Wygrana juniorów

Juniorzy znowu sobie podnieśli poprzeczkę i znowu wygrali kolejny mecz w lidze. Dzisiaj pokonali Polonie Hyżne 7:0 (3:0). bramki strzelali : Mateusz Kazimierski - 3 - (7' , 44' , 55' ) - Dominik Stawarz - 2 - (42' , 70') - Patryk Oliwa -2 (46' , 68') Następnym meczem z juniorami Startu Lubenia nasi juniorzy zakończą sezon. Mieli grać w Lubeni ale ze względu na fatalny stan boiska klub z Lubeni poprosił żeby mecz rozegrać w Czudcu . Tak więc w najbliższą sobotę juniorzy o godz. 11:00 rozegrają swój ostatni mecz tej rundy na własnym stadionie. Zapraszamy wszystkich sympatyków na to spotkanie.

Natomiast jutro seniorzy wybierają się do Mogielnicy na spotkanie z tamtejszym Gromem. Jedziemy własnym transportem . Zbiórka zawodników na przystanku o godz. 9:30. Proszę o punktualne przybycie na zbiórkę.