Ostatni mecz w klasie \"B\"

Jutro rozegramy ostatni mecz w klasie "B". Przeciwnikiem naszym jest zespół Płomyka Lutoryż.

Mecz powinien być łatwy i przyjemny gdyż drużyna z Lutoryża w rundzie wiosennej zdobyła tylko 1 pkt ( nie licząc darmowych punktów za mecz z Skarbkiem ). Po ostatnim wysokim zwycięstwie z drużyną Alatrosa nasi zawodnicy będą chcieli udowodnić że nie przypadkowo awansowali do klasy "A". Zapraszamy wszystkich sympatyków naszego zespołu do dopingowania go w ostatnim meczu kończącego się sezonu. Mecz na boisku w Pstrągowej o godz. 14:00. I jeszcze jedno. Prace przy naszym boisku idą pełną "PARĄ". Już jest spychana warstwa ziemi pod zasianie trawy. Jak rozmawiałem z wykonawcą to jednak mecze będzie można rozgrywać prawdopodobnie dopiero w sezonie 2013 / 2014.