Pracowity weekend

W miniony weekend rozegraliśmy pierwsze sparingi przed startem A-klasy. Wyjątkowo, spotkania miały miejsce zarówno w sobotę, jak i niedzielę.

W sobotę 16.07.2016 r. zmierzyliśmy się na wyjeździe z mocną drużyną Jedności Niechobrz. Nie ukrywamy, że to gospodarze przeważali i byli drużyną lepszą, ale mieliśmy momenty niezłej gry, w której potrafiliśmy się utrzymać przy piłce. Ostatecznie ulegliśmy graczom z Niechobrza 0-2, chociaż przyznać trzeba, że wynik byłby wyższy gdyby nie świetnie broniący Mateusz Z.

Kolejnego dnia, w niemal niezmienionym składzie, jechaliśmy do Błażowej. Szybko wyszliśmy na prowadzenie po bramce K. Palucha. Pierwsza połowa to nasza naprawdę dobra gra i stwierdzić można, że byliśmy wtedy drużyną lepszą. Niestety w drugiej części gry, nie prezentowaliśmy się już tak dobrze. Gospodarze skutecznie wyprowadzali swoje akcje i po 90 minutach schodziliśmy z boiska pokonani. Ostateczny wynik to 1-4, ale wpływ na to miało na pewno zmęczenie wcześniejszym spotkaniem. Mimo wszystko mecze sparingowe to okazja to przećwiczenia kilku rzeczy i przede wszystkim złapania kondycji i myślę, że udało się nam to osiągnąć.

W tym tygodniu trenujemy we wtorek i czwartek o 18:30