Czarni Czudec 5:3 LKS Jasionka

Czarni Czudec udanie zakończyli rundę jesienną na własnym boisku pokonując 5-3 LKS Jasionkę. Mecz ten był bardzo ciekawy nie tylko ze względu na dużą liczbę bramek ale też na jego przebieg. Pierwsza bramkę strzelili goście po naszej stracie w środku pola. Kilkanaście minut później po strzale Jarka bramkarz odbija piłkę pod nogi K. Góreckiego i ten z bliskiej odległości pakuje piłkę do bramki. 2 minuty później Krzysiek wyprowadza nas prowadzenie wykańczając akcje M.Kucharzyka. Do przerwy wygrywamy 2-1. Początek drugiej połowy tradycyjnie przespaliśmy, czego efektem była stracona bramka w 51 minucie. W 73 minucie po zagraniu ręką w polu karnym przez K. Pszonkę sędzie dyktuje rzut karny dla Jasionki. Napastnik gości nie dał szans naszemu bramkarzowi i przegrywamy 2-3. Kilka minut później w podobnej sytuacji po zagraniu ręką zawodnika z Jasionki sędzia podyktował rzut karny dla Czarnych, który na bramkę zamienił K.Paluch. Po wyrównaniu nasza drużyna dążyła do strzelenia kolejnej bramki. Udało się to w 87 minucie kiedy na 16 metrze M.Żybura wygrywa górną piłkę z bramkarzem Jasionki. Do odbitej piłki dobiega Camille i strzałem z woleja umieszcza piłkę w siatce obok bezradnego bramkarza. Po straconej bramce goście rzucili się do ataku ale Czarni skutecznie przerywali akcje gości. 3 minuty przed końcem spotkania wynik ustala K.Szpiech. Po tym meczu awansowaliśmy na 3 pozycję w tabeli i do lidera tracimy 2pkt.

Skład Czarnych w szczegółach meczu po prawej stronie. W tym tygodniu trenujemy wtorek i czwartek o 19:00.

Ostatni mecz w tej rundzie rozegramy w Trzebownisku w sobotę o 14:00.