Czy będzie awans do klasy \"A\" ?

Do zakończenia rozgrywek pozostało jeszcze dwa spotkania.Nasza drużyna gra jeszcze z Szufnaroawą (w) i Lutoryżem (d), natomiast drużyna Lubeni mecze rozegra jeszcze z Kozłówkiem (w) i Szufnarową (d).

Mamy w tej chwili 2 pkt. przewagi nad drużyną z Lubeni ( my 45 pkt. oni 43pkt. ) a w bramkach jesteśmy lepsi o jedną bramkę ( my +26 , oni +25 ).Więc jeżeli zdobędziemy 4 pkt w tych dwóch meczach i Lubenia nie strzeli o dwie bramki więcej niż nasza drużyna to będzie dobrze. Wszystko w nogach i głowach naszych zawodników. W niedzielę jedziemy na trudny teren do Szufnarowej. Jak wiadomo na tamtym specyficznym boisku gra się bardzo trudno ( wąskie i krótkie ). Na pewno będzie autobus na to spotkanie.Mecz o godz. 14:00 więc wyjazd będzie prawdopodobnie o godz.12:30.