-2010 Grom Mogielnica pauza ---

Lp.

Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Bober Damian bramkarz 2 0 0 0 0 0 136 68
2. Noga Daniel bramkarz 9 0 0 0 0 0 764 85
3. Wiater Marcin bramkarz 11 0 0 0 0 0 990 90
4. Zaremba Mateusz bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Krystian Szpond bramkarz 2 0 0 0 0 0 180 90
6. Bekiesz Łukasz obrońca 22 1 0 0 0 0 1682 77
7. Brzyski Dariusz obrońca 20 2 0 0 7 0 1548 78
8. Błażej Dominik obrońca 14 0 0 0 0 0 1056 76
9. Leśniak Andrzej obrońca 1 0 0 0 0 0 5 5
10. Stawarz Rafał obrońca 7 0 0 0 0 0 342 49
11. Krzysztof Paluch obrońca 7 1 0 0 1 0 506 73
12. Bobek Krzysztof obrońca/pomocnik 1 0 0 0 0 0 9 9
13. Domino Dawid obrońca/pomocnik 22 6 0 0 5 1 1781 81
14. Gątarski Łukasz obrońca/pomocnik 17 4 0 0 6 0 1394 82
15. Małek Mariusz obrońca/pomocnik 20 1 0 0 4 0 886 45
16. Oliwa Konrad obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Środoń Bartłomiej obrońca/pomocnik 4 0 0 0 0 0 72 18
18. Żybura Mirosław obrońca/pomocnik 24 8 0 0 2 0 2019 85
19. Czarnota Sławomir obrońca/pomocnik 10 0 0 0 0 0 428 43
20. Dudek Sławomir obrońca/pomocnik 1 0 0 0 0 0 11 11
21. Niedziałek Wojciech pomocnik 3 0 0 0 1 0 36 12
22. Pietrzyk Mirosław pomocnik 22 5 0 0 3 0 1322 61
23. Sołtys Konrad pomocnik 1 0 0 0 0 0 16 16
24. Czopik Marcin pomocnik/napastnik 3 0 0 0 1 0 108 36
25. Górecki Krzysztof pomocnik/napastnik 21 5 0 0 4 0 1859 89
26. Kazimierski Mateusz pomocnik/napastnik 15 4 0 0 2 0 595 40
27. Magnuszewski Artur pomocnik/napastnik 16 9 0 0 1 0 915 58
28. Mliczek Paweł pomocnik/napastnik 22 5 0 0 3 0 1801 82
29. Rzepka Mariusz pomocnik/napastnik 11 0 0 0 0 0 187 17
30. Stawarz Dominik pomocnik/napastnik 5 0 0 0 1 0 75 15
31. Stawarz Mateusz pomocnik/napastnik 22 2 0 0 0 0 1112 51
32. Jodłowski Andrzej napastnik 23 26 0 0 0 0 1752 77

Sztab szkoleniowy

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Mikuszewski Łukasz Kierownik drużyny
2. Tłuczek Piotr trener
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?