Czarni Czudec 1:3 Strug Tyczyn

W wczorajszym meczu przegrywamy z Strugiem Tyczyn 1:3. Bramkę dla naszej drużyny zdobył z rzutu wolnego Krzysztof Sierżęga. Mimo dobrej gry i prowadzenia w pierwszej połowie, nie udało nam się dowieźć korzystnego rezultatu do przerwy, gdyż tuż przed gwizdkiem sędziego straciliśmy bramkę na 1-1. Na dodatek chwile później czerwoną kartką zostaje ukarany Krzysztof Górecki i na drugą połowę wyszliśmy bez jednego zawodnika. Strug wykorzystał szanse i zdobył 2 bramki.

Przed rozpoczęciem meczu przedstawiciele Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej wręczyli naszej drużynie statuetkę za wywalczenie awansu do klasy okręgowej, za co serdecznie dziękujemy.

Skład Czarnych: A.Zimny - K.Pszonka, K.Paluch, M.Włodyka - K.Wilusz, K.Sierżęga, M.Wawrzonek, A.Magnuszewski - D.Wiącek - K.Górecki, K.Szypuła

Rezerwowi: P.Hadała, Sz.Margański, T.Pietrasiewicz, T.Błażej, M.Górecki, P.Kowal, B.Tłuczek