Porażka z Wielopolem

W rozegranym wczoraj meczu ponieśliśmy wyjazdową porażkę z drużyną Wielopola Skrzyńskiego. Na samym początku spotkania kontuzji doznał Marcin Wiater. Słaba postawa sędziego doprowadziła do ostrej gry z jednej i drugiej strony. Mimo prowadzenia nie udało nam dowieźć korzystnego wyniku do końca meczu. W kluczowych momentach zabrakło dokładnych podań prostopadłych do wychodzących napastników. Bramki straciliśmy po indywidualnym błędzie w obronie oraz pięknym uderzeniu z dystansu, choć trzeba dodać, że padła ona po wątpliwym faulu. Doskonałą szanse na wyrównanie wyniku zmarnował Dominik Stawarz :). Dobrze zaprezentowało się dwóch zawodników testowanych, jeden z nich zdobył bramkę. Miejmy nadzieję, że wzmocnią oni naszą drużynę w nadchodzącym sezonie.

Wielopole Skrzyńskie - Czarni Czudec  2:1 (0:0)

Bramka: zawodnik testowany