LKS Przybyszówka 1:3 Czarni Czudec

W wczorajszym meczu wygraliśmy 1:3 z LKS Przybyszówką. Bramki dla naszej drużyny strzelili: J.Kuter, M.Kucharzyk oraz gol samobójczy.

Na prowadzenie wyszliśmy już w 11 minucie. Piłkę z rzutu wolnego mocno wstrzelił w pole karne Damian Rak, a ta po rykoszecie i odbiciu się od poprzeczki trafiła w obrońcę gospodarzy i wpadła do bramki. W pierwszej połowie mieliśmy jeszcze 2 bardzo dobre sytuacje do zdobycia bramki jednak strzał J. Kutera z bliskiej odległości obronił bramkarz a w sytuacji sam na sam z bramkarzem minimalnie przestrzelił K.Górecki. W drugiej połowie na 0:2 podwyższył J. Kuter po podaniu K.Góreckiego. Około 60 minuty Przybyszówka zdobyła bramkę z kontrataku. Wynik na 1:3 ustalił w 78 minucie Mateusz Kucharzyk. Warto odnotować, że w naszej bramce z konieczności wystąpił Mirek Żybura i zaliczył kilka bardzo dobrych interwencji.

Skład Czarnych w szczegółach meczu po prawej stronie. Za tydzień gramy u siebie w niedzielę o 11:00 z Iskrą Zgłobień.