Po walnym zebraniu

Dzisiaj odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo wyborcze klubu Czarni Czudec. Na zebraniu z zaproszonych gości był Wójt Gminy Czudec p. Stanisław Gierlak który opowiedział o planowanych zmianach na tutejszym stadionie. Wybrano władze klubowe

Prezesem został -Mirosław Żybura , w-ce prezesem - Marcin Paluch , sekretarzem Wacław Hnatów, kierownikiem obiektu sportowego - Stanisław Górecki , skarbnikiem - Sławomir Głowacki , kierownikiem drużyny - Łukasz Mikuszewski i Janusz Mikuszewski , członkami - Dariusz Brzyski i Sławomir Stawarz .

Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej został - Ryszard Wacko , członkami - Krzysztof Górecki i Janusz Ladziński.

Szkoda że tak mało zainteresowanych osób było na tym zebraniu ( 23 osoby). Widać jak na dłoni komu zależy na Czudeckiej piłce .

Sparing z Lubenią gramy w niedzielę o godz. 11:00 - juniorzy o 13:00 - seniorzy