Czapki z głowy przed JUNIORAMI !!

Jak sobie zaplanowali tak wykonali.Zaplanowali strzelić 100 bramek strzelili 105. Chcieli wygrać z drużyną Startu Lubenia za porażkę w jesieni ( 2:1 ) , wygrali z nawiązką 7:1. wywalczyli drugie miejsce w lidze ale i tak będą grać dalej w klasie "A" bo klub nie jest stać na utrzymanie dwóch drużyn młodzieżowych co gwarantuje granie w klasie okręgowej ( poroniony pomysł "Betonu" z Podkarpackiego Związku ) . Mimo to któryś rok z rzędu juniorzy są w czubie rozgrywek w swojej klasie. Szczególne podziękowania dla kończących wiek juniora zawodników : Dominik Błażej , Rafał Stawarz , Maciek Kusztyb , Mateusz Kazimierski , Sławek Dudek i Michał Kasiarz. Wywalczyć miejsce w drużynie seniorów i walczyć o awans a potem w klasie "A" seniorów.