Terminarz
Czarni Czudec |
5:3 | Płomień Zagorzyce |
||||
Czarni Czudec |
11:1 | Diament Pstrągowa |
||||
Czarni Czudec |
0:3 | Strumyk Malawa |
||||
Czarni Czudec |
0:5 | Jedność Niechobrz |
||||
Pogórze Wielopole Skrzyńskie |
4:1 | Czarni Czudec |
||||
Wisłok Czarna |
4:5 | Czarni Czudec |
||||
Czarni Czudec |
2:5 | Crasnovia Krasne |
||||
Czarni Czudec |
3:1 | Szarotka Rogóżno |
||||
Czarni Czudec |
2:2 | Resovia Rzeszów |
||||
Czarni Czudec |
0:3 | Jedność Niechobrz |
||||
Czarni Czudec |
4:3 | Resovia Rzeszów |
||||
Czarni Czudec |
4:2 | Błażowianka Błażowa |
||||
Czarni Czudec |
1:3 | Jedność Niechobrz |
||||
Czarni Czudec |
0:2 | KS Przybyszówka |
||||
Czarni Czudec |
1:1 | Iskra Jawornik Polski |
||||
Czarni Czudec |
9:0 | Novi Nosówka |
||||
Czarni Czudec |
0:7 | Wisłok Wiśniowa |
||||
Czarni Czudec |
2:1 | Dynovia Dynów |
||||
Grunwald Budziwój |
2:0 | Czarni Czudec |
||||
Szarotka Rogóżno |
1:1 | Czarni Czudec |
||||
Jedność Niechobrz |
4:0 | Czarni Czudec |
||||
LKS Trzebownisko |
1:3 | Czarni Czudec |
||||
Dynovia Dynów |
0:0 | Czarni Czudec |
||||
Czarni Czudec |
4:6 | Grunwald Budziwój |
||||
MKS Kańczuga |
0:1 | Czarni Czudec |
||||
Czarni Czudec |
5:0 | Iskra Jawornik Polski |
||||
Czarni Czudec |
0:5 | Wisłok Wiśniowa |
||||
Czarni Czudec |
1:4 | Jedność Niechobrz |
||||
Czarni Czudec |
4:0 | Diament Pstrągowa |
||||
Czarni Czudec |
3:3 | KS Przybyszówka |
||||
Czarni Czudec |
3:2 | Dynovia Dynów |
||||
Czarni Czudec |
3:3 | MKS Kańczuga |
||||
Czarni Czudec |
0:1 | Strug Tyczyn |
||||
Czarni Czudec |
0:3 | Jedność Niechobrz |
||||
Czarni Czudec |
3:3 | Iskra Jawornik Polski |
||||
Czarni Czudec |
5:0 | Astra Medynia Głogowska |
||||
Czarni Czudec |
9:2 | Olimpia Nockowa |
||||
Czarni Czudec |
5:1 | Diament Pstrągowa |
||||
Czarni Czudec |
3:1 | Iskra Zgłobień |
||||
Crasnovia Krasne |
4:0 | Czarni Czudec |
||||
Czarni Czudec |
1:5 | Jedność Niechobrz |
||||
Czarni Czudec |
5:6 | Świlczanka Świlcza |
||||
Czarni Czudec |
2:7 | Olimpia Nockowa |
||||
Start Borek Stary |
2:3 | Czarni Czudec |
||||
Czarni Czudec |
2:3 | Strzelec Frysztak |
||||
Czarni Czudec |
4:3 | KS II Zaczernie |
||||
Czarni Czudec |
1:1 | Stal Łańcut |
||||
Czarni Czudec |
3:4 | Olimpia Nockowa |
||||
Czarni Czudec |
1:3 | Diament Pstrągowa |
||||
Czarni Czudec |
2:0 | LKS Golcowa |
||||
Czarni Czudec |
1:4 | Błażowianka Błażowa |
||||
Czarni Czudec |
0:2 | Jedność Niechobrz |
||||
Czarni Czudec |
1:1 | LKS Wesoła |