Coś się zacięło!

W rozegranym dzisiaj spotkaniu seniorzy zremisowali z drużyną Albatrosa Szufnarowa 2:2 przegrywając do przerwy 2:1. Przewaga naszych zawodników , ale i dużo szczęścia w ostatnich minutach gry, gdy piłka po uderzyła w słupek naszej bramki ale zawodnik Albatrosa nie opanował jej i wynik pozostał remisowy. Mecz w Lubeni został przeniesiony na inny termin z powodu wody na boisku ( byłem widziałem i przychylam się do tego co napisane na stronie Lubli ) ( chyba drużyna z Lubeni nie miała składu ) dwie kałuże na boisku i mecz przenosić to kpiny z drużyny gości którzy mieli do pokonania kilkadziesiąt kilometrów . W tabeli mamy drugie miejsce za Zagorzycami ( mają lepszy bilans z nami remis w wygrana tydzień temu na naszym stadionie ). Trzecie miejsce Lubla i mecz zaległy z Lubenią.