Zaczynamy ligę

W niedzielę zaczynamy nowy sezon 2010 / 2011 grając w klasie B-2. Pierwszym przeciwnikiem naszego zespołu będzie Orzeł Lubla. Mecz rozpocznie się o godz. 11:00 . Zbiórka i wyjazd zawodników o godz. 9:05 na przystanku. Opinie o zbliżającej się lidze można pisać w komentarzach. Gramy swoimi zawodnikami jedyny obcokrajowiec to Łukasz Bekiesz który na dobra zadomowił się w naszym zespole.

Jeszcze jedna sprawa. Odchodzi " IKONA " Czudeckiej piłki do drużyny Diamentu Pstrągowa. Debiutował w naszej drużynie w roku 1985. Jak by nie liczyć to srebrne wesele ( 25 lat ) minęło w tym roku grając nieprzerwanie w drużynie Czarnych. Sławek samych zwycięstw w nowej drużynie ( oczywiście oprócz meczu z Czarnymi ) i WIELKIE DZIĘKI ZA TYLE LAT GRANIA W CZARNYCH ( chodzi oczywiście o Sławka Głowackiego ) od Zarządu i wielu kibiców .