Grom Mogielnica 0:1 Czarni Czudec

Czarni Czudec pokonali na wyjeździe Grom Mogielnicę 1:0. Bramkę zdobył w 47 minucie Krzysztof Górecki.

Mecz rozgrywał się głównie na połowie gospodarzy, którzy przez pierwsze 45 minut rzadko wychodzili poza linię środkową boiska. Czarni natomiast spokojnie rozgrywali piłkę czekając na dogodną sytuację. Około 30 minuty Camille strzałem zza pola karnego był bliski zdobycia gola, jednak piłkę zmierzającą w okienko bramki w ostatniej chwili bramkarz sparował na słupek. Do szatni schodziliśmy z bezbramkowym remisem. Po zmianie stron Czarni w pierwszej akcji meczu zdobyli bramkę. Po błędzie jednego z obrońców Gromu piłkę przejął Damian Rak i prostopadłym podaniem uruchomił K.Góreckiego, który płaskim strzałem po długim rogu nie dał szans bramkarzowi. Po stracie gola gospodarze próbowali wyjść wyżej, jednak wszystkie ataki skutecznie przerywali piłkarze Czarnych. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i Czarni Czudec zasłużenie wygrali 0:1.

Skład Czarnych w szczegółach meczu po prawej stronie.