KS Zaczernie 2-1 Czarni Czudec

W wczorajszym meczu przegraliśmy 2-1 w Zaczerniu. Bramkę dla Czarnych zdobył Camille Lannaud. Pierwsza połowa meczu odbyła się w fatalnych warunkach atmosferycznych. Mocno wiejący wiatr i padający deszcz skutecznie przeszkadzał obu drużynom w rozgrywaniu meczu. Po kilkunastu minutach murawa w większości sektorów boiska nie nadawała się do rozgrywania piłki. Lepszą w tych warunkach okazała się drużyna z Zaczernia. Po strzale zza pola karnego piłka po rykoszecie trafia w rękę Mateusza Kucharzyka i sędzia dyktuje rzut karny, który na bramkę zamienił napastnik gospodarzy. Kilka minut później tracimy kolejną bramkę po prostym błędzie w obronie i do przerwy przegrywamy 2-0. W trakcie przerwy pogoda nieco się poprawiła. Po wznowieniu gry Czarni zaczęli coraz częściej atakować. Efektem tego była bramka kontaktowa zdobyta przez Camilla, który kilka minut wcześniej pojawił się na boisku. Nasza drużyna poszła za ciosem i była bliska wyrównania ale niestety w sytuacji sam na sam Krzysiek Górecki trafił w bramkarza. Mimo dominacji w drugiej połowie nie udało się doprowadzić do remisu i przegrywamy 2-1.

Skład Czarnych w szczegółach meczu po prawej stronie.

W tym tygodniu trenujemy WTOREK I CZWARTEK o 19:00.