Zwariowali!!

Nowy Komunikat P.O Z.P. N. Co o tym sądzicie?????

Zarząd KS Podokręgu Rzeszów informuje, że wszystkie mecze towarzyskie – sparingowe muszą być zgłoszone przez drużyny zainteresowane minimum 3 ( trzy) dni przed meczem w formie pisemnej w siedzibie Podkarpackiego ZPN.

Zgodnie z postanowieniami uchwały sędziowie na zawody towarzyskie są delegowani przez Kolegium Sędziów macierzystego ZPN ( samowolne sędziowanie jest zabronione).

Każde zawody towarzyskie muszą być rozliczane zgodnie z tabelką ekwiwalentów oraz kosztów dojazdu, które obowiązują za zawody sparingowe. Przypominamy, że z każdych zawodów sparingowych musi być sporządzony protokół zawodów oraz odesłany do biura Podkarpackiego ZPN z dopiskiem „ Zawody Sparingowe”. Każdy mecz sparingowy musi być przeprowadzony przez trójkę sędziowską.

Nie przestrzeganie powyższych wymogów prowadzić będzie do wyciągnięcia sankcji dyscyplinarnych.

Przewodniczący KS Nieznaj Bogusław
Podokręgu Rzeszów