Wyniki 2007/2008

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.

Stal II Rzeszów

13 32 10 2 1 54 - 15 +39
2.

Zimowit Rzeszów

13 28 9 1 3 38 - 22 +16
3.

Świlczanka Świlcza

13 25 8 1 4 26 - 15 +11
4.

Płomień Zagorzyce

13 23 7 2 4 30 - 21 +9
5.

Victoria Budy Głog.

13 22 7 1 5 26 - 22 +4
6.

Bratek Bratkowice

13 21 5 6 2 21 - 21 0
7.

Piast Nowa Wieś

13 20 6 2 5 26 - 21 +5
8.

Korona II Rzeszów

13 19 5 4 4 31 - 23 +8
9.

Wisłok Strzyżów

13 19 6 1 6 24 - 20 +4
10.

G.K.S. Niebylec

13 18 4 6 3 14 - 11 +3
11.

Izolator II Boguchwała

13 18 5 3 5 24 - 25 -1
12.

Iskra Zgłobień

13 16 4 4 5 14 - 17 -3
13.

Granit Wys. Strz.

13 13 4 1 8 19 - 25 -6
14.

Czarni Czudec

13 11 3 2 8 15 - 28 -13

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.

Stal II Rzeszów

13 31 10 1 2 38 - 14 +24
2.

G.K.S. Niebylec

13 24 7 3 3 19 - 13 +6
3.

Wisłok Strzyżów

13 23 7 2 4 26 - 20 +6
4.

Zimowit Rzeszów

13 22 6 4 3 29 - 17 +12
5.

Świlczanka Świlcza

13 20 5 5 3 20 - 16 +4
6.

Piast Nowa Wieś

13 17 5 2 6 17 - 24 -7
7.

Korona II Rzeszów

13 14 3 5 5 21 - 23 -2
8.

Płomień Zagorzyce

13 13 4 1 8 20 - 27 -7
9.

Bratek Bratkowice

13 13 4 1 8 13 - 26 -13
10.

Iskra Zgłobień

13 11 3 2 8 10 - 18 -8
11.

Czarni Czudec

13 11 3 2 8 14 - 40 -26
12.

Victoria Budy Głog.

13 10 2 4 7 14 - 32 -18
13.

Granit Wys. Strz.

13 8 2 2 9 27 - 46 -19
14.

Izolator II Boguchwała

13 8 2 2 9 18 - 46 -28

26

15-06-2008 Korona II Rzeszów 1:2 Czarni Czudec zobacz ›
26 15-06-2008 Płomień Zagorzyce 2:7 Wisłok Strzyżów zobacz ›
26 15-06-2008 G.K.S. Niebylec 0:0 Iskra Zgłobień zobacz ›
26 15-06-2008 Granit Wys. Strz. 0:1 Piast Nowa Wieś zobacz ›
26 15-06-2008 Zimowit Rzeszów 3:0 Stal II Rzeszów zobacz ›
26 15-06-2008 Izolator II Boguchwała 3:0 Victoria Budy Głog. zobacz ›
26 15-06-2008 Świlczanka Świlcza 5:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
25 08-06-2008 Czarni Czudec 2:3 Świlczanka Świlcza zobacz ›
25 08-06-2008 Bratek Bratkowice 1:0 Izolator II Boguchwała zobacz ›
25 08-06-2008 Victoria Budy Głog. 2:1 Zimowit Rzeszów zobacz ›
25 08-06-2008 Stal II Rzeszów 8:3 Granit Wys. Strz. zobacz ›
25 08-06-2008 Piast Nowa Wieś 2:1 G.K.S. Niebylec zobacz ›
25 08-06-2008 Iskra Zgłobień 2:1 Płomień Zagorzyce zobacz ›
25 08-06-2008 Wisłok Strzyżów 3:2 Korona II Rzeszów zobacz ›
24 01-06-2008 Izolator II Boguchwała 2:3 Czarni Czudec zobacz ›
24 01-06-2008 Świlczanka Świlcza 2:1 Wisłok Strzyżów zobacz ›
24 01-06-2008 Korona II Rzeszów 0:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
24 01-06-2008 Płomień Zagorzyce 1:2 G.K.S. Niebylec zobacz ›
24 01-06-2008 Piast Nowa Wieś 1:3 Stal II Rzeszów zobacz ›
24 01-06-2008 Granit Wys. Strz. 4:2 Victoria Budy Głog. zobacz ›
24 01-06-2008 Zimowit Rzeszów 2:4 Bratek Bratkowice zobacz ›
23 25-05-2008 Czarni Czudec 1:1 Zimowit Rzeszów zobacz ›
23 25-05-2008 Bratek Bratkowice 4:3 Granit Wys. Strz. zobacz ›
23 25-05-2008 Victoria Budy Głog. 2:1 Piast Nowa Wieś zobacz ›
23 25-05-2008 G.K.S. Niebylec 0:0 Stal II Rzeszów zobacz ›
23 25-05-2008 Płomień Zagorzyce 2:1 Korona II Rzeszów zobacz ›
23 25-05-2008 Iskra Zgłobień 1:1 Świlczanka Świlcza zobacz ›
23 25-05-2008 Wisłok Strzyżów 4:1 Izolator II Boguchwała zobacz ›
22 18-05-2008 Granit Wys. Strz. 0:0 Czarni Czudec zobacz ›
22 18-05-2008 Zimowit Rzeszów 2:3 Wisłok Strzyżów zobacz ›
22 18-05-2008 Izolator II Boguchwała 1:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
22 18-05-2008 Świlczanka Świlcza 1:0 Płomień Zagorzyce zobacz ›
22 18-05-2008 Korona II Rzeszów 0:2 G.K.S. Niebylec zobacz ›
22 18-05-2008 Stal II Rzeszów 2:2 Victoria Budy Głog. zobacz ›
22 18-05-2008 Piast Nowa Wieś 3:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
21 11-05-2008 Czarni Czudec 1:2 Piast Nowa Wieś zobacz ›
21 11-05-2008 Korona II Rzeszów 0:0 Świlczanka Świlcza zobacz ›
21 11-05-2008 Płomień Zagorzyce 7:1 Izolator II Boguchwała zobacz ›
21 11-05-2008 Iskra Zgłobień 2:0 Zimowit Rzeszów zobacz ›
21 11-05-2008 Wisłok Strzyżów 3:1 Granit Wys. Strz. zobacz ›
21 11-05-2008 Bratek Bratkowice 0:5 Stal II Rzeszów zobacz ›
21 11-05-2008 G.K.S. Niebylec 0:0 Victoria Budy Głog. zobacz ›
20 04-05-2008 Stal II Rzeszów 14:2 Czarni Czudec zobacz ›
20 04-05-2008 Victoria Budy Głog. 3:2 Bratek Bratkowice zobacz ›
20 04-05-2008 Piast Nowa Wieś 2:0 Wisłok Strzyżów zobacz ›
20 04-05-2008 Granit Wys. Strz. 1:2 Iskra Zgłobień zobacz ›
20 04-05-2008 Zimowit Rzeszów 3:2 Płomień Zagorzyce zobacz ›
20 04-05-2008 Izolator II Boguchwała 0:4 Korona II Rzeszów zobacz ›
20 04-05-2008 Świlczanka Świlcza 1:2 G.K.S. Niebylec zobacz ›
19 01-05-2008 Czarni Czudec 0:0 Victoria Budy Głog. zobacz ›
19 01-05-2008 Świlczanka Świlcza 2:1 Izolator II Boguchwała zobacz ›
19 01-05-2008 Korona II Rzeszów 3:3 Zimowit Rzeszów zobacz ›
19 01-05-2008 Płomień Zagorzyce 2:2 Granit Wys. Strz. zobacz ›
19 01-05-2008 Iskra Zgłobień 1:2 Piast Nowa Wieś zobacz ›
19 01-05-2008 Wisłok Strzyżów 2:4 Stal II Rzeszów zobacz ›
19 01-05-2008 G.K.S. Niebylec 0:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
18 27-04-2008 Bratek Bratkowice 2:1 Czarni Czudec zobacz ›
18 27-04-2008 Victoria Budy Głog. 1:2 Wisłok Strzyżów zobacz ›
18 27-04-2008 Stal II Rzeszów 1:0 Iskra Zgłobień zobacz ›
18 27-04-2008 Piast Nowa Wieś 0:2 Płomień Zagorzyce zobacz ›
18 27-04-2008 Granit Wys. Strz. 3:0 Korona II Rzeszów zobacz ›
18 27-04-2008 Zimowit Rzeszów 2:1 Świlczanka Świlcza zobacz ›
18 27-04-2008 Izolator II Boguchwała 0:0 G.K.S. Niebylec zobacz ›
17 20-04-2008 G.K.S. Niebylec 0:2 Czarni Czudec zobacz ›
17 20-04-2008 Izolator II Boguchwała 0:5 Zimowit Rzeszów zobacz ›
17 20-04-2008 Świlczanka Świlcza 2:3 Granit Wys. Strz. zobacz ›
17 20-04-2008 Korona II Rzeszów 2:2 Piast Nowa Wieś zobacz ›
17 20-04-2008 Płomień Zagorzyce 1:4 Stal II Rzeszów zobacz ›
17 20-04-2008 Iskra Zgłobień 0:1 Victoria Budy Głog. zobacz ›
17 20-04-2008 Wisłok Strzyżów 0:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
16 13-04-2008 Czarni Czudec 0:2 Wisłok Strzyżów zobacz ›
16 13-04-2008 Bratek Bratkowice 2:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
16 13-04-2008 Victoria Budy Głog. 1:0 Płomień Zagorzyce zobacz ›
16 13-04-2008 Stal II Rzeszów 2:1 Korona II Rzeszów zobacz ›
16 13-04-2008 Piast Nowa Wieś 0:1 Świlczanka Świlcza zobacz ›
16 13-04-2008 Granit Wys. Strz. 5:2 Izolator II Boguchwała zobacz ›
16 13-04-2008 Zimowit Rzeszów 3:1 G.K.S. Niebylec zobacz ›
15 06-04-2008 Iskra Zgłobień 2:0 Czarni Czudec zobacz ›
15 06-04-2008 Zimowit Rzeszów 3:3 Granit Wys. Strz. zobacz ›
15 06-04-2008 Izolator II Boguchwała 3:1 Piast Nowa Wieś zobacz ›
15 06-04-2008 Świlczanka Świlcza 1:2 Stal II Rzeszów zobacz ›
15 06-04-2008 Korona II Rzeszów 5:2 Victoria Budy Głog. zobacz ›
15 06-04-2008 Płomień Zagorzyce 0:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
15 06-04-2008 G.K.S. Niebylec 0:1 Wisłok Strzyżów zobacz ›
14 30-03-2008 Czarni Czudec 1:5 Płomień Zagorzyce zobacz ›
14 30-03-2008 Bratek Bratkowice 0:0 Korona II Rzeszów zobacz ›
14 30-03-2008 Victoria Budy Głog. 1:2 Świlczanka Świlcza zobacz ›
14 30-03-2008 Stal II Rzeszów 8:1 Izolator II Boguchwała zobacz ›
14 30-03-2008 Piast Nowa Wieś 1:3 Zimowit Rzeszów zobacz ›
14 30-03-2008 Granit Wys. Strz. 0:1 G.K.S. Niebylec zobacz ›
14 30-03-2008 Wisłok Strzyżów 1:0 Iskra Zgłobień zobacz ›
13 04-11-2007 Czarni Czudec 0:2 Korona II Rzeszów zobacz ›
13 04-11-2007 Victoria Budy Głog. 1:2 Izolator II Boguchwała zobacz ›
13 04-11-2007 Iskra Zgłobień 1:1 G.K.S. Niebylec zobacz ›
13 04-11-2007 Piast Nowa Wieś 2:3 Granit Wys. Strz. zobacz ›
13 04-11-2007 Stal II Rzeszów 1:2 Zimowit Rzeszów zobacz ›
13 04-11-2007 Bratek Bratkowice 3:3 Świlczanka Świlcza zobacz ›
13 04-11-2007 Wisłok Strzyżów 5:2 Płomień Zagorzyce zobacz ›
12 28-10-2007 Świlczanka Świlcza 3:0 Czarni Czudec zobacz ›
12 28-10-2007 G.K.S. Niebylec 3:0 Piast Nowa Wieś zobacz ›
12 28-10-2007 Płomień Zagorzyce 3:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
12 28-10-2007 Korona II Rzeszów 3:3 Wisłok Strzyżów zobacz ›
12 28-10-2007 Izolator II Boguchwała 3:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
12 28-10-2007 Zimowit Rzeszów 5:1 Victoria Budy Głog. zobacz ›
12 28-10-2007 Granit Wys. Strz. 1:4 Stal II Rzeszów zobacz ›
11 21-10-2007 Czarni Czudec 1:3 Izolator II Boguchwała zobacz ›
11 21-10-2007 Stal II Rzeszów 3:1 Piast Nowa Wieś zobacz ›
11 21-10-2007 Victoria Budy Głog. 5:3 Granit Wys. Strz. zobacz ›
11 21-10-2007 Bratek Bratkowice 1:4 Zimowit Rzeszów zobacz ›
11 21-10-2007 Wisłok Strzyżów 0:0 Świlczanka Świlcza zobacz ›
11 21-10-2007 Iskra Zgłobień 2:3 Korona II Rzeszów zobacz ›
11 21-10-2007 G.K.S. Niebylec 2:1 Płomień Zagorzyce zobacz ›
10 14-10-2007 Zimowit Rzeszów 3:1 Czarni Czudec zobacz ›
10 14-10-2007 Granit Wys. Strz. 2:0 Bratek Bratkowice zobacz ›
10 14-10-2007 Piast Nowa Wieś 4:0 Victoria Budy Głog. zobacz ›
10 14-10-2007 Stal II Rzeszów 3:1 G.K.S. Niebylec zobacz ›
10 14-10-2007 Izolator II Boguchwała 4:1 Wisłok Strzyżów zobacz ›
10 14-10-2007 Świlczanka Świlcza 0:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
10 14-10-2007 Korona II Rzeszów 2:4 Płomień Zagorzyce zobacz ›
9 2007-10-30 Wisłok Strzyżów 0:2 Zimowit Rzeszów zobacz ›
9 07-10-2007 Czarni Czudec 6:2 Granit Wys. Strz. zobacz ›
9 07-10-2007 Iskra Zgłobień 2:2 Izolator II Boguchwała zobacz ›
9 07-10-2007 Płomień Zagorzyce 2:0 Świlczanka Świlcza zobacz ›
9 07-10-2007 G.K.S. Niebylec 2:2 Korona II Rzeszów zobacz ›
9 07-10-2007 Victoria Budy Głog. 1:5 Stal II Rzeszów zobacz ›
9 07-10-2007 Bratek Bratkowice 2:2 Piast Nowa Wieś zobacz ›
8 30-09-2007 Piast Nowa Wieś 2:2 Czarni Czudec zobacz ›
8 30-09-2007 Świlczanka Świlcza 2:2 Korona II Rzeszów zobacz ›
8 30-09-2007 Izolator II Boguchwała 1:1 Płomień Zagorzyce zobacz ›
8 30-09-2007 Zimowit Rzeszów 2:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
8 30-09-2007 Granit Wys. Strz. 1:2 Wisłok Strzyżów zobacz ›
8 30-09-2007 Stal II Rzeszów 4:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
8 30-09-2007 Victoria Budy Głog. 0:1 G.K.S. Niebylec zobacz ›
7 23-09-2007 Czarni Czudec 0:4 Stal II Rzeszów zobacz ›
7 23-09-2007 Wisłok Strzyżów 1:2 Piast Nowa Wieś zobacz ›
7 23-09-2007 Iskra Zgłobień 1:0 Granit Wys. Strz. zobacz ›
7 23-09-2007 Płomień Zagorzyce 2:2 Zimowit Rzeszów zobacz ›
7 23-09-2007 Korona II Rzeszów 6:1 Izolator II Boguchwała zobacz ›
7 23-09-2007 G.K.S. Niebylec 2:1 Świlczanka Świlcza zobacz ›
7 23-09-2007 Bratek Bratkowice 2:2 Victoria Budy Głog. zobacz ›
6 16-09-2007 Victoria Budy Głog. 6:1 Czarni Czudec zobacz ›
6 16-09-2007 Izolator II Boguchwała 1:2 Świlczanka Świlcza zobacz ›
6 16-09-2007 Zimowit Rzeszów 4:1 Korona II Rzeszów zobacz ›
6 16-09-2007 Granit Wys. Strz. 1:2 Płomień Zagorzyce zobacz ›
6 16-09-2007 Piast Nowa Wieś 3:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
6 16-09-2007 Stal II Rzeszów 3:0 Wisłok Strzyżów zobacz ›
6 16-09-2007 Bratek Bratkowice 0:0 G.K.S. Niebylec zobacz ›
5 09-09-2007 Czarni Czudec 1:0 Bratek Bratkowice zobacz ›
5 09-09-2007 Wisłok Strzyżów 1:2 Victoria Budy Głog. zobacz ›
5 09-09-2007 Iskra Zgłobień 0:2 Stal II Rzeszów zobacz ›
5 09-09-2007 Płomień Zagorzyce 2:0 Piast Nowa Wieś zobacz ›
5 09-09-2007 Korona II Rzeszów 4:2 Granit Wys. Strz. zobacz ›
5 09-09-2007 Świlczanka Świlcza 2:0 Zimowit Rzeszów zobacz ›
5 09-09-2007 G.K.S. Niebylec 1:1 Izolator II Boguchwała zobacz ›
4 02-09-2007 Czarni Czudec 0:4 G.K.S. Niebylec zobacz ›
4 02-09-2007 Zimowit Rzeszów 4:1 Izolator II Boguchwała zobacz ›
4 02-09-2007 Granit Wys. Strz. 1:5 Świlczanka Świlcza zobacz ›
4 02-09-2007 Piast Nowa Wieś 2:2 Korona II Rzeszów zobacz ›
4 02-09-2007 Stal II Rzeszów 4:0 Płomień Zagorzyce zobacz ›
4 02-09-2007 Victoria Budy Głog. 2:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
4 02-09-2007 Bratek Bratkowice 0:0 Wisłok Strzyżów zobacz ›
3 26-08-2007 Wisłok Strzyżów 2:0 Czarni Czudec zobacz ›
3 26-08-2007 Iskra Zgłobień 0:0 Bratek Bratkowice zobacz ›
3 26-08-2007 Płomień Zagorzyce 3:0 Victoria Budy Głog. zobacz ›
3 26-08-2007 Korona II Rzeszów 2:1 Stal II Rzeszów zobacz ›
3 26-08-2007 Świlczanka Świlcza 2:0 Piast Nowa Wieś zobacz ›
3 26-08-2007 Izolator II Boguchwała 4:2 Granit Wys. Strz. zobacz ›
3 26-08-2007 G.K.S. Niebylec 2:2 Zimowit Rzeszów zobacz ›
2 19-08-2007 Czarni Czudec 2:0 Iskra Zgłobień zobacz ›
2 19-08-2007 Granit Wys. Strz. 0:4 Zimowit Rzeszów zobacz ›
2 19-08-2007 Piast Nowa Wieś 4:2 Izolator II Boguchwała zobacz ›
2 19-08-2007 Stal II Rzeszów 1:1 Świlczanka Świlcza zobacz ›
2 19-08-2007 Victoria Budy Głog. 1:1 Korona II Rzeszów zobacz ›
2 19-08-2007 Bratek Bratkowice 4:0 Płomień Zagorzyce zobacz ›
2 19-08-2007 Wisłok Strzyżów 2:3 G.K.S. Niebylec zobacz ›
1 12-08-2007 Płomień Zagorzyce 3:0 Czarni Czudec zobacz ›
1 12-08-2007 G.K.S. Niebylec 2:0 Granit Wys. Strz. zobacz ›
1 12-08-2007 Zimowit Rzeszów 2:3 Piast Nowa Wieś zobacz ›
1 12-08-2007 Izolator II Boguchwała 2:4 Stal II Rzeszów zobacz ›
1 12-08-2007 Świlczanka Świlcza 3:2 Victoria Budy Głog. zobacz ›
1 12-08-2007 Korona II Rzeszów 3:0 Bratek Bratkowice zobacz ›
1 12-08-2007 Iskra Zgłobień 0:4 Wisłok Strzyżów zobacz ›

 

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?