Już jutro zaczyna się sezon

W niedzielę 11,08,2013 rozpoczynamy nowy sezon piłkarski 2013/2014 grając w klasie A1.

Jaki będzie?. Na pewno bardzo ciężki. Drużyna została w takim składzie jak w zeszłym sezonie ( odszedł tylko Piątek Damian do Trzebowniska - powodzenia w nowej drużynie). Na rozpoczęcie sezonu jedziemy do beniaminka w klasie A Diamentu Pstrągowa. Mecz na pewno będzie ciężki ale oba zespoły mogą ten mecz jak mówił Pan Kazimierz Górski wygrać,przegrać lub zremisować. Mecz rozpocznie się o godz. 17:00 w Pstrągowej.Zbiórka zawodników o godz. 15:50 na boisku Diamentu. Jedziemy własnym transportem.

W terminarzu zaszła zmiana trzy mecze po kolei gramy u siebie . Wszystkie mecze rozgrywamy na naszym boisku o godz. 11:00

Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz do Pstrągowej.