Wyniki 2006/2007

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.

K.S. Zaczernie

bz 26 63 20 3 3 69 - 19 +50
2.

Jedność Niechobrz

bz 26 53 15 8 3 62 - 24 +38
3.

Stal II Rzeszów

bz 26 49 16 1 9 90 - 52 +38
4.

Korona II Rzeszów

bz 26 42 12 6 8 53 - 36 +17
5.

G.K.S. Niebylec

plus 26 37 11 4 11 40 - 46 -6
6.

Victoria Budy Głogowskie

minus 26 36 11 3 12 48 - 52 -4
7.

Izolator II Boguchwała

minus 26 36 11 3 12 44 - 51 -7
8.

Świlczanka Świlcza

bz 26 35 10 5 11 44 - 53 -9
9.

Płomień Zagorzyce

bz 26 28 7 7 12 37 - 51 -14
10.

Czarni Czudec

plus 26 28 8 4 14 45 - 62 -17
11.

Bratek Bratkowice

minus 26 28 7 7 12 38 - 64 -26
12.

Granit Wys. Strz.

minus 26 27 7 6 13 32 - 57 -25
13.

Piast Nowa Wieś

plus 26 26 7 5 14 45 - 57 -12
14.

L.K.S. Trzebownisko

minus 26 25 7 4 15 36 - 59 -23

26

2007-06-17 Bratek Bratkowice 0:3 Czarni Czudec zobacz ›
26 L.K.S. Trzebownisko 0:4 Świlczanka Świlcza zobacz ›
26 Jedność Niechobrz 2:1 Victoria Budy Głogowskie zobacz ›
26 Korona II Rzeszów 3:3 K.S. Zaczernie zobacz ›
26 Granit Wys. Strz. 0:2 G.K.S. Niebylec zobacz ›
26 Płomień Zagorzyce 0:2 Piast Nowa Wieś zobacz ›
26 Stal II Rzeszów 3:1 Izolator II Boguchwała zobacz ›
25 2007-06-10 Czarni Czudec 6:3 Stal II Rzeszów zobacz ›
25 Izolator II Boguchwała 2:0 Płomień Zagorzyce zobacz ›
25 Piast Nowa Wieś 5:1 Granit Wys. Strz. zobacz ›
25 G.K.S. Niebylec 2:1 Korona II Rzeszów zobacz ›
25 K.S. Zaczernie 0:0 Jedność Niechobrz zobacz ›
25 Victoria Budy Głogowskie 2:0 L.K.S. Trzebownisko zobacz ›
25 Świlczanka Świlcza 3:3 Bratek Bratkowice zobacz ›
24 2007-06-03 Płomień Zagorzyce 5:0 Czarni Czudec zobacz ›
24 Świlczanka Świlcza 2:1 Victoria Budy Głogowskie zobacz ›
24 L.K.S. Trzebownisko 0:1 K.S. Zaczernie zobacz ›
24 Jedność Niechobrz 1:3 G.K.S. Niebylec zobacz ›
24 Korona II Rzeszów 4:1 Piast Nowa Wieś zobacz ›
24 Granit Wys. Strz. 4:0 Izolator II Boguchwała zobacz ›
24 Stal II Rzeszów 7:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
23 2007-05-27 Czarni Czudec 2:1 Granit Wys. Strz. zobacz ›
23 Stal II Rzeszów 7:2 Płomień Zagorzyce zobacz ›
23 Izolator II Boguchwała 0:3 Korona II Rzeszów zobacz ›
23 Piast Nowa Wieś 2:2 Jedność Niechobrz zobacz ›
23 G.K.S. Niebylec 2:0 L.K.S. Trzebownisko zobacz ›
23 K.S. Zaczernie 4:1 Świlczanka Świlcza zobacz ›
23 Bratek Bratkowice 1:4 Victoria Budy Głogowskie zobacz ›
22 2007-05-20 Korona II Rzeszów 4:1 Czarni Czudec zobacz ›
22 Świlczanka Świlcza 0:1 G.K.S. Niebylec zobacz ›
22 L.K.S. Trzebownisko 0:4 Piast Nowa Wieś zobacz ›
22 Jedność Niechobrz 0:0 Izolator II Boguchwała zobacz ›
22 Victoria Budy Głogowskie 0:2 K.S. Zaczernie zobacz ›
22 Granit Wys. Strz. 1:6 Stal II Rzeszów zobacz ›
22 Płomień Zagorzyce 0:2 Bratek Bratkowice zobacz ›
21 2007-05-13 Czarni Czudec 1:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
21 Płomień Zagorzyce 3:0 Granit Wys. Strz. zobacz ›
21 Stal II Rzeszów 6:2 Korona II Rzeszów zobacz ›
21 Izolator II Boguchwała 5:1 L.K.S. Trzebownisko zobacz ›
21 Piast Nowa Wieś 2:2 Świlczanka Świlcza zobacz ›
21 G.K.S. Niebylec 4:2 Victoria Budy Głogowskie zobacz ›
21 Bratek Bratkowice 0:3 K.S. Zaczernie zobacz ›
20 2007-05-06 L.K.S. Trzebownisko 1:5 Czarni Czudec zobacz ›
20 K.S. Zaczernie 2:0 G.K.S. Niebylec zobacz ›
20 Victoria Budy Głogowskie 2:1 Piast Nowa Wieś zobacz ›
20 Świlczanka Świlcza 2:1 Izolator II Boguchwała zobacz ›
20 Jedność Niechobrz 3:3 Stal II Rzeszów zobacz ›
20 Korona II Rzeszów 0:3 Płomień Zagorzyce zobacz ›
20 Granit Wys. Strz. 2:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
19 2007-05-03 Czarni Czudec 2:1 Świlczanka Świlcza zobacz ›
19 Granit Wys. Strz. 2:2 Korona II Rzeszów zobacz ›
19 Płomień Zagorzyce 0:2 Jedność Niechobrz zobacz ›
19 Stal II Rzeszów 7:2 L.K.S. Trzebownisko zobacz ›
19 Izolator II Boguchwała 0:5 Victoria Budy Głogowskie zobacz ›
19 Piast Nowa Wieś 0:2 K.S. Zaczernie zobacz ›
19 Bratek Bratkowice 3:0 G.K.S. Niebylec zobacz ›
18 2007-04-29 Victoria Budy Głogowskie 1:3 Czarni Czudec zobacz ›
18 G.K.S. Niebylec 2:4 Piast Nowa Wieś zobacz ›
18 K.S. Zaczernie 3:1 Izolator II Boguchwała zobacz ›
18 Świlczanka Świlcza 2:0 Stal II Rzeszów zobacz ›
18 L.K.S. Trzebownisko 3:0 Płomień Zagorzyce zobacz ›
18 Jedność Niechobrz 1:2 Granit Wys. Strz. zobacz ›
18 Korona II Rzeszów 0:0 Bratek Bratkowice zobacz ›
17 2007-04-22 Czarni Czudec 2:4 K.S. Zaczernie zobacz ›
17 Korona II Rzeszów 0:2 Jedność Niechobrz zobacz ›
17 Granit Wys. Strz. 0:1 L.K.S. Trzebownisko zobacz ›
17 Płomień Zagorzyce 1:1 Świlczanka Świlcza zobacz ›
17 Stal II Rzeszów 4:0 Victoria Budy Głogowskie zobacz ›
17 Izolator II Boguchwała 1:2 G.K.S. Niebylec zobacz ›
17 Bratek Bratkowice 4:3 Piast Nowa Wieś zobacz ›
16 2007-04-15 G.K.S. Niebylec 2:1 Czarni Czudec zobacz ›
16 Piast Nowa Wieś 1:2 Izolator II Boguchwała zobacz ›
16 K.S. Zaczernie 3:1 Stal II Rzeszów zobacz ›
16 Victoria Budy Głogowskie 1:2 Płomień Zagorzyce zobacz ›
16 Świlczanka Świlcza 1:0 Granit Wys. Strz. zobacz ›
16 L.K.S. Trzebownisko 0:2 Korona II Rzeszów zobacz ›
16 Jedność Niechobrz 1:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
15 2007-04-07 Czarni Czudec 1:1 Piast Nowa Wieś relacja ›
15 Jedność Niechobrz 2:0 L.K.S. Trzebownisko zobacz ›
15 Korona II Rzeszów 1:2 Świlczanka Świlcza zobacz ›
15 Granit Wys. Strz. 3:2 Victoria Budy Głogowskie zobacz ›
15 Płomień Zagorzyce 1:0 K.S. Zaczernie zobacz ›
15 Stal II Rzeszów 3:2 G.K.S. Niebylec zobacz ›
15 Bratek Bratkowice 4:0 Izolator II Boguchwała zobacz ›
14 2007-04-01 Izolator II Boguchwała 3:0 Czarni Czudec relacja ›
14 Piast Nowa Wieś 1:0 Stal II Rzeszów zobacz ›
14 G.K.S. Niebylec 1:1 Płomień Zagorzyce zobacz ›
14 K.S. Zaczernie 6:2 Granit Wys. Strz. zobacz ›
14 Victoria Budy Głogowskie 1:1 Korona II Rzeszów zobacz ›
14 Świlczanka Świlcza 3:2 Jedność Niechobrz zobacz ›
14 L.K.S. Trzebownisko 0:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
13 2006-11-12 Czarni Czudec 1:1 Bratek Bratkowice relacja ›
13 Świlczanka Świlcza 2:3 L.K.S. Trzebownisko zobacz ›
13 Victoria Budy Głogowskie 1:2 Jedność Niechobrz zobacz ›
13 K.S. Zaczernie 3:0 Korona II Rzeszów zobacz ›
13 G.K.S. Niebylec 1:1 Granit Wys. Strz. zobacz ›
13 Piast Nowa Wieś 1:1 Płomień Zagorzyce zobacz ›
13 Izolator II Boguchwała 5:4 Stal II Rzeszów zobacz ›
12 2006-11-05 Stal II Rzeszów 5:1 Czarni Czudec relacja ›
12 Bratek Bratkowice 3:3 Świlczanka Świlcza zobacz ›
12 Płomień Zagorzyce 2:2 Izolator II Boguchwała zobacz ›
12 Granit Wys. Strz. 1:0 Piast Nowa Wieś zobacz ›
12 Korona II Rzeszów 0:0 G.K.S. Niebylec zobacz ›
12 Jedność Niechobrz 2:0 K.S. Zaczernie zobacz ›
12 L.K.S. Trzebownisko 6:2 Victoria Budy Głogowskie zobacz ›
11 2006-10-29 Czarni Czudec 2:4 Płomień Zagorzyce relacja ›
11 Victoria Budy Głogowskie 3:2 Świlczanka Świlcza zobacz ›
11 K.S. Zaczernie 2:0 L.K.S. Trzebownisko zobacz ›
11 G.K.S. Niebylec 0:5 Jedność Niechobrz zobacz ›
11 Piast Nowa Wieś 1:9 Korona II Rzeszów zobacz ›
11 Izolator II Boguchwała 4:1 Granit Wys. Strz. zobacz ›
11 Bratek Bratkowice 1:2 Stal II Rzeszów zobacz ›
10 2006-10-22 Granit Wys. Strz. 3:0 Czarni Czudec relacja ›
10 Płomień Zagorzyce 1:5 Stal II Rzeszów zobacz ›
10 Korona II Rzeszów 0:1 Izolator II Boguchwała zobacz ›
10 Jedność Niechobrz 1:1 Piast Nowa Wieś zobacz ›
10 L.K.S. Trzebownisko 3:2 G.K.S. Niebylec zobacz ›
10 Świlczanka Świlcza 1:4 K.S. Zaczernie zobacz ›
10 Victoria Budy Głogowskie 0:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
9 2006-10-15 Czarni Czudec 2:4 Korona II Rzeszów relacja ›
9 K.S. Zaczernie 4:0 Victoria Budy Głogowskie zobacz ›
9 G.K.S. Niebylec 1:1 Świlczanka Świlcza zobacz ›
9 Piast Nowa Wieś 1:2 L.K.S. Trzebownisko zobacz ›
9 Izolator II Boguchwała 0:5 Jedność Niechobrz zobacz ›
9 Stal II Rzeszów 8:1 Granit Wys. Strz. zobacz ›
9 Bratek Bratkowice 3:0 Płomień Zagorzyce zobacz ›
8 2006-10-08 Jedność Niechobrz 4:1 Czarni Czudec relacja ›
8 Granit Wys. Strz. 1:1 Płomień Zagorzyce zobacz ›
8 Korona II Rzeszów 3:0 Stal II Rzeszów zobacz ›
8 L.K.S. Trzebownisko 1:1 Izolator II Boguchwała zobacz ›
8 Świlczanka Świlcza 1:2 Piast Nowa Wieś zobacz ›
8 Victoria Budy Głogowskie 3:2 G.K.S. Niebylec zobacz ›
8 K.S. Zaczernie 10:0 Bratek Bratkowice zobacz ›
7 2006-10-01 Czarni Czudec 1:3 L.K.S. Trzebownisko relacja ›
7 2006-10-01 G.K.S. Niebylec 0:3 K.S. Zaczernie zobacz ›
7 2006-10-01 Piast Nowa Wieś 1:2 Victoria Budy Głogowskie zobacz ›
7 2006-10-01 Izolator II Boguchwała 2:0 Świlczanka Świlcza zobacz ›
7 2006-10-01 Stal II Rzeszów 2:5 Jedność Niechobrz zobacz ›
7 2006-10-01 Płomień Zagorzyce 0:3 Korona II Rzeszów zobacz ›
7 2006-10-01 Bratek Bratkowice 1:1 Granit Wys. Strz. zobacz ›
6 2006-09-24 Świlczanka Świlcza 4:2 Czarni Czudec relacja ›
6 2006-09-24 Korona II Rzeszów 2:0 Granit Wys. Strz. zobacz ›
6 2006-09-24 Jedność Niechobrz 2:1 Płomień Zagorzyce zobacz ›
6 2006-09-24 L.K.S. Trzebownisko 1:2 Stal II Rzeszów zobacz ›
6 2006-09-24 Victoria Budy Głogowskie 3:2 Izolator II Boguchwała zobacz ›
6 2006-09-24 K.S. Zaczernie 4:1 Piast Nowa Wieś zobacz ›
6 2006-09-24 G.K.S. Niebylec 4:0 Bratek Bratkowice zobacz ›
5 2006-09-17 Czarni Czudec 2:3 Victoria Budy Głogowskie relacja ›
5 2006-09-17 Piast Nowa Wieś 1:2 G.K.S. Niebylec zobacz ›
5 2006-09-17 Izolator II Boguchwała 0:1 K.S. Zaczernie zobacz ›
5 2006-09-17 Stal II Rzeszów 0:3 Świlczanka Świlcza zobacz ›
5 2006-09-17 Płomień Zagorzyce 2:2 L.K.S. Trzebownisko zobacz ›
5 2006-09-17 Granit Wys. Strz. 0:0 Jedność Niechobrz zobacz ›
5 2006-09-17 Bratek Bratkowice 3:4 Korona II Rzeszów zobacz ›
4 2006-09-10 K.S. Zaczernie 0:0 Czarni Czudec relacja ›
4 2006-09-10 Jedność Niechobrz 1:0 Korona II Rzeszów zobacz ›
4 2006-09-10 L.K.S. Trzebownisko 3:3 Granit Wys. Strz. zobacz ›
4 2006-09-10 Świlczanka Świlcza 3:2 Płomień Zagorzyce zobacz ›
4 2006-09-10 Victoria Budy Głogowskie 1:0 Stal II Rzeszów zobacz ›
4 2006-09-10 G.K.S. Niebylec 1:4 Izolator II Boguchwała zobacz ›
4 2006-09-10 Piast Nowa Wieś 4:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
3 2006-09-03 Czarni Czudec 1:2 G.K.S. Niebylec relacja ›
3 2006-09-03 Izolator II Boguchwała 3:2 Piast Nowa Wieś zobacz ›
3 2006-09-03 Stal II Rzeszów 4:1 K.S. Zaczernie zobacz ›
3 2006-09-03 Płomień Zagorzyce 3:3 Victoria Budy Głogowskie zobacz ›
3 2006-09-03 Granit Wys. Strz. 2:0 Świlczanka Świlcza zobacz ›
3 2006-09-03 Korona II Rzeszów 1:0 L.K.S. Trzebownisko zobacz ›
3 2006-09-03 Bratek Bratkowice 0:4 Jedność Niechobrz zobacz ›
2 2006-08-27 Piast Nowa Wieś 1:3 Czarni Czudec relacja ›
2 2006-08-27 L.K.S. Trzebownisko 2:3 Jedność Niechobrz zobacz ›
2 2006-08-27 Świlczanka Świlcza 0:2 Korona II Rzeszów zobacz ›
2 2006-08-27 Victoria Budy Głogowskie 3:0 Granit Wys. Strz. zobacz ›
2 2006-08-27 K.S. Zaczernie 2:0 Płomień Zagorzyce zobacz ›
2 2006-08-27 G.K.S. Niebylec 1:3 Stal II Rzeszów zobacz ›
2 2006-08-27 Izolator II Boguchwała 3:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
1 2006-08-20 Czarni Czudec 2:1 Izolator II Boguchwała relacja ›
1 2006-08-20 Stal II Rzeszów 5:2 Piast Nowa Wieś zobacz ›
1 2006-08-20 Płomień Zagorzyce 2:1 G.K.S. Niebylec zobacz ›
1 2006-08-20 Granit Wys. Strz. 0:2 K.S. Zaczernie zobacz ›
1 2006-08-20 Korona II Rzeszów 2:2 Victoria Budy Głogowskie zobacz ›
1 2006-08-20 Jedność Niechobrz 9:0 Świlczanka Świlcza zobacz ›
1 2006-08-20 Bratek Bratkowice 2:2 L.K.S. Trzebownisko zobacz ›

 

Lp.

Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Lepionka Mariusz bramkarz 5 0 0 0 0 0 415 83
2. Wierzba Sebastian bramkarz 3 0 0 0 0 0 213 71
3. Wiater Marcin bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Bober Damian bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Gielata Józef obrońca 3 0 0 0 0 0 270 90
6. Głowacki Sławomir obrońca 6 0 0 0 0 0 342 57
7. Baran Roman obrońca 10 1 0 0 1 0 852 86
8. Brzyski Dariusz obrońca 6 0 0 0 2 1 401 67
9. Wilczewski Paweł obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Żybura Mirosław obrońca/pomocnik 10 2 0 0 0 0 900 90
11. Paluch Krzysztof obrońca/pomocnik 9 0 0 0 0 0 810 90
12. Gątarski Łukasz obrońca/pomocnik 10 1 0 0 0 0 724 73
13. Szafrański Marcin obrońca/pomocnik 7 0 0 0 0 0 234 34
14. Czarnota Sławomir obrońca/pomocnik 9 0 0 0 2 0 763 85
15. Tomoń Mateusz obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Machnica Dominik pomocnik 8 1 0 0 2 0 544 68
17. Wilk Rafał pomocnik 10 2 0 0 0 0 875 88
18. Mliczek Paweł pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Czyrek Sebastian pomocnik 6 0 0 0 0 0 329 55
20. Janik Jacek pomocnik 3 0 0 0 0 0 270 90
21. Włoch Marcin pomocnik 1 0 0 0 0 0 90 90
22. Sołtys Konrad pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Stawarz Mateusz pomocnik/napastnik 5 0 0 0 0 0 286 58
24. Tomoń Jakub pomocnik/napastnik 8 0 0 0 0 0 193 25
25. Złotek Piotr pomocnik/napastnik 4 0 0 0 0 0 73 19
26. Błażej Tomasz pomocnik/napastnik 1 0 0 0 0 0 24 24
27. Szurek Jakub napastnik 5 0 0 0 1 1 424 85
28. Jodłowski Andrzej napastnik 10 5 0 0 0 0 801 81
29. Wroński Robert napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0

Sztab szkoleniowy

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Andrzej Zieliński (runda jesienna) Trener
2. Andrzej Tomoń (runda wiosenna) Trener
3. Gielata Józef Kierownik drużyny

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?