Ostatni mecz!

Juniorzy już zakończyli zmagania w rundzie jesiennej zajmując piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 11 pkt. Wygrali trzy spotkania dwa razy wynik był remisowy i trzykrotnie juniorzy schodzili z boiska jako zespół pokonany.W tabeli juniorów prowadzi drużyna Crasnovi Krasne.Drużyna bardzo odmłodzona spisała się na miarę swoich możliwości. Szkoda kilku meczy w których nasi juniorzy mogli pokusić się o lepszy wynik. Ale wiosna będzie na pewno cięższa bo pięć meczy rozegrają na wyjeździe a tylko trzy na własny boisku. Natomiast seniorzy w niedzielę o godz. 14:00 będą grali ostatni mecz tej rundy na boisku Płomyka Lutoryż. Płomyk po bardzo słabym starcie ostatnio grał coraz lepiej więc mecz zapowiada się interesująco. Dziwne glosy dochodziły z terenu Zagorzyc że w drużynie Płomyka grają " lewusy " ale miejmy nadzieje że z naszymi zawodnikami nic takiego nie będzie miało miejsca.Jeżeli wygramy to przez całą zimę będziemy siedzieć na fotelu Lidera !. Wyjazd na mecz własnym transportem o godz. 12:50 .