Piłkarskie święto w Czudcu

W najbliższą sobotę (11.07.2020) o godzinie 16:00 zostanie rozegrany mecz towarzyski pomiędzy LKS Czarni Czudec a drużyną Old Boys Czarni Czudec, w której to wystąpią między innymi zawodnicy, którzy reprezentowali nasz klub przed 30 laty w klasie okręgowej.
     Spotkanie to będzie pokłosiem wywalczenia awansu naszej drużyny do klasy okręgowej. Niestety z powodu panującej pandemii w naszym kraju, nie było możliwości wcześniej uczcić tak ważnego wydarzenia w historii naszego klubu. Teraz gdy pojawiła się taka możliwość, zarząd Czarnych Czudec postanowił zorganizować mecz towarzyski i wspólnie z byłymi zawodnikami Czarnych świętować awans.
     „Będzie to ciekawe widowisko zarówno dla młodych jak i starszych kibiców, których serdecznie zapraszamy w sobotę na stadion w Czudcu” – komentuje prezes LKS Czarni Czudec.

Przed rozpoczęciem meczu jak również w i jego trakcie bardzo prosimy kibiców o zachowanie środków ostrożności oraz obowiązkowym posiadaniu maseczki zasłaniającej twarz.