Iskra Zgłobień 0:3 Czarni Czudec

W wczorajszym meczu Czarni Czudec wygrali 3:0 w wyjazdowym meczu z Iskrą Zgłobień. Bramki dla naszej drużyny strzelali: Paweł Pałys, Bartłomiej Pszonka i Tomasz Pietrasiewicz.

Mecz dość szybko ułożył się po naszej myśli, kiedy to już w 6 minucie precyzyjnym strzałem po ziemi zza pola karnego popisał się Paweł Pałys. Druga bramka padła po wrzutce w pole karne przez Krzysztofa Sierżęgę i dzięki niezdecydowaniu obrońcy Iskry, piłkę w bramce umieścił Bartłomiej Pszonka. W pierwszej połowie przez większość czasu Czarni kontrolowali grę. Wynik mógł podwyższyć Tomasz Pietrasiewicz jednak po jego strzale głową świetnie interweniował bramkarz Zgłobnia. Na przerwę schodziliśmy z dwubramkowym prowadzeniem. Po zmianie stron Iskra zaczęła groźniej atakować jednak nie udało im się stworzyć sytuacji bramkowych. Na dwie minuty przed końcem meczu wynik na 3:0 ustalił Tomasz Pietrasiewicz, który wykończył ładną akcję przeprowadzoną przez Jarka Kutera i Krzysztofa Góreckiego.

Skład Czarnych: A.Zimny - J.Rykała(71' B.Tłuczek), K.Paluch, A.Magnuszewski - B.Pszonka(46' W.Piechowiak), M.Wawrzonek(82' P.Sierżęga), K.Sierżęga, P.Pałys(82' T.Błażej) - J.Kuter - K.Szypuła(70' K.Górecki), T.Pietrasiewicz

Następny mecz zagramy na stadionie w Czudcu w sobotę o 16:00. Naszym przeciwnikiem będzie Piast Nowa Wieś.