Dobry sparing

Przy dobrej pogodzie i dość dobrych warunkach boiskowych nasza drużyna rozegrała sparing z drużyną Błażowianki Błażowa.

Wynik w takim sparingu nie jest najważniejszy choć trzeba pochwalić naszych zawodników za ambitną grę i wygraną 4:3 (1:1). Po bramce straconej już w 6' myślałem że Błażowianka zrobi nam lanie tak jak rok wcześniej. Jednak z minuty na minutę nasi zawodnicy zaczęli grać coraz lepiej i końcowy rezultat to potwierdza. Bramki padały :

1:0 - 6'

1:1 - 43' - Błażej Tomek

1:2 - 49' - Piątek Damian

2:2 - 57' - z wolnego

3:2 - 75'

3:3 - 78' - Piątek Damian

3:4 - 83' - Piątek Damian

Skład Czarnych :

Małek Mariusz - Stawarz Mateusz , Błażej Dominik , Domino Dawid , Gątarski Łukasz , Kusztyb Maciej , Wiater Marcin , Stawarz Dominik 1 ,Magnuszewski Artur , Błażej Tomasz , Puk Grzegorz --- Piątek Damian , Kazimierski Mateusz , Nowak Artur , Stawarz Dominik 2.

Kiedy reszta zawodników zacznie grać mecze sparingowe ?????

P.S. - Od DZISIAJ mamy NOWEGO zawodnika CZARNYCH bo "Bolkowi" Łukaszowi Gątarskiemu urodził się SYN. Gratulacje "BOLO" od całego zespołu dla Ciebie i Małżonki