Czy zagramy w niedzielę?

W niedzielę o godz.11:00 mamy grać na własnym boisku z drużyną Resovi II Rzeszów. Jednak drużyna Resovi

robi wszystko aby meczu w niedzielę o godz. 11:00 nie było., bo podobno pierwsza drużyna gra także o godz.11:00.

Dzwonił pan Gąsior z Podkarpackiego Okręgu Piłki Nożnej w sprawie grania meczu w sobotę o godz. 18:00.

Myśmy zgody nie wyrazili więc wielce oburzony powiedział że termin dostaniemy inny z urzędu i tak będzie i się rozłączył. Chciałem poinformować pana Gąsiora że termin z urzędu my już dostaliśmy i jest nim 16.05.2010 godz. 11:00.

Ciekawe co by pan Gąsior odpowiedział gdyby to Czarni Wystąpili z taką propozycją. Bardzo ciężko się tym panem rozmawia bo jemu się wydaje że zjadł wszystkie rozumy .

Jeżeli chodzi o inne terminy meczy to drużyna przeciwna powinna być poinformowana DWA Tygodnie przed meczem

( Regulamin Związku)