Rozpoczynamy runde wiosenną

Już w najbliższą niedzielę (02.04.2017) powrócimy na A-klasowe boiska. Naszym pierwszym przeciwnikiem będzie Granit Wysoka Strzyżowska, z którymi na własnym boisku wygraliśmy 1:0 po bramce Marcina Wiatra. Tym razem udajemy się jednak na trudny teren do Wysokiej, gdzie zdobycie 3pkt jest nie lada wyzwaniem. Gospodarze rundę jesienną zakończyli na 6 miejscu z dorobkiem 21 punktów, czyli o 9pkt więcej niż Czarni.

Warto wspomnieć, że w przerwie zimowej naszą drużynę wzmocniło dwóch zawodników. Jest to Wojtek Dyrak (wcześniej LKS Wesoła), który będzie występował u nas na pozycji napastnika i Arkadiusz Bieda (wcześniej Grom Mogielnica), który będzie u nas obrońcą.

Początek meczu o 14:00.

Zbiórka zawodników o 12:20. Wyjazd autobusem o 12:30. Zapraszamy kibiców na wyjazd.