Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Herman Hermanowa
4:0
Crasnovia Krasne
Piast Nowa Wieś
2:3
Grunwald Budziwój
KS Przybyszówka
1:0
Start Borek Stary
LKS Jasionka
1:0
Plantator Nienadówka
Zimowit Rzeszów
1:3
Aramix Niebylec
Victoria Budy Głogowskie
2:1
Czarni Czudec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Crasnovia Krasne
4:2
Piast Nowa Wieś
Czarni Czudec
3:1
Herman Hermanowa
LKS Jasionka
0:4
Victoria Budy Głogowskie
Grunwald Budziwój
2:1
Zimowit Rzeszów
Start Borek Stary
3:6
Iskra Zgłobień
Aramix Niebylec
3:1
KS Przybyszówka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zimowit Rzeszów
0:4
Crasnovia Krasne
Piast Nowa Wieś
2:1
Czarni Czudec
KS Przybyszówka
1:2
Grunwald Budziwój
Victoria Budy Głogowskie
2:1
Plantator Nienadówka
Herman Hermanowa
0:3
LKS Jasionka
Iskra Zgłobień
2:4
Aramix Niebylec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Crasnovia Krasne
5:1
KS Przybyszówka
Czarni Czudec
5:0
Zimowit Rzeszów
Plantator Nienadówka
2:2
Start Borek Stary
Victoria Budy Głogowskie
3:0*
Herman Hermanowa
LKS Jasionka
2:2
Piast Nowa Wieś
Grunwald Budziwój
3:2
Iskra Zgłobień
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nowa Wieś
2:1
Victoria Budy Głogowskie
Zimowit Rzeszów
1:4
LKS Jasionka
Iskra Zgłobień
1:4
Crasnovia Krasne
Start Borek Stary
2:3
Aramix Niebylec
Herman Hermanowa
1:1
Plantator Nienadówka
KS Przybyszówka
1:3
Czarni Czudec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Jasionka
4:0
KS Przybyszówka
Czarni Czudec
5:3
Iskra Zgłobień
Grunwald Budziwój
6:1
Start Borek Stary
Herman Hermanowa
0:4
Piast Nowa Wieś
Victoria Budy Głogowskie
3:2
Zimowit Rzeszów
Plantator Nienadówka
0:3
Aramix Niebylec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nowa Wieś
0:1
Plantator Nienadówka
Iskra Zgłobień
3:1
LKS Jasionka
KS Przybyszówka
1:3
Victoria Budy Głogowskie
Zimowit Rzeszów
2:3
Herman Hermanowa
Aramix Niebylec
2:1
Grunwald Budziwój
Start Borek Stary
2:4
Crasnovia Krasne
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Crasnovia Krasne
1:3
Aramix Niebylec
Piast Nowa Wieś
1:0
Zimowit Rzeszów
Czarni Czudec
3:2
Start Borek Stary
Plantator Nienadówka
1:4
Grunwald Budziwój
Herman Hermanowa
1:2
KS Przybyszówka
Victoria Budy Głogowskie
2:2
Iskra Zgłobień
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zimowit Rzeszów
0:2
Plantator Nienadówka
KS Przybyszówka
0:3
Piast Nowa Wieś
Grunwald Budziwój
1:2
Crasnovia Krasne
Iskra Zgłobień
3:2
Herman Hermanowa
Aramix Niebylec
5:2
Czarni Czudec
Start Borek Stary
4:1
LKS Jasionka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nowa Wieś
- : -
Iskra Zgłobień
Czarni Czudec
- : -
Grunwald Budziwój
LKS Jasionka
- : -
Aramix Niebylec
Plantator Nienadówka
- : -
Crasnovia Krasne
Victoria Budy Głogowskie
- : -
Start Borek Stary
Zimowit Rzeszów
- : -
KS Przybyszówka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Crasnovia Krasne
- : -
Czarni Czudec
KS Przybyszówka
- : -
Plantator Nienadówka
Grunwald Budziwój
- : -
LKS Jasionka
Iskra Zgłobień
- : -
Zimowit Rzeszów
Aramix Niebylec
- : -
Victoria Budy Głogowskie
Start Borek Stary
- : -
Herman Hermanowa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nowa Wieś
- : -
Start Borek Stary
KS Przybyszówka
- : -
Iskra Zgłobień
LKS Jasionka
- : -
Crasnovia Krasne
Plantator Nienadówka
- : -
Czarni Czudec
Herman Hermanowa
- : -
Aramix Niebylec
Victoria Budy Głogowskie
- : -
Grunwald Budziwój
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Crasnovia Krasne
- : -
Victoria Budy Głogowskie
Czarni Czudec
- : -
LKS Jasionka
Iskra Zgłobień
- : -
Plantator Nienadówka
Grunwald Budziwój
- : -
Herman Hermanowa
Aramix Niebylec
- : -
Piast Nowa Wieś
Start Borek Stary
- : -
Zimowit Rzeszów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?