Podsumowanie

Czas na podsumowanie skończonego sezonu.Jak wiadomo awansowały drużyny Orła Lubli i Sokoła Grodzisko.Był to sezon niespełnionych nadziei na awans Czarnych do wyższej klasy. Remisy z drużynami Zagorzyc , Niebylca i Szufnarowej , porażki z drużynami Lubeni , Dobrzechowa , Zagorzyc i Grodziska pozwoliły tylko na zajęcie trzeciego miejsca , choć przed ostatnim spotkaniem Czarni byli liderem grupy. Wszystkie statystyki można przeglądać w terminarzu oraz kadrze. Miejmy nadzieję że za rok drużyna Czarnych grająca prawie swoimi wychowankami wywalczy awans do klasy wyższej i pogra w niej więcej niż jeden sezon.Nie ma co bić piany i płakać nad rozlanym mlekiem poczekajmy do zakończenia następnego sezonu i wszystko będzie jasne .