Wygrana z Zaczerniem

W wczorajszym sparingu wygraliśmy 4:3 z drużyną z Zaczernia. 3 bramki bezpośrednio z rzutów wolnych strzelił Grzesiek Woźniak i jedną dołożył Dawid Domino. W tym meczu testowaliśmy nowe ustawienie. Trzeba przyznać, że wypadło to dosyć dobrze. Pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu. W drugiej połowie przy stanie 3-1 dla nas nastąpiło zbyt duże rozluźnienie w naszych szeregach i w ciągu 5 minut straciliśmy 2 bramki. Na szczęście pod koniec meczu zwycięską bramkę zdobył niezawodny Grzesiek Woźniak:) Ogólnie sparing jak najbardziej na plus, nowa formacja przyniosła efekt, momentami potrafiliśmy długo utrzymywać się przy piłce, nasi skrzydłowi mieli dużo swobody. Miejmy nadzieje, że w kolejnych meczach będzie tylko lepiej.