Przegrana z Frysztakiem

W wczorajszym meczu ponieśliśmy pierwszą porażkę w tym roku przegrywając 2-3 z drużyną Strzelca Frysztak. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była przyzwoita, kontrolowaliśmy przebieg spotkania i mieliśmy kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Dodatkowo rzutu karnego nie wykorzystał Grzegorz Woźniak. Przeciwnik tylko raz zagroził naszej bramce, szczęśliwie jednak Grzesiek wybił piłkę praktycznie z linii bramkowej. Do przerwy wynik był 0-0. Tradycyjnie po wznowieniu gry tracimy dwie szybkie bramki. Na szczęście nas to nie podłamało i szybko złapaliśmy kontakt. Po wrzutce Mateusza Piękosia i zamieszaniu w polu karnym piłka spada pod nogi Grześka a ten szczęśliwym strzałem umieszcza ją w bramce. Na następną bramkę nie trzeba było długo czekać. Wyrównującą bramkę zdobywa Bartek Tłuczek, który chwile wcześniej pojawił się na boisku. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem 2-2, w ostatniej minucie tracimy bramkę i przegrywamy 2-3.

Skład Czarnych oraz formacja w szczegółach meczu po prawej stronie.