Zbiórka na rzecz naszego kolegi i ważny mecz z Budziwojem

W niedzielę 05.05.2016 roku gramy ostatni w tym sezonie mecz na własnym boisku. Naszym przeciwnikiem będzie trzecia drużyna w tabeli, czyli Grunwald Budziwój. Spotkanie to, może przesądzić już o losach awansu, więc serdecznie na niego zapraszamy. Rozpoczęcie o godzinie 14 w Czudcu. Zbiórka o 13.

Jednocześnie chciałbym wszystkich zaprosić, do udziału w zbiórce pieniędzy dla naszego kolegi. Jak zapewne wielu z was wie, Paweł Mliczek odniósł na początku rundy fatalną kontuzję. Wiemy jak świetnym kolegą jest Paweł, dlatego chcielibyśmy go nieco wspomóc w powrocie do zdrowia. W czasie meczu, będzie można wrzucić symboliczną kwotę w ramach solidarności z naszym kolegą. Również zawodnicy i cały sztab, zamierzają wspomóc Pawła w powrocie do sprawności. Z góry dziękujemy i zapraszamy!