Czarni Czudec 3:1 Grom Mogielnica

W wczorajszym meczu wygraliśmy 3:1 z Gromem Mogielnica i tym samym na stadionie w Czudcu zdobyliśmy komplet zwycięstw w rundzie jesiennej.

Zgodnie z przewidywaniami od początku meczu nasi zawodnicy kontrolowali grę. Już w pierwszych minutach strzał Konrada Szypuły zatrzymał się na poprzeczce gości. Kilka minut później w polu karnym faulowany był Jarek Kuter i sędzia bez chwili zawahania wskazał na 11 metr. Rzut karny na bramkę pewnie zamienił Tomasz Pietrasiewicz. Grom ograniczał się głównie do wybijania piłek na wysokiego napastnika, który osamotniony nie mógł wiele zdziałać. W pierwszej połowie dwie doskonałe sytuacje zmarnował Pietras. Można tu mówić zarówno o dobrej interwencji bramkarza jak i odrobinie szczęścia, gdyż w jednej sytuacji bramkarz Mogielnicy obronił twarzą bardzo mocny strzał. Niestety niewykorzystane sytuacje się zemściły i napastnik gości mocnym strzałem z linii pola karnego umieszcza piłkę w siatce. Chwile później Grom mógł wyjść na prowadzenie, ale w sytuacji sam na sam lepszy okazał się nasz bramkarz. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1-1. Po zmianie stron Czarni zaczęli coraz groźniej atakować. Kolejna bramka wydawała się kwestią czasu, jednak tego dnia dobrze dysponowany był bramkarz gości. Bramka na 2-1 padła po rzucie rożnym, kiedy to dośrodkowanie Pałysa strzałem głową na bramkę zamienił Pietrasiewicz. Kilka minut przed końcowym gwizdkiem wynik meczu ustala Pietras i tym samym kompletuje hattricka. Kolejna asystę na swoim koncie zapisuje Paweł Pałys.

Ostatni mecz w tej rundzie zagramy na wyjeździe z Startem Borek Stary w sobotę o 14:00.

Skład Czarnych: A.Zimny - K.Rykała, K.Paluch, M.Włodyka - P.Pałys, M.Wawrzonek, D.Wiącek(74' K.Sierżęga), A.Magnuszewski(62' M.Kucharzyk) - J.Kuter - T.Pietrasiewicz(87' B.Tłuczek), K.Szypuła(64' K.Górecki)