OZPN Rzeszów \\\"pany\\\"

Takiego rozwiązania zaległego spotkania juniorów Czarnych z drużyną Grunwaldu Rzeszów ( Budzwój) mozna się spodziewać tylko po gościach z "BETONU " którzy kierują piłką w OZPN Rzeszów. Jak wiadomo mecz nie został rozegrany bo sędziowie nie dopuścili do meczu.( fatalny stan boiska). Sędzia sporządził notatkę aby spotkanie zostało rozegrane po zakończeniu rozgrywek . Kierownicy obu drużyn podjęli taką decyzję bo to wiadomo sobota . Jednak tęgie głowy w Rzeszowie postanowiły zmienić coś w tych ustaleniach. Dzisiaj dostałem pismo że zaległe spotkanie zostanie rozegrane w dniu 12-10-2010 roku o godz. 15:30 (wtorek). Czy oni myślą że zawodnicy nie chodzą do szkoły a trener do pracy.To już drugi taki przypadek że dostajemy mecz z godziną z "URZĘDU ". Pierwszy był z rezerwami Resovi teraz jest następny. Pierwszy wyznaczył p. Gąsior teraz w zastępstwie p. Polak. Co sądzicie o takim postępowaniu OZPN .