Zaczęli treningi!!!

Dzisiaj zawodnicy Czarnych zaczęli treningi . Jednak długo im ćwiczyć nie było dane bo niebo rozpłakało się nad frekwencją .Jak tak dalej będzie to trudno będzie wystawić drużynę seniorów , a jutro sparing z Jednością Niechobrz.
Ale na razie będzie o innych sprawach. Znamy rywali w grupie Strzyżowskiej. Grupa liczy 12 drużyn - Aramix Niebylec Płomyk Lutoryż , Grunwald Rzeszów ( Budziwój ) , Albatros Szufnarowa , Płomień Zagorzyce , Huragan Kozłówek , Start Lubenia , Grom Mogielnica , Skarbek Gogołów , Korona Dobrzechów , Diament Pstrągowa , Czarni Czudec . Pierwszy mecz rozegrany zostanie 21-08-2011 roku z drużyną Diamentu Pstrągowa na własnym boisku.Jak zwykle zaczniemy od ważnego meczu a tym bardziej od DERBÓW Gminnych. Miejmy nadzieję Ze tak jak to było do tej pory drużyna z Pstrągowej wyjedzie na tarczy z Czudca.