KS Przybyszówka 3:1 Czarni Czudec

W wczorajszym meczu przegraliśmy wyjazdowe spotkanie w Przybyszówce 3:1. Pierwsza połowa była dość wyrównana, jednak to gospodarze strzelają bramkę tuż przed gwizdkiem kończącym pierwsze 45min spotkania. Strata tej bramki wynikła z braku koncentracji po chwilowej przerwie w grze, kiedy to nasz kapitan musiał na chwile opuścić boisko po zderzeniu się głowami z napastnikiem Przybyszówki. Po wznowieniu gry szybko strzelamy bramkę kontaktową. Do rzutu wolnego na około 40m podszedł Krzysztof Paluch i gdy wszyscy myśleli ze będzie dorzucał w piłkę w pole karne, ten posłał płaską piłkę na skrzydło do Mateusza Piękosia, który dorzucił do wbiegającego Woźniaka. Grzesiek z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki i mamy 1-1. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, sędzia podyktował dla gospodarzy wątpliwy rzut karny i zrobiło się 2-1, co nas kompletnie podłamało. Wynikiem tego była kolejna stracona bramka tuż przed końcem spotkania. Niestety przegrywamy ten mecz 3:1 i dalej zajmujemy 10 pozycję.