Kolejna porażka

Autor relacji: Mateusz St

Nie udało się nam przełamać kiepskiej dyspozycji i w wyjazdowym spotkaniu z drużyną Trzebowniska, ulegliśmy 4-1. Po fatalnym spotkaniu na własnym stadionie, chcieliśmy wreszcie odnaleźć jakieś pozytywy w naszej grze. Czekało nas trudne zadanie, bo Trzebownisko w obecnych rozgrywkach spisuje się znakomicie. W dodatku ze składu wypadli A. Magnuszewski i D. Stawarz, a K. Górecki z powodu kontuzji zaczął mecz na ławce. Uważnie rozpoczęliśmy spotkanie, ale to gospodarze szybko przejęli inicjatywę. Faktem jest, że dyktowali warunki gry, ale mimo wszystko prezentowaliśmy się na boisku lepiej niż ostatnio. Groźne akcje przeprowadzali głównie skrzydłami i niestety po jednej z takich sytuacji straciliśmy bramkę. Pomocnik Trzebowniska zagrał ostrą piłkę wzdłuż bramki, ta odbiła się jeszcze od naszego obrońcy, po czym do dobitki najszybciej doskoczył napastnik gospodarzy. Naszym akcjom brakowało składności, chociaż w drugiej części pierwszej połowy nasza postawa uległa poprawie. Niestety straciliśmy kolejną bramkę. Po błędzie naszego młodego bramkarza, napastnik rywali skierował piłkę do pustej bramki. Mimo to, nie załamaliśmy się i szukaliśmy swoich nielicznych szans. Dorzut M. Kucharzyka z prawej strony boiska, wykorzystał ostatecznie M. Żybura, który poprawił uderzenie A. Jodłowskiego. Co ciekawe, mogliśmy nawet wyrównać, ale piękne uderzenie Mirka, sparował na poprzeczkę bramkach gospodarzy.

Druga połowa nie przyniosła zmiany przebiegu meczu. Chociaż liczyliśmy na swoje szanse, to jednak gospodarze kontrolowali mecz. Wynik meczu zmienił się, gdy zawodnik rywali uderzył sprzed pola karnego. Do odbitej przez bramkarza piłki dopadł napastnik Trzebowniska i nie miał problemów z wpakowaniem jej do siatki. Staraliśmy się nielicznie odgryzać, ale niewiele z tego wychodziło W jednej z sytuacji M. Wiater główką skierował piłkę w słupek, ale i tym razem zabrakło szczęście. Wynik ustalony został bezpośrednim trafieniem z rzutu wolnego. Po raz kolejny wróciliśmy bez punktów.

LKS Trzebownisko 4-1 Czarni Czudec

Trzebownisko: 7' B.Tomasik, 17' K.Pukała, 56' D.Tereszkiewicz, 90' P.Kloc

Czarni:  36' M. Żybura

Skład Czarnych w menu po prawej stronie.