Czarni Czudec 2:0 Victoria Budy Głogowskie

W wczorajszym spotkaniu pokonaliśmy Victorię Budy Głogowskie 2-0. Bramki dla Czarnych zdobyli Jarosław Kuter i Andrzej Jodłowski. Początek meczu w naszym wykonaniu nie należał do udanych. Dużo było strat i niecelnych podań. Goście natomiast groźnie atakowali i po jednej akcji mogli zdobyć bramkę, jednak strzał napastnika Victorii sparował na rzut rożny nasz bramkarz. Od około 30 minuty Czarni zaczęli dłużej utrzymywać się przy piłce i konstruowali coraz składniejsze akcje. O sporym pechu może mówić J.Kuter. Po jego strzale piłka odbiła się od dwóch słupków i nie wpadła do bramki. Dobra sytuację miał K.Górecki, jednak po jego strzale głową piłka przelatuje nad poprzeczką. Do przerwy nie padła żadna bramka. Po wznowieniu gry Czarni konsekwentnie dążyli do zdobycia gola. Udało się to dopiero w 61 minucie. Wysokie podanie od M.Wawrzonka głową zgrywał K. Górecki do nadbiegającego Jarka a ten mocnym strzałem z woleja pakuje piłkę w siatce. Tuż przed końcem meczu wynik na 2-0 ustala A.Jodłowski po dośrodkowaniu Camilla.

Skład Czarnych w szczegółach meczu po prawej stronie. W tym tygodniu trenujemy wtorek i czwartek o 19:00.

W przyszłą niedziele gramy w Zaczerniu o 14:00.