Wyniki 2009/2010

26

20-06-2010 Świlczanka Świlcza 1:0 Czarni Czudec zobacz ›
26 20-06-2010 Rudzik Rudna Mała 3:0 Płomień Zagorzyce zobacz ›
26 20-06-2010 CWKS Resovia II 3:1 Głogovia Głogów Młp. zobacz ›
26 20-06-2010 LKS Jasionka 1:3 Sokół Sokołów Młp. zobacz ›
26 20-06-2010 Aramix Niebylec 2:2 Iskra Zgłobień zobacz ›
26 20-06-2010 Izolator II Boguchwała 1:3 Jedność Niechobrz zobacz ›
26 20-06-2010 LKS Mariot Hermanowa 3:3 Bratek Bratkowice zobacz ›
25 13-06-2010 Czarni Czudec 1:0 LKS Mariot Hermanowa zobacz ›
25 13-06-2010 Bratek Bratkowice 1:1 Izolator II Boguchwała zobacz ›
25 13-06-2010 Jedność Niechobrz 2:0 Aramix Niebylec zobacz ›
25 13-06-2010 Iskra Zgłobień 1:2 LKS Jasionka zobacz ›
25 13-06-2010 Sokół Sokołów Młp. 3:2 CWKS Resovia II zobacz ›
25 13-06-2010 Głogovia Głogów Młp. 1:0 Rudzik Rudna Mała zobacz ›
25 13-06-2010 Płomień Zagorzyce 1:2 Świlczanka Świlcza zobacz ›
24 03-06-2010 Izolator II Boguchwała 1:1 Czarni Czudec zobacz ›
24 03-06-2010 Płomień Zagorzyce 1:2 Głogovia Głogów Młp. zobacz ›
24 03-06-2010 Rudzik Rudna Mała 0:1 Sokół Sokołów Młp. zobacz ›
24 03-06-2010 CWKS Resovia II 1:0 Iskra Zgłobień zobacz ›
24 03-06-2010 LKS Jasionka 2:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
24 03-06-2010 Aramix Niebylec 0:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
24 03-06-2010 Świlczanka Świlcza 1:3 LKS Mariot Hermanowa zobacz ›
23 30-05-2010 Czarni Czudec 0:0 Aramix Niebylec zobacz ›
23 30-05-2010 LKS Mariot Hermanowa 0:1 Izolator II Boguchwała zobacz ›
23 30-05-2010 Bratek Bratkowice 3:2 LKS Jasionka zobacz ›
23 30-05-2010 Jedność Niechobrz 1:2 CWKS Resovia II zobacz ›
23 30-05-2010 Iskra Zgłobień 1:4 Rudzik Rudna Mała zobacz ›
23 30-05-2010 Sokół Sokołów Młp. 3:2 Płomień Zagorzyce zobacz ›
23 30-05-2010 Głogovia Głogów Młp. 2:0 Świlczanka Świlcza zobacz ›
22 06-06-2010 LKS Jasionka 2:1 Czarni Czudec zobacz ›
22 06-06-2010 Głogovia Głogów Młp. 2:1 Sokół Sokołów Młp. zobacz ›
22 06-06-2010 Rudzik Rudna Mała 0:3 Jedność Niechobrz zobacz ›
22 06-06-2010 CWKS Resovia II 2:3 Bratek Bratkowice zobacz ›
22 06-06-2010 Płomień Zagorzyce 3:2 Iskra Zgłobień zobacz ›
22 06-06-2010 Aramix Niebylec 1:1 LKS Mariot Hermanowa zobacz ›
22 06-06-2010 Świlczanka Świlcza 0:6 Izolator II Boguchwała zobacz ›
21 2016-05-31 Izolator II Boguchwała 4:2 Aramix Niebylec zobacz ›
21 16-05-2010 Czarni Czudec 2:0 CWKS Resovia II zobacz ›
21 16-05-2010 LKS Mariot Hermanowa 4:0 LKS Jasionka zobacz ›
21 16-05-2010 Bratek Bratkowice 3:0 Rudzik Rudna Mała zobacz ›
21 16-05-2010 Jedność Niechobrz 4:0 Płomień Zagorzyce zobacz ›
21 16-05-2010 Iskra Zgłobień 1:0 Głogovia Głogów Młp. zobacz ›
21 16-05-2010 Sokół Sokołów Młp. 0:0 Świlczanka Świlcza zobacz ›
20 09-05-2010 Rudzik Rudna Mała 3:0 Czarni Czudec zobacz ›
20 09-05-2010 Sokół Sokołów Młp. 5:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
20 09-05-2010 Głogovia Głogów Młp. 2:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
20 09-05-2010 Płomień Zagorzyce 1:6 Bratek Bratkowice zobacz ›
20 09-05-2010 CWKS Resovia II 7:0 LKS Mariot Hermanowa zobacz ›
20 09-05-2010 LKS Jasionka 2:1 Izolator II Boguchwała zobacz ›
20 09-05-2010 Świlczanka Świlcza 2:0 Aramix Niebylec zobacz ›
19 02-05-2010 Czarni Czudec 4:2 Płomień Zagorzyce zobacz ›
19 02-05-2010 Aramix Niebylec 5:0 LKS Jasionka zobacz ›
19 02-05-2010 Izolator II Boguchwała 3:1 CWKS Resovia II zobacz ›
19 02-05-2010 LKS Mariot Hermanowa 2:2 Rudzik Rudna Mała zobacz ›
19 02-05-2010 Bratek Bratkowice 0:1 Głogovia Głogów Młp. zobacz ›
19 02-05-2010 Jedność Niechobrz 2:0 Sokół Sokołów Młp. zobacz ›
19 02-05-2010 Iskra Zgłobień 0:1 Świlczanka Świlcza zobacz ›
18 25-04-2010 Głogovia Głogów Młp. 2:1 Czarni Czudec zobacz ›
18 25-04-2010 Iskra Zgłobień 1:3 Jedność Niechobrz zobacz ›
18 25-04-2010 Sokół Sokołów Młp. 1:2 Bratek Bratkowice zobacz ›
18 25-04-2010 Płomień Zagorzyce 1:3 LKS Mariot Hermanowa zobacz ›
18 25-04-2010 Rudzik Rudna Mała 2:4 Izolator II Boguchwała zobacz ›
18 25-04-2010 CWKS Resovia II 5:0 Aramix Niebylec zobacz ›
18 25-04-2010 Świlczanka Świlcza 0:0 LKS Jasionka zobacz ›
17 28-04-2010 Czarni Czudec 1:4 Sokół Sokołów Młp. zobacz ›
17 28-04-2010 LKS Jasionka 0:2 CWKS Resovia II zobacz ›
17 28-04-2010 Aramix Niebylec 0:1 Rudzik Rudna Mała zobacz ›
17 28-04-2010 Izolator II Boguchwała 5:3 Płomień Zagorzyce zobacz ›
17 28-04-2010 LKS Mariot Hermanowa 5:0 Głogovia Głogów Młp. zobacz ›
17 28-04-2010 Bratek Bratkowice 0:2 Iskra Zgłobień zobacz ›
17 28-04-2010 Jedność Niechobrz 1:0 Świlczanka Świlcza zobacz ›
16 21-04-2010 Jedność Niechobrz 1:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
16 21-04-2010 Iskra Zgłobień 0:0 Czarni Czudec zobacz ›
16 21-04-2010 Sokół Sokołów Młp. 0:3 LKS Mariot Hermanowa zobacz ›
16 21-04-2010 Głogovia Głogów Młp. 1:2 Izolator II Boguchwała zobacz ›
16 21-04-2010 Płomień Zagorzyce 1:2 Aramix Niebylec zobacz ›
16 21-04-2010 Rudzik Rudna Mała 0:1 LKS Jasionka zobacz ›
16 21-04-2010 Świlczanka Świlcza 0:1 CWKS Resovia II zobacz ›
15 Czarni Czudec 3:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
15 CWKS Resovia II 3:0 Rudzik Rudna Mała zobacz ›
15 LKS Jasionka 4:1 Płomień Zagorzyce zobacz ›
15 Aramix Niebylec 2:2 Głogovia Głogów Młp. zobacz ›
15 Izolator II Boguchwała 1:1 Sokół Sokołów Młp. zobacz ›
15 LKS Mariot Hermanowa 2:0 Iskra Zgłobień zobacz ›
15 Bratek Bratkowice 0:0 Świlczanka Świlcza zobacz ›
14 Bratek Bratkowice 0:3 Czarni Czudec zobacz ›
14 Jedność Niechobrz 2:1 LKS Mariot Hermanowa zobacz ›
14 Iskra Zgłobień 0:1 Izolator II Boguchwała zobacz ›
14 Sokół Sokołów Młp. 1:1 Aramix Niebylec zobacz ›
14 Głogovia Głogów Młp. 3:2 LKS Jasionka zobacz ›
14 Płomień Zagorzyce 3:5 CWKS Resovia II zobacz ›
14 Świlczanka Świlcza 3:1 Rudzik Rudna Mała zobacz ›
13 Czarni Czudec 0:2 Świlczanka Świlcza zobacz ›
13 Płomień Zagorzyce 2:2 Rudzik Rudna Mała zobacz ›
13 Głogovia Głogów Młp. 0:1 CWKS Resovia II zobacz ›
13 Sokół Sokołów Młp. 3:2 LKS Jasionka zobacz ›
13 Iskra Zgłobień 0:0 Aramix Niebylec zobacz ›
13 Jedność Niechobrz 3:0 Izolator II Boguchwała zobacz ›
13 Bratek Bratkowice 2:1 LKS Mariot Hermanowa zobacz ›
12 LKS Mariot Hermanowa 3:2 Czarni Czudec zobacz ›
12 Izolator II Boguchwała 2:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
12 Aramix Niebylec 0:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
12 LKS Jasionka 1:0 Iskra Zgłobień zobacz ›
12 CWKS Resovia II 3:2 Sokół Sokołów Młp. zobacz ›
12 Rudzik Rudna Mała 3:3 Głogovia Głogów Młp. zobacz ›
12 Świlczanka Świlcza 3:2 Płomień Zagorzyce zobacz ›
11 Głogovia Głogów Młp. 3:0 Płomień Zagorzyce zobacz ›
11 Sokół Sokołów Młp. 2:1 Rudzik Rudna Mała zobacz ›
11 Iskra Zgłobień 0:3 CWKS Resovia II zobacz ›
11 Jedność Niechobrz 2:1 LKS Jasionka zobacz ›
11 Bratek Bratkowice 1:0 Aramix Niebylec zobacz ›
11 LKS Mariot Hermanowa 6:1 Świlczanka Świlcza zobacz ›
10 Aramix Niebylec 2:1 Czarni Czudec zobacz ›
10 Izolator II Boguchwała 1:3 LKS Mariot Hermanowa zobacz ›
10 LKS Jasionka 0:2 Bratek Bratkowice zobacz ›
10 CWKS Resovia II 5:3 Jedność Niechobrz zobacz ›
10 Rudzik Rudna Mała 0:0 Iskra Zgłobień zobacz ›
10 Płomień Zagorzyce 3:2 Sokół Sokołów Młp. zobacz ›
10 Świlczanka Świlcza 2:2 Głogovia Głogów Młp. zobacz ›
9 Czarni Czudec 3:3 LKS Jasionka zobacz ›
9 Sokół Sokołów Młp. 1:3 Głogovia Głogów Młp. zobacz ›
9 Iskra Zgłobień 2:1 Płomień Zagorzyce zobacz ›
9 Jedność Niechobrz 4:1 Rudzik Rudna Mała zobacz ›
9 Bratek Bratkowice 2:0 CWKS Resovia II zobacz ›
9 LKS Mariot Hermanowa 4:1 Aramix Niebylec zobacz ›
9 Izolator II Boguchwała 3:4 Świlczanka Świlcza zobacz ›
8 CWKS Resovia II 2:1 Czarni Czudec zobacz ›
8 Aramix Niebylec 0:2 Izolator II Boguchwała zobacz ›
8 LKS Jasionka 1:3 LKS Mariot Hermanowa zobacz ›
8 Rudzik Rudna Mała 0:0 Bratek Bratkowice zobacz ›
8 Płomień Zagorzyce 3:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
8 Głogovia Głogów Młp. 1:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
8 Świlczanka Świlcza 1:3 Sokół Sokołów Młp. zobacz ›
7 Czarni Czudec 1:0 Rudzik Rudna Mała zobacz ›
7 Jedność Niechobrz 1:0 Głogovia Głogów Młp. zobacz ›
7 Bratek Bratkowice 0:3 Płomień Zagorzyce zobacz ›
7 Izolator II Boguchwała 9:2 LKS Jasionka zobacz ›
7 Aramix Niebylec 3:2 Świlczanka Świlcza zobacz ›
7 LKS Mariot Hermanowa 0:1 CWKS Resovia II zobacz ›
7 Iskra Zgłobień 5:3 Sokół Sokołów Młp. zobacz ›
6 2009-09-13 Płomień Zagorzyce 0:1 Czarni Czudec zobacz ›
6 2009-09-13 LKS Jasionka 2:1 Aramix Niebylec zobacz ›
6 2009-09-13 CWKS Resovia II 1:1 Izolator II Boguchwała zobacz ›
6 2009-09-13 Rudzik Rudna Mała 3:1 LKS Mariot Hermanowa zobacz ›
6 2009-09-13 Głogovia Głogów Młp. 0:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
6 2009-09-13 Sokół Sokołów Młp. 3:0 Jedność Niechobrz zobacz ›
6 2009-09-13 Świlczanka Świlcza 2:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
5 2009-09-06 Jedność Niechobrz 1:0 Iskra Zgłobień zobacz ›
5 2009-09-06 Bratek Bratkowice 3:0 Sokół Sokołów Młp. zobacz ›
5 2009-09-06 LKS Mariot Hermanowa 4:0 Płomień Zagorzyce zobacz ›
5 2009-09-06 Izolator II Boguchwała 3:0 Rudzik Rudna Mała zobacz ›
5 2009-09-06 Aramix Niebylec 0:3 CWKS Resovia II zobacz ›
5 2009-09-06 LKS Jasionka 0:2 Świlczanka Świlcza zobacz ›
5 2009-09-06 Czarni Czudec 0:0 Głogovia Głogów Młp. zobacz ›
4 209-08-30 Sokół Sokołów Młp. 1:1 Czarni Czudec zobacz ›
4 209-08-30 Świlczanka Świlcza 0:0 LKS Jasionka zobacz ›
4 209-08-30 Iskra Zgłobień 1:2 Bratek Bratkowice zobacz ›
4 209-08-30 Głogovia Głogów Młp. 2:1 LKS Mariot Hermanowa zobacz ›
4 209-08-30 Płomień Zagorzyce 1:9 Izolator II Boguchwała zobacz ›
4 209-08-30 Rudzik Rudna Mała 3:2 Aramix Niebylec zobacz ›
4 209-08-30 CWKS Resovia II 10:0 LKS Jasionka zobacz ›
3 2009-08-23 Czarni Czudec 1:2 Iskra Zgłobień zobacz ›
3 2009-08-23 CWKS Resovia II 4:0 Świlczanka Świlcza zobacz ›
3 2009-08-23 LKS Jasionka 3:0 Rudzik Rudna Mała zobacz ›
3 2009-08-23 Aramix Niebylec 1:0 Płomień Zagorzyce zobacz ›
3 2009-08-23 Izolator II Boguchwała 1:1 Głogovia Głogów Młp. zobacz ›
3 2009-08-23 LKS Mariot Hermanowa 6:0 Sokół Sokołów Młp. zobacz ›
3 2009-08-23 Bratek Bratkowice 4:0 Jedność Niechobrz zobacz ›
2 2009-08-16 Jedność Niechobrz 3:0 Czarni Czudec zobacz ›
2 2009-08-16 Rudzik Rudna Mała 1:8 CWKS Resovia II zobacz ›
2 2009-08-16 Płomień Zagorzyce 2:2 LKS Jasionka zobacz ›
2 2009-08-16 Głogovia Głogów Młp. 2:1 Aramix Niebylec zobacz ›
2 2009-08-16 Sokół Sokołów Młp. 3:4 Izolator II Boguchwała zobacz ›
2 2009-08-16 Iskra Zgłobień 3:3 LKS Mariot Hermanowa zobacz ›
2 2009-08-16 Świlczanka Świlcza 1:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
1 2009-08-09 Czarni Czudec 1:3 Bratek Bratkowice zobacz ›
1 2009-08-09 Rudzik Rudna Mała 3:1 Świlczanka Świlcza zobacz ›
1 2009-08-09 CWKS Resovia II 9:0 Płomień Zagorzyce zobacz ›
1 2009-08-09 LKS Jasionka 0:2 Głogovia Głogów Młp. zobacz ›
1 2009-08-09 Aramix Niebylec 1:2 Sokół Sokołów Młp. zobacz ›
1 2009-08-09 Izolator II Boguchwała 5:0 Iskra Zgłobień zobacz ›
1 2009-08-09 LKS Mariot Hermanowa 1:2 Jedność Niechobrz zobacz ›
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?