Remis w ciekawym meczu

Nie udało się wywalczyć kompletu punktów w trudnym spotkaniu z Hermanową. Po wielu emocjach ostateczny wynik to 3-3.

W dzisiejszym meczu było praktycznie wszystko. Kilka bramek, emocje, niewykorzystany karny czy czerwona kartka. To Hermanowa wychodziła za każdym razem na prowadzenie i to pomimo tego, że znaczną część drugiej połowy grała w dziesiątkę. Nasze głupie błędy sprawiły, że łatwo traciliśmy dzisiaj bramki. Fantastyczną interwencją popisał się nasz bramkarz, który obronił rzut karny. Bramki dla naszej drużyny zdobyli dzisiaj P. Mliczek, B. Pszonka oraz K. Paluch po rzucie wolnym. W dzisiejszym meczu każda ze stron miała jeszcze po kilka doskonałych szans na odmienienie losów meczu ale wydaje się jednak, że remis to sprawiedliwy podział punktów.