Budowa stadionu

Na wiosnę mecze nasza drużyna będzie musiała rozgrywać na obcych boiskach. Nasz obiekt sportowy zostanie poddany kompleksowemu remontowi. Ma być zrobiona płyta boiska ( wielkość pozostanie taka sama ) , wybudują trybunę na 400 miejsc , przed trybuną ma powstać bieżnia 100 metrowa , planowane jest także oświetlenie boiska i w tym problem bo są tylko 4 lampy i o grze wieczorem raczej można zapomnieć. Lampy mają być zamontowane na wysokości pola karnego więc chyba oświetlą bramki i treningi będą mogły się wieczorem odbywać. 11-11-2011 roku byłem w Niebylcu na meczu " GWIAZD " . Tam mają więcej lamp i widoczność nie powala. Mamy już jeden " BUBEL " budynek klubowy ale nie w całości tylko jego sanitariaty na dole. Przy każdym większym deszczu ( cofka ) szamba jest na wysokości klamki od drzwi. Dlatego prosimy " WŁODARZY " GMINY o przeanalizowanie czy możliwe jest zamontowanie większej liczby lamp oświetlających boisko. Proszę sympatyków o wypowiadanie się na ten temat . Mecze prawdopodobnie będziemy rozgrywać na obiekcie Diamentu Pstrągowa.

Prace mają się zakończyć z końcem Października