Wyniki 2004/2005

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.

Czarni Czudec

13 36 12 0 1 50 - 6 +44
2.

Start Lubenia

13 33 10 3 0 46 - 14 +32
3.

Grom Mogielnica

13 32 10 2 1 43 - 15 +28
4.

Płomień Zagorzyce

13 29 9 2 2 40 - 10 +30
5.

Diament Pstrągowa

13 28 9 1 3 36 - 19 +17
6.

Albatros Szufnarowa

13 27 8 3 2 39 - 21 +18
7.

Plon Klęczany

13 25 8 1 4 31 - 18 +13
8.

Płomyk Lutoryż

13 21 6 3 4 29 - 16 +13
9.

Grunwald Budziwój

13 19 5 4 4 19 - 32 -13
10.

Orzeł Lubla

13 17 5 2 6 28 - 24 +4
11.

Korona Dobrzechów

13 17 5 2 6 25 - 34 -9
12.

Huragan Kozłówek

13 15 4 3 6 31 - 37 -6
13.

Partia Gwoźnica

13 7 2 1 10 11 - 31 -20
14.

Prywatna Lecka

13 4 1 1 11 15 - 44 -29

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.

Czarni Czudec

13 34 11 1 1 51 - 7 +44
2.

Start Lubenia

13 28 8 4 1 38 - 21 +17
3.

Plon Klęczany

13 27 8 3 2 22 - 11 +11
4.

Grom Mogielnica

13 22 7 1 5 23 - 19 +4
5.

Płomień Zagorzyce

13 17 5 2 6 24 - 25 -1
6.

Płomyk Lutoryż

13 14 4 2 7 23 - 41 -18
7.

Orzeł Lubla

13 13 4 1 8 27 - 31 -4
8.

Grunwald Budziwój

13 11 3 2 8 21 - 37 -16
9.

Huragan Kozłówek

14 11 3 2 9 20 - 50 -30
10.

Albatros Szufnarowa

13 10 2 4 7 16 - 29 -13
11.

Diament Pstrągowa

13 9 2 3 8 23 - 36 -13
12.

Korona Dobrzechów

12 4 1 1 10 17 - 40 -23
13.

Partia Gwoźnica

13 4 1 1 11 6 - 44 -38
14.

Prywatna Lecka

13 4 1 1 11 10 - 52 -42

30

2005-06-26 Partia Gwoźnica 0:3 Czarni Czudec zobacz ›
30 Grom Mogielnica 2:1 Plon Klęczany zobacz ›
30 Prywatna Lecka 0:3 Płomień Zagorzyce zobacz ›
30 Diament Pstrągowa 5:0 Huragan Kozłówek zobacz ›
30 Orzeł Lubla 1:4 Start Lubenia zobacz ›
30 Albatros Szufnarowa 3:0 Płomyk Lutoryż zobacz ›
29 2005-06-19 Grunwald Budziwój 3:3 Albatros Szufnarowa zobacz ›
29 Płomyk Lutoryż 4:4 Orzeł Lubla zobacz ›
29 Start Lubenia 3:0 Partia Gwoźnica zobacz ›
29 Korona Dobrzechów 3:2 Diament Pstrągowa zobacz ›
29 Huragan Kozłówek 2:2 Prywatna Lecka zobacz ›
29 Płomień Zagorzyce 1:0 Grom Mogielnica zobacz ›
28 2005-06-12 Diament Pstrągowa 0:6 Czarni Czudec zobacz ›
28 Plon Klęczany 3:4 Płomień Zagorzyce zobacz ›
28 Grom Mogielnica 6:2 Huragan Kozłówek zobacz ›
28 Prywatna Lecka 1:0 Korona Dobrzechów zobacz ›
28 Partia Gwoźnica 0:3 Płomyk Lutoryż zobacz ›
28 Orzeł Lubla 3:3 Grunwald Budziwój zobacz ›
27 2005-06-05 Czarni Czudec 6:0 Prywatna Lecka zobacz ›
27 Albatros Szufnarowa 4:3 Orzeł Lubla zobacz ›
27 Grunwald Budziwój 3:0 Partia Gwoźnica zobacz ›
27 Start Lubenia 4:0 Diament Pstrągowa zobacz ›
27 Korona Dobrzechów 1:4 Grom Mogielnica zobacz ›
27 Huragan Kozłówek 1:2 Plon Klęczany zobacz ›
26 2005-05-29 Grom Mogielnica 0:3 Czarni Czudec zobacz ›
26 Płomień Zagorzyce 6:0 Huragan Kozłówek zobacz ›
26 Plon Klęczany 5:1 Korona Dobrzechów zobacz ›
26 Prywatna Lecka 0:2 Start Lubenia zobacz ›
26 Diament Pstrągowa 4:1 Płomyk Lutoryż zobacz ›
26 Partia Gwoźnica 0:3 Albatros Szufnarowa zobacz ›
25 2005-05-26 Czarni Czudec 0:1 Plon Klęczany zobacz ›
25 Orzeł Lubla 3:0 Partia Gwoźnica zobacz ›
25 Grunwald Budziwój 2:2 Diament Pstrągowa zobacz ›
25 Płomyk Lutoryż 9:1 Prywatna Lecka zobacz ›
25 Start Lubenia 6:1 Grom Mogielnica zobacz ›
25 Korona Dobrzechów 2:4 Płomień Zagorzyce zobacz ›
24 2005-05-22 Płomień Zagorzyce 2:1 Czarni Czudec zobacz ›
24 Huragan Kozłówek 3:2 Korona Dobrzechów zobacz ›
24 Plon Klęczany 2:3 Start Lubenia zobacz ›
24 Grom Mogielnica 8:0 Płomyk Lutoryż zobacz ›
24 Prywatna Lecka 2:3 Grunwald Budziwój zobacz ›
24 Diament Pstrągowa 3:1 Albatros Szufnarowa zobacz ›
23 2005-05-15 Czarni Czudec 4:0 Huragan Kozłówek zobacz ›
23 Orzeł Lubla 5:1 Diament Pstrągowa zobacz ›
23 Albatros Szufnarowa 4:0 Prywatna Lecka zobacz ›
23 Grunwald Budziwój 0:4 Grom Mogielnica zobacz ›
23 Płomyk Lutoryż 0:3 Plon Klęczany zobacz ›
23 Start Lubenia 1:1 Płomień Zagorzyce zobacz ›
22 2005-05-08 Korona Dobrzechów 0:6 Czarni Czudec zobacz ›
22 Huragan Kozłówek 3:6 Start Lubenia zobacz ›
22 Płomień Zagorzyce 7:1 Płomyk Lutoryż zobacz ›
22 Plon Klęczany 3:0 Grunwald Budziwój zobacz ›
22 Grom Mogielnica 2:0 Albatros Szufnarowa zobacz ›
22 Prywatna Lecka 2:4 Orzeł Lubla zobacz ›
22 Diament Pstrągowa 3:0 Partia Gwoźnica zobacz ›
21 2010-02-23 Partia Gwoźnica 2:3 Prywatna Lecka zobacz ›
21 Orzeł Lubla 0:2 Grom Mogielnica zobacz ›
21 Albatros Szufnarowa 2:3 Plon Klęczany zobacz ›
21 Grunwald Budziwój 0:6 Płomień Zagorzyce zobacz ›
21 Płomyk Lutoryż 0:1 Huragan Kozłówek zobacz ›
21 Start Lubenia 4:2 Korona Dobrzechów zobacz ›
20 2004-05-01 Czarni Czudec 2:0 Start Lubenia zobacz ›
20 Korona Dobrzechów 1:3 Płomyk Lutoryż zobacz ›
20 Huragan Kozłówek 5:3 Grunwald Budziwój zobacz ›
20 Płomień Zagorzyce 4:1 Albatros Szufnarowa zobacz ›
20 Plon Klęczany 3:1 Orzeł Lubla zobacz ›
20 Grom Mogielnica 3:0 Partia Gwoźnica zobacz ›
19 2005-04-24 Płomyk Lutoryż 0:1 Czarni Czudec zobacz ›
19 Diament Pstrągowa 4:0 Prywatna Lecka zobacz ›
19 Partia Gwoźnica 0:2 Plon Klęczany zobacz ›
19 Orzeł Lubla 0:3 Płomień Zagorzyce zobacz ›
19 Albatros Szufnarowa 4:2 Huragan Kozłówek zobacz ›
19 Grunwald Budziwój 1:1 Korona Dobrzechów zobacz
18 2004-04-17 Czarni Czudec 2:0 Grunwald Budziwój zobacz ›
18 Start Lubenia 6:2 Płomyk Lutoryż zobacz ›
18 Korona Dobrzechów 1:1 Albatros Szufnarowa zobacz ›
18 Huragan Kozłówek 1:3 Orzeł Lubla zobacz ›
18 Płomień Zagorzyce 5:0 Partia Gwoźnica zobacz ›
18 Grom Mogielnica 2:1 Diament Pstrągowa zobacz ›
17 2004-04-10 Albatros Szufnarowa 3:4 Czarni Czudec zobacz ›
17 Prywatna Lecka 0:2 Grom Mogielnica zobacz ›
17 Diament Pstrągowa 0:3 Plon Klęczany zobacz ›
17 Partia Gwoźnica 1:2 Huragan Kozłówek zobacz ›
17 Orzeł Lubla 4:1 Korona Dobrzechów zobacz ›
17 Grunwald Budziwój 0:6 Start Lubenia zobacz ›
16 2004-06-01 Czarni Czudec 3:0 Orzeł Lubla zobacz ›
16 Płomyk Lutoryż 0:2 Grunwald Budziwój zobacz ›
16 Start Lubenia 2:1 Albatros Szufnarowa zobacz ›
16 Korona Dobrzechów 3:0 Partia Gwoźnica zobacz ›
16 Płomień Zagorzyce 1:1 Diament Pstrągowa zobacz ›
16 Plon Klęczany 2:1 Prywatna Lecka zobacz ›
15 2004-11-14 Czarni Czudec 8:0 Partia Gwoźnica zobacz ›
15 Plon Klęczany 0:1 Grom Mogielnica zobacz ›
15 Płomień Zagorzyce 4:1 Prywatna Lecka zobacz ›
15 Huragan Kozłówek 3:5 Diament Pstrągowa zobacz ›
15 Start Lubenia 2:1 Orzeł Lubla zobacz ›
15 Płomyk Lutoryż 0:0 Albatros Szufnarowa zobacz ›
14 2004-11-11 Albatros Szufnarowa 5:1 Grunwald Budziwój zobacz ›
14 Orzeł Lubla 0:2 Płomyk Lutoryż zobacz ›
14 Partia Gwoźnica 1:3 Start Lubenia zobacz ›
14 Diament Pstrągowa 6:2 Korona Dobrzechów zobacz ›
14 Prywatna Lecka 2:3 Huragan Kozłówek zobacz ›
14 Grom Mogielnica 2:2 Płomień Zagorzyce zobacz ›
13 2004-11-07 Czarni Czudec 5:0 Diament Pstrągowa zobacz ›
13 Płomień Zagorzyce 0:1 Plon Klęczany zobacz ›
13 Huragan Kozłówek 2:3 Grom Mogielnica zobacz ›
13 Korona Dobrzechów 4:1 Prywatna Lecka zobacz ›
13 Płomyk Lutoryż 4:1 Partia Gwoźnica zobacz ›
13 Grunwald Budziwój 3:2 Orzeł Lubla zobacz ›
12 2004-10-31 Prywatna Lecka 0:6 Czarni Czudec zobacz ›
12 Orzeł Lubla 4:0 Albatros Szufnarowa zobacz ›
12 Partia Gwoźnica 1:2 Grunwald Budziwój zobacz ›
12 Diament Pstrągowa 2:2 Start Lubenia zobacz ›
12 Grom Mogielnica 5:2 Huragan Kozłówek zobacz ›
12 Plon Klęczany 4:2 Huragan Kozłówek zobacz ›
11 2004-10-24 Czarni Czudec 3:1 Grom Mogielnica zobacz ›
11 Huragan Kozłówek 2:0 Płomień Zagorzyce zobacz ›
11 Korona Dobrzechów 2:1 Plon Klęczany zobacz ›
11 Start Lubenia 2:0 Prywatna Lecka zobacz ›
11 Płomyk Lutoryż 1:0 Diament Pstrągowa zobacz ›
11 Albatros Szufnarowa 0:0 Partia Gwoźnica zobacz ›
10 2004-10-17 Plon Klęczany 0:4 Czarni Czudec zobacz ›
10 Partia Gwoźnica 0:3 Orzeł Lubla zobacz ›
10 Diament Pstrągowa 2:1 Grunwald Budziwój zobacz ›
10 Prywatna Lecka 3:6 Płomyk Lutoryż zobacz ›
10 Grom Mogielnica 1:1 Start Lubenia zobacz ›
10 Płomień Zagorzyce 5:0 Korona Dobrzechów zobacz ›
9 2004-10-10 Czarni Czudec 4:0 Płomień Zagorzyce zobacz ›
9 Korona Dobrzechów 3:3 Huragan Kozłówek zobacz ›
9 Start Lubenia 2:2 Plon Klęczany zobacz ›
9 Płomyk Lutoryż 1:0 Grom Mogielnica zobacz ›
9 Grunwald Budziwój 3:0 Prywatna Lecka zobacz ›
9 Albatros Szufnarowa 3:3 Diament Pstrągowa zobacz ›
8 2004-10-03 Huragan Kozłówek 0:6 Czarni Czudec zobacz ›
8 Diament Pstrągowa 4:0 Orzeł Lubla zobacz ›
8 Prywatna Lecka 1:4 Albatros Szufnarowa zobacz ›
8 Grom Mogielnica 4:2 Grunwald Budziwój zobacz ›
8 Plon Klęczany 0:0 Płomyk Lutoryż zobacz ›
8 Płomień Zagorzyce 2:3 Start Lubenia zobacz ›
7 2004-09-26 Czarni Czudec 4:2 Korona Dobrzechów zobacz ›
7 Start Lubenia 6:0 Huragan Kozłówek zobacz ›
7 Płomyk Lutoryż 5:1 Płomień Zagorzyce zobacz ›
7 Grunwald Budziwój 0:0 Plon Klęczany zobacz ›
7 Albatros Szufnarowa 1:0 Grom Mogielnica zobacz ›
7 Orzeł Lubla 5:1 Prywatna Lecka zobacz ›
7 Partia Gwoźnica 2:1 Diament Pstrągowa zobacz ›
6 2004-09-19 Prywatna Lecka 2:3 Partia Gwoźnica zobacz ›
6 Grom Mogielnica 3:1 Orzeł Lubla zobacz ›
6 Plon Klęczany 3:0 Albatros Szufnarowa zobacz ›
6 Płomień Zagorzyce 1:1 Grunwald Budziwój zobacz ›
6 Huragan Kozłówek 3:3 Płomyk Lutoryż zobacz ›
6 Korona Dobrzechów 2:3 Start Lubenia zobacz ›
5 2004-09-12 Start Lubenia 2:2 Czarni Czudec zobacz ›
5 Płomyk Lutoryż 4:1 Korona Dobrzechów zobacz ›
5 Grunwald Budziwój 2:1 Huragan Kozłówek zobacz ›
5 Albatros Szufnarowa 3:0 Płomień Zagorzyce zobacz ›
5 Orzeł Lubla 1:2 Plon Klęczany zobacz ›
5 Partia Gwoźnica 2:2 Grom Mogielnica zobacz ›
4 2004-09-05 Czarni Czudec 4:1 Płomyk Lutoryż zobacz ›
4 Prywatna Lecka 1:7 Diament Pstrągowa zobacz ›
4 Plon Klęczany 2:1 Partia Gwoźnica zobacz ›
4 Płomień Zagorzyce 2:0 Orzeł Lubla zobacz ›
4 Huragan Kozłówek 1:1 Albatros Szufnarowa zobacz ›
4 Korona Dobrzechów 3:1 Grunwald Budziwój zobacz ›
3 2004-08-29 Grunwald Budziwój 0:6 Czarni Czudec zobacz ›
3 Płomyk Lutoryż 1:1 Start Lubenia zobacz ›
3 Albatros Szufnarowa 3:1 Korona Dobrzechów zobacz ›
3 Orzeł Lubla 2:2 Huragan Kozłówek zobacz ›
3 Partia Gwoźnica 2:0 Płomień Zagorzyce zobacz ›
3 Diament Pstrągowa 2:3 Grom Mogielnica zobacz ›
2 2004-08-22 Czarni Czudec 5:1 Albatros Szufnarowa zobacz ›
2 Grom Mogielnica 5:0 Prywatna Lecka zobacz ›
2 Plon Klęczany 4:0 Diament Pstrągowa zobacz ›
2 Huragan Kozłówek 5:1 Partia Gwoźnica zobacz ›
2 Korona Dobrzechów 0:5 Orzeł Lubla zobacz ›
2 Start Lubenia 6:2 Grunwald Budziwój zobacz ›
1 2004-08-15 Orzeł Lubla 0:3 Czarni Czudec zobacz ›
1 Grunwald Budziwój 2:1 Płomyk Lutoryż zobacz ›
1 Albatros Szufnarowa 4:4 Start Lubenia zobacz ›
1 Partia Gwoźnica 0:4 Korona Dobrzechów zobacz ›
1 Diament Pstrągowa 1:0 Płomień Zagorzyce zobacz ›
1 Prywatna Lecka 1:1 Plon Klęczany zobacz ›
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?