Wyniki 2005/2006

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.

Wisłok Strzyżów

13 35 11 2 0 30 - 7 +23
2.

L.K.S. Trzebownisko

13 28 9 1 3 39 - 19 +20
3.

Greinplast Zwięczyca

13 24 7 3 3 20 - 15 +5
4.

Jedność Niechobrz

13 23 7 2 4 31 - 14 +17
5.

Czarni Czudec

13 20 6 2 5 30 - 18 +12
6.

Motor Boguchwała

12 20 6 2 4 27 - 20 +7
7.

G.K.S. Niebylec

12 20 5 5 2 16 - 11 +5
8.

Bratek Bratkowice

12 19 5 4 3 17 - 12 +5
9.

Budy Głogowskie

12 18 5 3 4 26 - 15 +11
10.

Junak Słocina

13 18 5 3 5 36 - 34 +2
11.

Granit Wys. Strz.

13 18 5 3 5 23 - 23 0
12.

K.S. Zaczernie

12 17 5 2 5 24 - 19 +5
13.

Iskra Zgłobień

12 14 4 2 6 20 - 17 +3
14.

Świlczanka Świlcza

12 13 3 4 5 22 - 27 -5

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.

L.K.S. Trzebownisko

12 22 6 4 2 22 - 15 +7
2.

Jedność Niechobrz

12 20 6 2 4 14 - 13 +1
3.

G.K.S. Niebylec

13 19 6 1 6 17 - 20 -3
4.

Wisłok Strzyżów

12 18 5 3 4 20 - 21 -1
5.

Świlczanka Świlcza

13 17 4 5 4 16 - 25 -9
6.

K.S. Zaczernie

13 16 5 1 7 18 - 18 0
7.

Bratek Bratkowice

13 15 4 3 6 17 - 27 -10
8.

Motor Boguchwała

13 12 3 3 7 22 - 29 -7
9.

Budy Głogowskie

13 12 4 0 9 26 - 38 -12
10.

Granit Wys. Strz.

12 12 3 3 6 16 - 33 -17
11.

Greinplast Zwięczyca

12 11 3 2 7 16 - 27 -11
12.

Czarni Czudec

12 10 2 4 6 21 - 28 -7
13.

Iskra Zgłobień

13 8 1 5 7 13 - 29 -16
14.

Junak Słocina

12 8 2 2 8 13 - 38 -25

26

2006-06-18 Czarni Czudec 6:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
26 K.S. Zaczernie 4:0 Iskra Zgłobień zobacz ›
26 Jedność Niechobrz 3:1 G.K.S. Niebylec zobacz ›
26 Junak Słocina 4:6 Budy Głogowskie zobacz ›
26 Granit Wys. Strz. 1:1 Motor Boguchwała zobacz ›
26 Greinplast Zwięczyca 1:1 Świlczanka Świlcza zobacz ›
26 Wisłok Strzyżów 1:1 L.K.S. Trzebownisko zobacz ›
25 2006-06-11 Budy Głogowskie 1:1 Czarni Czudec zobacz ›
25 L.K.S. Trzebownisko 5:1 Greinplast Zwięczyca zobacz ›
25 Świlczanka Świlcza 1:2 Granit Wys. Strz. zobacz ›
25 Motor Boguchwała 3:2 Junak Słocina zobacz ›
25 Bratek Bratkowice 0:0 Jedność Niechobrz zobacz ›
25 G.K.S. Niebylec 2:1 K.S. Zaczernie zobacz ›
25 Iskra Zgłobień 2:2 Wisłok Strzyżów zobacz ›
24 2006-06-07 Czarni Czudec 2:4 Motor Boguchwała zobacz ›
24 2006-06-07 Iskra Zgłobień 0:1 G.K.S. Niebylec zobacz ›
24 2006-06-07 Jedność Niechobrz 2:1 Budy Głogowskie zobacz ›
24 2006-06-07 Granit Wys. Strz. 0:3 L.K.S. Trzebownisko zobacz ›
24 2006-06-07 Greinplast Zwięczyca 1:3 Wisłok Strzyżów zobacz ›
24 2006-06-04 K.S. Zaczernie 4:2 Bratek Bratkowice zobacz ›
24 2006-06-04 Junak Słocina 5:2 Świlczanka Świlcza zobacz ›
23 2006-05-28 Świlczanka Świlcza 3:2 Czarni Czudec zobacz ›
23 Greinplast Zwięczyca 1:2 Granit Wys. Strz. zobacz ›
23 L.K.S. Trzebownisko 5:1 Junak Słocina zobacz ›
23 Motor Boguchwała 0:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
23 Budy Głogowskie 0:3 K.S. Zaczernie zobacz ›
23 Bratek Bratkowice 2:3 Iskra Zgłobień zobacz ›
23 Wisłok Strzyżów 1:0 G.K.S. Niebylec zobacz ›
22 2006-05-21 Czarni Czudec 2:2 L.K.S. Trzebownisko zobacz ›
22 G.K.S. Niebylec 0:0 Bratek Bratkowice zobacz ›
22 Iskra Zgłobień 1:0 Budy Głogowskie zobacz ›
22 K.S. Zaczernie 0:2 Motor Boguchwała zobacz ›
22 Jedność Niechobrz 1:2 Świlczanka Świlcza zobacz ›
22 Junak Słocina 1:3 Greinplast Zwięczyca zobacz ›
22 Granit Wys. Strz. 3:3 Wisłok Strzyżów zobacz ›
21 2006-05-14 Greinplast Zwięczyca 3:2 Czarni Czudec zobacz ›
21 Granit Wys. Strz. 4:2 Junak Słocina zobacz ›
21 L.K.S. Trzebownisko 3:2 Jedność Niechobrz zobacz ›
21 Świlczanka Świlcza 2:1 K.S. Zaczernie zobacz ›
21 Motor Boguchwała 2:2 Iskra Zgłobień zobacz ›
21 Budy Głogowskie 0:1 G.K.S. Niebylec zobacz ›
21 Wisłok Strzyżów 2:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
20 2006-05-07 Czarni Czudec 4:0 Granit Wys. Strz. zobacz ›
20 Bratek Bratkowice 4:1 Budy Głogowskie zobacz ›
20 G.K.S. Niebylec 0:0 Motor Boguchwała zobacz ›
20 Iskra Zgłobień 0:1 Świlczanka Świlcza zobacz ›
20 K.S. Zaczernie 4:1 L.K.S. Trzebownisko zobacz ›
20 Jedność Niechobrz 4:0 Greinplast Zwięczyca zobacz ›
20 Junak Słocina 0:2 Wisłok Strzyżów zobacz ›
19 2006-05-03 Junak Słocina 5:2 Czarni Czudec zobacz ›
19 Motor Boguchwała 1:2 Bratek Bratkowice zobacz ›
19 Wisłok Strzyżów 5:2 Budy Głogowskie zobacz ›
19 Granit Wys. Strz. 1:2 Jedność Niechobrz zobacz ›
19 Greinplast Zwięczyca 2:1 K.S. Zaczernie zobacz ›
19 L.K.S. Trzebownisko 1:0 Iskra Zgłobień zobacz ›
19 Świlczanka Świlcza 3:3 G.K.S. Niebylec zobacz ›
18 2006-04-30 Czarni Czudec 2:0 Wisłok Strzyżów zobacz ›
18 Budy Głogowskie 3:1 Motor Boguchwała zobacz ›
18 Bratek Bratkowice 1:1 Świlczanka Świlcza zobacz ›
18 G.K.S. Niebylec 1:1 L.K.S. Trzebownisko zobacz ›
18 Iskra Zgłobień 2:3 Greinplast Zwięczyca zobacz ›
18 K.S. Zaczernie 2:0 Granit Wys. Strz. zobacz ›
18 Jedność Niechobrz 7:0 Junak Słocina zobacz ›
17 2006-04-23 Czarni Czudec 1:2 Jedność Niechobrz zobacz ›
17 Junak Słocina 0:1 K.S. Zaczernie zobacz ›
17 Granit Wys. Strz. 4:0 Iskra Zgłobień zobacz ›
17 Greinplast Zwięczyca 1:0 G.K.S. Niebylec zobacz ›
17 L.K.S. Trzebownisko 1:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
17 Świlczanka Świlcza 1:2 Budy Głogowskie zobacz ›
17 Wisłok Strzyżów 2:1 Motor Boguchwała zobacz ›
16 2006-04-09 K.S. Zaczernie 3:3 Czarni Czudec zobacz ›
16 Motor Boguchwała 3:0 Świlczanka Świlcza zobacz ›
16 Budy Głogowskie 1:2 L.K.S. Trzebownisko zobacz ›
16 Bratek Bratkowice 2:1 Greinplast Zwięczyca zobacz ›
16 G.K.S. Niebylec 4:4 Granit Wys. Strz. zobacz ›
16 Iskra Zgłobień 2:2 Junak Słocina zobacz ›
16 Jedność Niechobrz 3:1 Wisłok Strzyżów zobacz ›
15 2006-04-15 Czarni Czudec 1:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
15 Jedność Niechobrz 0:0 K.S. Zaczernie zobacz ›
15 Junak Słocina 1:3 G.K.S. Niebylec zobacz ›
15 Granit Wys. Strz. 2:0 Bratek Bratkowice zobacz ›
15 Greinplast Zwięczyca 3:0 Budy Głogowskie zobacz ›
15 L.K.S. Trzebownisko 2:1 Motor Boguchwała zobacz ›
15 Wisłok Strzyżów 5:0 Świlczanka Świlcza zobacz ›
14 2005-11-13 G.K.S. Niebylec 1:0 Czarni Czudec zobacz ›
14 Świlczanka Świlcza 1:1 L.K.S. Trzebownisko zobacz ›
14 Motor Boguchwała 2:1 Greinplast Zwięczyca zobacz ›
14 Budy Głogowskie 4:0 Granit Wys. Strz. zobacz ›
14 Bratek Bratkowice 2:0 Junak Słocina zobacz ›
14 Iskra Zgłobień 0:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
14 K.S. Zaczernie 1:2 Wisłok Strzyżów zobacz ›
13 2005-11-06 Bratek Bratkowice 1:1 Czarni Czudec zobacz ›
13 L.K.S. Trzebownisko 1:2 Wisłok Strzyżów zobacz ›
13 Iskra Zgłobień 3:1 K.S. Zaczernie zobacz ›
13 G.K.S. Niebylec 2:0 Jedność Niechobrz zobacz ›
13 Budy Głogowskie 5:0 Junak Słocina zobacz ›
13 Motor Boguchwała 0:3 Granit Wys. Strz. zobacz ›
13 Świlczanka Świlcza 2:2 Greinplast Zwięczyca zobacz ›
12 2005-10-30 Czarni Czudec 2:3 Budy Głogowskie zobacz ›
12 Wisłok Strzyżów 3:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
12 Greinplast Zwięczyca 0:2 L.K.S. Trzebownisko zobacz ›
12 Granit Wys. Strz. 1:1 Świlczanka Świlcza zobacz ›
12 Junak Słocina 5:3 Motor Boguchwała zobacz ›
12 Jedność Niechobrz 0:3 Bratek Bratkowice zobacz ›
12 K.S. Zaczernie 0:2 G.K.S. Niebylec zobacz ›
11 2005-10-23 Motor Boguchwała 2:2 Czarni Czudec zobacz ›
11 G.K.S. Niebylec 3:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
11 Bratek Bratkowice 2:1 K.S. Zaczernie zobacz ›
11 Budy Głogowskie 1:2 Jedność Niechobrz zobacz ›
11 Świlczanka Świlcza 2:2 Junak Słocina zobacz ›
11 L.K.S. Trzebownisko 5:1 Granit Wys. Strz. zobacz ›
11 Wisłok Strzyżów 2:0 Greinplast Zwięczyca zobacz ›
10 2005-10-16 Czarni Czudec 1:2 Świlczanka Świlcza zobacz ›
10 Granit Wys. Strz. 3:2 Greinplast Zwięczyca zobacz ›
10 Junak Słocina 3:2 L.K.S. Trzebownisko zobacz ›
10 Jedność Niechobrz 3:0 Motor Boguchwała zobacz ›
10 K.S. Zaczernie 4:3 Budy Głogowskie zobacz ›
10 Iskra Zgłobień 1:2 Bratek Bratkowice zobacz ›
10 G.K.S. Niebylec 0:2 Wisłok Strzyżów zobacz ›
9 2005-10-09 L.K.S. Trzebownisko 5:1 Czarni Czudec zobacz ›
9 Bratek Bratkowice 0:1 G.K.S. Niebylec zobacz ›
9 Budy Głogowskie 1:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
9 Motor Boguchwała 1:3 K.S. Zaczernie zobacz ›
9 Świlczanka Świlcza 1:3 Jedność Niechobrz zobacz ›
9 Greinplast Zwięczyca 2:1 Junak Słocina zobacz ›
9 Wisłok Strzyżów 0:0 Granit Wys. Strz. zobacz ›
8 2005-10-02 Czarni Czudec 3:1 Greinplast Zwięczyca zobacz ›
8 Junak Słocina 4:4 Granit Wys. Strz. zobacz ›
8 Jedność Niechobrz 1:2 L.K.S. Trzebownisko zobacz ›
8 K.S. Zaczernie 0:0 Świlczanka Świlcza zobacz ›
8 Iskra Zgłobień 6:0 Motor Boguchwała zobacz ›
8 G.K.S. Niebylec 1:2 Budy Głogowskie zobacz ›
8 Bratek Bratkowice 1:1 Wisłok Strzyżów zobacz ›
7 2005-09-25 Granit Wys. Strz. 1:2 Czarni Czudec zobacz ›
7 Budy Głogowskie 4:0 Bratek Bratkowice zobacz ›
7 Motor Boguchwała 3:0 G.K.S. Niebylec zobacz ›
7 Świlczanka Świlcza 3:0 Iskra Zgłobień zobacz ›
7 L.K.S. Trzebownisko 1:3 K.S. Zaczernie zobacz ›
7 Greinplast Zwięczyca 0:0 Jedność Niechobrz zobacz ›
7 Wisłok Strzyżów 5:0 Junak Słocina zobacz ›
6 2005-09-18 Czarni Czudec 0:1 Junak Słocina zobacz ›
6 Jedność Niechobrz 6:0 Granit Wys. Strz. zobacz ›
6 K.S. Zaczernie 1:2 Greinplast Zwięczyca zobacz ›
6 Iskra Zgłobień 1:4 L.K.S. Trzebownisko zobacz ›
6 G.K.S. Niebylec 2:0 Świlczanka Świlcza zobacz ›
6 Bratek Bratkowice 2:1 Motor Boguchwała zobacz ›
6 Budy Głogowskie 2:0 Wisłok Strzyżów zobacz ›
5 2009-09-11 Wisłok Strzyżów 2:1 Czarni Czudec zobacz ›
5 Motor Boguchwała 5:2 Budy Głogowskie zobacz ›
5 Świlczanka Świlcza 2:3 Bratek Bratkowice zobacz ›
5 L.K.S. Trzebownisko 4:0 G.K.S. Niebylec zobacz ›
5 Greinplast Zwięczyca 2:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
5 Granit Wys. Strz. 2:3 K.S. Zaczernie zobacz ›
5 Junak Słocina 3:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
4 2005-09-04 Jedność Niechobrz 1:4 Czarni Czudec zobacz ›
4 K.S. Zaczernie 1:2 Junak Słocina zobacz ›
4 Iskra Zgłobień 2:0 Granit Wys. Strz. zobacz ›
4 G.K.S. Niebylec 0:0 Greinplast Zwięczyca zobacz ›
4 Bratek Bratkowice 0:1 L.K.S. Trzebownisko zobacz ›
4 Budy Głogowskie 4:4 Świlczanka Świlcza zobacz ›
4 Motor Boguchwała 5:2 Wisłok Strzyżów zobacz ›
3 Czarni Czudec 2:0 K.S. Zaczernie zobacz ›
3 Świlczanka Świlcza 1:6 Motor Boguchwała zobacz ›
3 L.K.S. Trzebownisko 5:4 Budy Głogowskie zobacz ›
3 Greinplast Zwięczyca 2:0 Bratek Bratkowice zobacz ›
3 Granit Wys. Strz. 0:4 G.K.S. Niebylec zobacz ›
3 Junak Słocina 3:3 Iskra Zgłobień zobacz ›
3 Wisłok Strzyżów 1:0 Jedność Niechobrz zobacz ›
2 Iskra Zgłobień Czarni Czudec 17:00
2 K.S. Zaczernie Jedność Niechobrz 17:00
2 G.K.S. Niebylec Junak Słocina 17:00
2 Bratek Bratkowice Granit Wys. Strz. 17:00
2 Budy Głogowskie Greinplast Zwięczyca 17:00
2 Motor Boguchwała L.K.S. Trzebownisko 17:00
2 Świlczanka Świlcza Wisłok Strzyżów 17:00
1 2005-08-14 Czarni Czudec 4:1 G.K.S. Niebylec zobacz ›
1 L.K.S. Trzebownisko 1:2 Świlczanka Świlcza zobacz ›
1 Greinplast Zwięczyca 2:2 Motor Boguchwała zobacz ›
1 Granit Wys. Strz. 1:0 Budy Głogowskie zobacz ›
1 Junak Słocina 2:2 Bratek Bratkowice zobacz ›
1 Jedność Niechobrz 0:0 Iskra Zgłobień zobacz ›
1 Wisłok Strzyżów 1:0 K.S. Zaczernie zobacz ›
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?