Bolesna porażka

W wczorajszym meczu Czarni odnieśli kolejną bolesną porażkę, tym razem z drużyną z Zabajki. Przegraliśmy to spotkanie aż 0:5. Goście bezlitośnie wykorzystywali każdy nasz błąd, na dodatek z powodu kontuzji dwóch naszych środkowych pomocników już w przerwie meczu musiało opuścić boisko. Nasza gra wyglądała bardzo słabo. W pierwszej połowie nie potrafiliśmy stworzyć ani jednej sytuacji bramkowej. Do szatni schodziliśmy przy wyniku 0:2. W drugiej części spotkania mieliśmy swoje sytuacje, niestety nie udało się ich zamienić na bramki. Przy stanie 0:3 sędzia nie uznał zdobytej przez nas bramki (wątpliwy spalony).

Skład Czarnych: Mateusz Zaremba - Mateusz Stawarz, Sławek Dudek, Grzesiek Woźniak, Mirek Żybura - Karol Pszonka Wojtek Niedziałek, Krzysztof Górecki, Damian Rożek, Mateusz Kucharzyk, Dominik Stawarz Rezerwowi: Paweł Ziobro, Dawid Domino, Mateusz Piękoś, Wiater Marcin, Maciej Kusztyb, Artur Magnuszewski (http://czarni-czudec.futbolowo.pl)

Skład Czarnych: Mateusz Zaremba - Mateusz Stawarz, Sławek Dudek, Grzesiek Woźniak, Mirek Żybura - Karol Pszonka, Krzysztof Górecki, Mateusz Kucharzyk, Mateusz Piękoś, Dominik Stawarz, Andrzej Jodłowski

Rezerwowi: Maciej Kusztyb, Artur Magnuszewski, Wojtek Niedziałek, Bartek Pszonka, Bartek Tłuczek

Bramki: 26',53',72' - 3x Krzysztof Pastuła, 30'- Paweł Lewicki, 78' - Marcin Reiman