Wyniki 2014/2015

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.

Iskra Zgłobień

11 33 11 0 0 46 - 9 +37
2.

Novi Nosówka

11 26 8 2 1 46 - 12 +34
3.

Korona Dobrzechów

11 26 8 2 1 33 - 13 +20
4.

Czarni Czudec

11 24 7 3 1 32 - 8 +24
5.

Płomyk Lutoryż

11 22 7 1 3 28 - 23 +5
6.

Diament Pstrągowa

11 16 5 1 5 27 - 19 +8
7.

Start Lubenia

11 13 4 1 6 24 - 28 -4
8.

Sokół Grodzisko

11 13 4 1 6 13 - 17 -4
9.

Grunwald Budziwój

11 12 4 0 7 26 - 30 -4
10.

Huragan Kozłówek

11 12 4 0 7 26 - 42 -16
11.

Albatros Szufnarowa

11 5 1 2 8 14 - 34 -20
12.

PKS Grunwald Połomia

11 4 1 1 9 9 - 31 -22

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.

Iskra Zgłobień

11 28 9 1 1 35 - 12 +23
2.

Novi Nosówka

11 25 8 1 2 32 - 9 +23
3.

Płomyk Lutoryż

11 20 6 2 3 30 - 21 +9
4.

Diament Pstrągowa

11 19 6 1 4 28 - 21 +7
5.

Grunwald Budziwój

11 16 5 1 5 24 - 32 -8
6.

Korona Dobrzechów

11 15 5 0 6 21 - 27 -6
7.

Czarni Czudec

11 14 4 2 5 22 - 24 -2
8.

Start Lubenia

11 14 4 2 5 24 - 36 -12
9.

Sokół Grodzisko

11 8 2 2 7 9 - 20 -11
10.

Albatros Szufnarowa

11 7 2 1 8 18 - 40 -22
11.

Huragan Kozłówek

11 7 2 1 8 14 - 40 -26
12.

PKS Grunwald Połomia

11 3 1 0 10 9 - 42 -33

22

2015-06-14 Start Lubenia 3:0 Czarni Czudec zobacz ›
22 2015-06-14 Sokół Grodzisko 2:4 Diament Pstrągowa zobacz ›
22 2015-06-14 Płomyk Lutoryż 3:9 Grunwald Budziwój zobacz ›
22 2015-06-14 PKS Grunwald Połomia 1:2 Huragan Kozłówek zobacz ›
22 2015-06-14 Novi Nosówka 1:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
22 2015-06-14 Albatros Szufnarowa 1:2 Korona Dobrzechów zobacz ›
21 2015-06-07 Czarni Czudec 2:0 Albatros Szufnarowa relacja ›
21 2015-06-07 Korona Dobrzechów 3:1 Novi Nosówka zobacz ›
21 2015-06-07 Iskra Zgłobień 3:0 PKS Grunwald Połomia zobacz ›
21 2015-06-07 Huragan Kozłówek 5:3 Płomyk Lutoryż zobacz ›
21 2015-06-07 Grunwald Budziwój 4:0 Sokół Grodzisko zobacz ›
21 2015-06-07 Diament Pstrągowa 3:4 Start Lubenia zobacz ›
20 2015-06-04 Czarni Czudec 1:1 Diament Pstrągowa relacja ›
20 2015-06-04 Start Lubenia 2:2 Grunwald Budziwój zobacz ›
20 2015-06-04 Sokół Grodzisko 0:0 Huragan Kozłówek zobacz ›
20 2015-06-04 Płomyk Lutoryż 2:4 Iskra Zgłobień zobacz ›
20 2015-06-04 PKS Grunwald Połomia 0:2 Korona Dobrzechów zobacz ›
20 2015-06-04 Albatros Szufnarowa 1:6 Novi Nosówka zobacz ›
19 2015-05-31 Grunwald Budziwój 4:5 Czarni Czudec relacja ›
19 2015-05-31 Novi Nosówka 5:0 PKS Grunwald Połomia zobacz ›
19 2015-05-31 Korona Dobrzechów 1:5 Płomyk Lutoryż zobacz ›
19 2015-05-31 Iskra Zgłobień 3:0 Sokół Grodzisko zobacz ›
19 2015-05-31 Huragan Kozłówek 5:4 Start Lubenia zobacz ›
19 2015-05-31 Diament Pstrągowa 7:1 Albatros Szufnarowa zobacz ›
18 2015-05-24 Czarni Czudec 3:1 Huragan Kozłówek relacja ›
18 2015-05-24 Diament Pstrągowa 0:2 Grunwald Budziwój zobacz ›
18 2015-05-24 Start Lubenia 2:3 Iskra Zgłobień zobacz ›
18 2015-05-24 Sokół Grodzisko 3:0 Korona Dobrzechów zobacz ›
18 2015-05-24 Płomyk Lutoryż 0:3 Novi Nosówka zobacz ›
18 2015-05-24 Albatros Szufnarowa 4:2 PKS Grunwald Połomia zobacz ›
17 2015-05-17 Iskra Zgłobień 3:0 Czarni Czudec relacja ›
17 2015-05-17 PKS Grunwald Połomia 0:1 Płomyk Lutoryż zobacz ›
17 2015-05-17 Novi Nosówka 1:2 Sokół Grodzisko zobacz ›
17 2015-05-17 Korona Dobrzechów 6:3 Start Lubenia zobacz ›
17 2015-05-17 Huragan Kozłówek 1:5 Diament Pstrągowa zobacz ›
17 2015-05-17 Grunwald Budziwój 4:2 Albatros Szufnarowa zobacz ›
16 2015-05-10 Czarni Czudec 5:1 Korona Dobrzechów relacja ›
16 2015-05-10 Grunwald Budziwój 3:0 Huragan Kozłówek zobacz ›
16 2015-05-10 Diament Pstrągowa 1:6 Iskra Zgłobień zobacz ›
16 2015-05-10 Start Lubenia 1:5 Novi Nosówka zobacz ›
16 2015-05-10 Sokół Grodzisko 3:0 PKS Grunwald Połomia zobacz ›
16 2015-05-10 Albatros Szufnarowa 2:6 Płomyk Lutoryż zobacz ›
15 2015-05-03 Huragan Kozłówek 3:1 Albatros Szufnarowa zobacz ›
15 2015-05-03 Płomyk Lutoryż 1:0 Sokół Grodzisko zobacz ›
15 2015-05-03 PKS Grunwald Połomia 0:4 Start Lubenia zobacz ›
15 2015-05-03 Korona Dobrzechów 2:0 Diament Pstrągowa zobacz ›
15 2015-05-03 Iskra Zgłobień 3:0 Grunwald Budziwój zobacz ›
15 2015-05-03 Novi Nosówka 3:1 Czarni Czudec zobacz ›
14 2015-04-26 Albatros Szufnarowa 1:4 Sokół Grodzisko zobacz ›
14 2015-04-26 Huragan Kozłówek 1:8 Iskra Zgłobień zobacz ›
14 2015-04-26 Grunwald Budziwój 2:3 Korona Dobrzechów zobacz ›
14 2015-04-26 Diament Pstrągowa 0:3 Novi Nosówka zobacz ›
14 2015-04-26 Start Lubenia 2:4 Płomyk Lutoryż zobacz ›
14 2015-04-26 Czarni Czudec 4:1 PKS Grunwald Połomia zobacz ›
13 2015-04-19 Iskra Zgłobień 5:2 Albatros Szufnarowa zobacz ›
13 2015-04-19 Sokół Grodzisko 0:3 Start Lubenia zobacz ›
13 2015-04-19 PKS Grunwald Połomia 1:5 Diament Pstrągowa zobacz ›
13 2015-04-19 Novi Nosówka 7:1 Grunwald Budziwój zobacz ›
13 2015-04-19 Korona Dobrzechów 4:0 Huragan Kozłówek zobacz ›
13 2015-04-19 Płomyk Lutoryż 3:0 Czarni Czudec relacja ›
12 2015-04-12 Czarni Czudec 1:0 Sokół Grodzisko relacja ›
12 2015-04-12 Iskra Zgłobień 4:1 Korona Dobrzechów zobacz ›
12 2015-04-12 Huragan Kozłówek 0:3 Novi Nosówka zobacz ›
12 2015-04-12 Grunwald Budziwój 4:1 PKS Grunwald Połomia zobacz ›
12 2015-04-12 Diament Pstrągowa 3:0 Płomyk Lutoryż zobacz ›
12 2015-04-12 Albatros Szufnarowa 1:1 Start Lubenia zobacz ›
11 2014-11-02 Czarni Czudec 4:0 Start Lubenia relacja ›
11 2014-11-02 Diament Pstrągowa 0:0 Sokół Grodzisko zobacz ›
11 2014-11-02 Grunwald Budziwój 2:4 Płomyk Lutoryż zobacz ›
11 2014-11-02 Huragan Kozłówek 3:5 PKS Grunwald Połomia zobacz ›
11 2014-11-02 Iskra Zgłobień 2:1 Novi Nosówka zobacz ›
11 2014-11-02 Korona Dobrzechów 5:1 Albatros Szufnarowa zobacz ›
10 2014-10-26 Albatros Szufnarowa 2:2 Czarni Czudec relacja ›
10 2014-10-26 Novi Nosówka 3:2 Korona Dobrzechów zobacz ›
10 2014-10-26 PKS Grunwald Połomia 0:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
10 2014-10-26 Płomyk Lutoryż 2:1 Huragan Kozłówek zobacz ›
10 2014-10-26 Sokół Grodzisko 4:2 Grunwald Budziwój zobacz ›
10 2014-10-26 Start Lubenia 2:3 Diament Pstrągowa zobacz ›
9 2014-10-19 Diament Pstrągowa 0:1 Czarni Czudec relacja ›
9 2014-10-19 Grunwald Budziwój 2:3 Start Lubenia zobacz ›
9 2014-10-19 Huragan Kozłówek 3:1 Sokół Grodzisko zobacz ›
9 2014-10-19 Iskra Zgłobień 2:1 Płomyk Lutoryż zobacz ›
9 2014-10-19 Korona Dobrzechów 5:0 PKS Grunwald Połomia zobacz ›
9 2014-10-19 Novi Nosówka 3:1 Albatros Szufnarowa zobacz ›
8 2014-10-12 Czarni Czudec 9:0 Grunwald Budziwój relacja ›
8 2014-10-12 PKS Grunwald Połomia 1:4 Novi Nosówka zobacz ›
8 2014-10-12 Płomyk Lutoryż 4:3 Korona Dobrzechów zobacz ›
8 2014-10-12 Sokół Grodzisko 0:3 Iskra Zgłobień zobacz ›
8 2014-10-12 Start Lubenia 3:2 Huragan Kozłówek zobacz ›
8 2014-10-12 Albatros Szufnarowa 0:1 Diament Pstrągowa zobacz ›
7 2014-10-05 Huragan Kozłówek 2:3 Czarni Czudec relacja ›
7 2014-10-05 Grunwald Budziwój 0:6 Diament Pstrągowa zobacz ›
7 2014-10-05 Iskra Zgłobień 5:0 Start Lubenia zobacz ›
7 2014-10-05 Korona Dobrzechów 1:1 Sokół Grodzisko zobacz ›
7 2014-10-05 Novi Nosówka 3:3 Płomyk Lutoryż zobacz ›
7 2014-10-05 PKS Grunwald Połomia 2:2 Albatros Szufnarowa zobacz ›
6 2014-09-28 Czarni Czudec 1:2 Iskra Zgłobień relacja ›
6 2014-09-28 Płomyk Lutoryż 3:0 PKS Grunwald Połomia zobacz ›
6 2014-09-28 Sokół Grodzisko 0:2 Novi Nosówka zobacz ›
6 2014-09-28 Start Lubenia 1:3 Korona Dobrzechów zobacz ›
6 2014-09-28 Diament Pstrągowa 5:2 Huragan Kozłówek zobacz ›
6 2014-09-28 Albatros Szufnarowa 0:2 Grunwald Budziwój zobacz ›
5 2014-09-21 Korona Dobrzechów 2:2 Czarni Czudec relacja ›
5 2014-09-21 Huragan Kozłówek 2:5 Grunwald Budziwój zobacz ›
5 2014-09-21 Iskra Zgłobień 4:2 Diament Pstrągowa zobacz ›
5 2014-09-21 Novi Nosówka 9:1 Start Lubenia zobacz ›
5 2014-09-21 PKS Grunwald Połomia 3:1 Sokół Grodzisko zobacz ›
5 2014-09-21 Płomyk Lutoryż 6:1 Albatros Szufnarowa zobacz ›
4 2014-09-14 Albatros Szufnarowa 1:4 Huragan Kozłówek zobacz ›
4 2014-09-14 Sokół Grodzisko 0:2 Płomyk Lutoryż zobacz ›
4 2014-09-14 Start Lubenia 3:0 PKS Grunwald Połomia zobacz ›
4 2014-09-14 Diament Pstrągowa 3:0 Korona Dobrzechów zobacz ›
4 2014-09-14 Grunwald Budziwój 1:3 Iskra Zgłobień zobacz ›
4 2014-09-14 Czarni Czudec 1:1 Novi Nosówka relacja ›
3 2014-09-07 Sokół Grodzisko 0:1 Albatros Szufnarowa zobacz ›
3 2014-09-07 Iskra Zgłobień 12:2 Huragan Kozłówek zobacz ›
3 2014-09-07 Korona Dobrzechów 2:0 Grunwald Budziwój zobacz ›
3 2014-09-07 Novi Nosówka 5:0 Diament Pstrągowa zobacz ›
3 2014-09-07 Płomyk Lutoryż 1:1 Start Lubenia zobacz ›
3 2014-09-07 PKS Grunwald Połomia 1:8 Czarni Czudec relacja ›
2 2014-08-31 Albatros Szufnarowa 1:4 Iskra Zgłobień zobacz ›
2 2014-08-31 Start Lubenia 2:0 Sokół Grodzisko zobacz ›
2 2014-08-31 Diament Pstrągowa 5:0 PKS Grunwald Połomia zobacz ›
2 2014-08-31 Grunwald Budziwój 0:3 Novi Nosówka zobacz ›
2 2014-08-31 Huragan Kozłówek 1:4 Korona Dobrzechów zobacz ›
2 2014-08-31 Czarni Czudec 1:1 Płomyk Lutoryż relacja ›
1 2014-08-24 Sokół Grodzisko 1:0 Czarni Czudec relacja ›
1 2014-08-24 Korona Dobrzechów 2:0 Iskra Zgłobień zobacz ›
1 2014-08-24 Novi Nosówka 6:0 Huragan Kozłówek zobacz ›
1 2014-08-24 PKS Grunwald Połomia 0:1 Grunwald Budziwój zobacz ›
1 2014-08-24 Płomyk Lutoryż 3:1 Diament Pstrągowa zobacz ›
1 2014-08-24 Start Lubenia 3:6 Albatros Szufnarowa zobacz ›

 

Lp.

Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. ISKRA WOJCIECH bramkarz 4 0 0 0 0 0 270 68
2. NOGA DANIEL bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
3. ZAREMBA MATEUSZ bramkarz 10 0 0 0 0 0 900 90
4. BŁAŻEJ DOMINIK obrońca 2 0 0 0 0 0 21 11
5. STAWARZ MATEUSZ obrońca 14 1 0 0 3 0 1250 90
6. SUDACKI SEBASTIAN obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
7. DOMINO DAWID obrońca/pomocnik 8 3 0 0 2 0 656 82
8. DRĄŻEK SEBASTIAN obrońca/pomocnik 6 0 0 0 0 1 13 3
9. FORTUNA KRZYSZTOF obrońca/pomocnik 6 0 0 0 1 0 139 24
10. KUCHARZYK MATEUSZ obrońca/pomocnik 14 3 0 0 0 0 703 51
11. MAŁEK MARIUSZ obrońca/pomocnik 8 0 0 0 0 0 375 47
12. NOWAK ARTUR obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
13. PALUCH KRZYSZTOF obrońca/pomocnik 3 2 0 0 0 0 270 90
14. SICIAK BARTOSZ obrońca/pomocnik 2 0 0 0 0 0 30 15
15. STAWARZ RAFAŁ obrońca/pomocnik 14 0 0 0 1 0 1260 90
16. STAWARZ DOMINIK 2 obrońca/pomocnik 14 1 0 0 2 0 1182 85
17. TOMOŃ JAN obrońca/pomocnik 7 0 0 0 0 0 149 22
18. FORTUNA KRZYSZTOF obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
19. PSZONKA BARTŁOMIEJ pomocnik 14 1 0 0 1 0 1222 88
20. STAWARZ DOMINIK 1 pomocnik 8 4 0 0 2 0 640 80
21. BŁAŻEJ TOMASZ pomocnik/napastnik 6 1 0 0 1 0 281 47
22. DUDEK SŁAWOMIR pomocnik/napastnik 14 0 0 0 3 0 1215 87
23. GIERMAŃSKI SEBASTIAN pomocnik/napastnik 1 0 0 0 0 0 10 10
24. KAZIMIERSKI MATEUSZ pomocnik/napastnik 4 0 0 0 1 0 221 56
25. KUSZTYB MACIEJ pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
26. MAGNUSZEWSKI ARTUR pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
27. MLICZEK PAWEŁ pomocnik/napastnik 5 0 0 0 0 0 120 24
28. PIĘKOŚ MATEUSZ pomocnik/napastnik 3 0 0 0 0 0 9 3
29. ROŻEK DAMIAN pomocnik/napastnik 9 3 0 0 2 0 384 43
30. WIATER MARCIN pomocnik/napastnik 13 3 0 0 1 0 921 71
31. JAROSŁAW POKRYWKA pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
32. ŻYBURA MIROSŁAW napastnik 12 6 0 0 1 1 698 59
33. JODŁOWSKI ANDRZEJ napastnik 14 9 0 0 1 0 843 61

Sztab szkoleniowy

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. TŁUCZEK PIOTR TRENER

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?