Wygrany sparing

Wczoraj wieczorem rozegraliśmy pierwszy sparing na naszym boisku. Naszym przeciwnikiem była LKS Golcowa, drużyna występująca w tym sezonie w krośnieńskiej C klasie.

Było to pierwsze spotkanie, które mieliśmy przyjemność rozegrać przy sztucznym oświetleniu. Sparing rozpoczął się o godzinie 19: 30 i trzeba przyznać, że przebiegał w luźnej atmosferze. Obie drużyny potraktowały go typowo treningowo. Dosyć szybko udało nam się przejąć inicjatywę i wypracować kilka składnych akcji. Po dwóch z nich piłka wpadła do bramki rywali. Pierwszą bramkę strzelił M. Żybura po podaniu D. Stawarza a drugą D. Rożek, który wykończył ładnym strzałem wrzutkę M. Piękosia. Pierwsza połowa przebiegała w większości pod nasze dyktando i nie mieliśmy zbyt wielkich kłopotów z przerywaniem akcji gości. Przebieg gry nieco zmienił się w drugiej połowie. Mieliśmy kłopoty z utrzymywaniem się przy piłce, a gracze Golcowej coraz śmielej atakowali naszą bramkę. Trudno wskazać przyczyny tej gorszej dyspozycji, ale drugie 45 minut było w naszym wykonaniu najzwyczajniej słabe. Szansę na podwyższenie wyniku miał Dominik Stawarz ale niestety przestrzelił rzut karny. Ostatecznie mecz zakończył się naszym zwycięstwem 2-0. Warto jeszcze dodać, że w pierwszym składzie zadebiutował nasz nowy zawodnik, doświadczony obrońca. Rozegrał on bardzo dobre spotkanie i z pewnością będzie istotnym wzmocnieniem naszej drużyny w nadchodzącym sezonie.

Skład oraz szczegóły spotkania są na stronie głównej po prawej stronie (menu - poprzedni mecz)

Czarni Czudec - LKS Golcowa  2-0

Bramki: Mirek Żybura, Damian Rożek