Turniej im. śp. Staszka Palucha

Wczoraj na naszym boisku został rozegrany turniej Szkół Podstawowych z naszej Gminy.Brało udział 6 zespołów podzielonych na dwie grupy. Grupa pierwsza - Czudec , Zaborów , Pstrągowa2 , grupa druga - Nowa Wieś , Babica , Pstrągowa 1( zwycięzca rok temu ) . Po rozegraniu spotkań w grupach miejsce 3 zajęły Babicy ( 0 pkt ) i Pstrągowy 2 ( 0 pkt ) . Drużyny Zaborowa ( 3 pkt ) i Pstrągowej 1 ( 3 pkt ) rozegrały mecz o miejsce trzecie. Zwyciężyła drużyna Pstrągowy 1 ( 4:3 ). W meczu o miejsce pierwsze zagrały drużyny Nowej Wsi ( 6pkt ) i Czudca ( 6 pkt ). Zwyciężyła drużyna Nowej Wsi ( 2:1 ). Drużyny które grały w finale będą reprezentować naszą gminę w turnieju powiatowym. Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik Szkoły Podstawowej z Czudca Kamil Materna ( 5 bramek ). Dziękujemy wszystkim zespołom za udział w tym TURNIEJU.