Czarni Czudec 5:0 Zimowit Rzeszów

Wysokim zwycięstwem zakończyło się nasze spotkanie z Zimowitem Rzeszów. Piłkarze Czarnych zdobyli 5 bramek nie tracąc przy tym żadnej. Na listę strzelców wpisali się: 2x C. Lannaud, J.Kuter, K. Paluch i B. Tłuczek.

Od początku meczu widać było przewagę Czarnych, którzy długo utrzymywali się przy piłce i spokojnie szukali okazji do strzelenia bramki. Pierwszego gola dla Czudca strzelił w 15 minucie Camille Lannaud po dobitce strzału J. Kutera. Kolejna bramka padła w 33 minucie. Tym razem z lewej strony dogrywał C. Lannaud i J. Kuter wpakował piłkę do bramki z najbliższej odległości. 5 minut później było już 3:0. Piłkę z rzutu w wolnego dośrodkował K.Sierżęga wprost na głowę wbiegającego K. Palucha a ten mocnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 3:0, choć mógł być on wyższy gdyż 2 doskonałe sytuacje do zdobycia gola zmarnował Camille. Raz nieczysto trafił w piłkę a drugim razem gości uratował słupek. Po wznowieniu gry w naszych szeregach wkradło się zbyt duże rozluźnienie czego efektem było kilka nie wymuszonych błędów. Około 65 minuty drugą żółtą kartkę obejrzał zawodnik gości i musiał opuścić boisko. Kilka minut później Camille zdobywa swoją drugą bramkę. Miał on szanse skompletować hattricka ale po raz kolejny słupek stanął na przeszkodzie. Pod koniec meczu wynik na 5:0 ustalił Bartłomiej Tłuczek.

Skład Czarnych w szczegółach meczu po prawej stronie.